GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows Vista - pulpit zdalny

02.07.2007
13:48
[1]

ślimok [ Konsul ]

Windows Vista - pulpit zdalny

Czy na Windows Vista Home Premium jest możliwość połączenie się z pulpitem zdalnym?

02.07.2007
15:31
[2]

ślimok [ Konsul ]

up

02.07.2007
15:33
smile
[3]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

hmm, z tego co wiem jest na pewno. Ale z przyczyny że nie posiadam tego systemu nie powiem Ci jak:( No ale czekaj, może znajdzie się ktoś taki co powie Ci "jak" :)

02.07.2007
18:50
[4]

ślimok [ Konsul ]

up

02.07.2007
18:55
[5]

Widzący [ Legend ]

Fragment z helpa Visty:

"Nie można używać usługi Podłączanie pulpitu zdalnego do łączenia się z komputerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic N lub Windows Vista Home Premium. Z tych wersji systemu Windows Vista można tylko tworzyć połączenia wychodzące."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.