ślimok [ Konsul ]
Windows Vista - pulpit zdalny
Czy na Windows Vista Home Premium jest możliwość połączenie się z pulpitem zdalnym?
ślimok [ Konsul ]
up

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
hmm, z tego co wiem jest na pewno. Ale z przyczyny że nie posiadam tego systemu nie powiem Ci jak:( No ale czekaj, może znajdzie się ktoś taki co powie Ci "jak" :)
ślimok [ Konsul ]
up
Widzący [ Legend ]
Fragment z helpa Visty:
"Nie można używać usługi Podłączanie pulpitu zdalnego do łączenia się z komputerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic N lub Windows Vista Home Premium. Z tych wersji systemu Windows Vista można tylko tworzyć połączenia wychodzące."