GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy? skrypty są jak cheaty?

02.07.2007
12:52
smile
[1]

ON Line [ Pretorianin ]

Czy? skrypty są jak cheaty?

Witam dziś dowiedziałem sie o niejakich Skryptach, które ponoć dają takie coś, że jak raz sie strzeli all naboje wylatuja z m1 np. ale tylko wtedy kiedy sie leży chcialem zapytac czy to jest jak cheat bo mam możliwośc otrzymania takiego skrypta.

02.07.2007
12:54
smile
[2]

Loon [ Panicz ]

A zgadnij mysiu-pysiu :).

02.07.2007
12:55
[3]

QrKo_ [ ]

Nie.

02.07.2007
12:56
[4]

Asmodeusz [ Senator ]

zalezy od gry i skryptu - niektore sa zabraniane inne nie...

02.07.2007
12:57
[5]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Jakby nie patrzyć jest to pewnego rodzaju oszukaństwo. Kwestia sumienia:)

02.07.2007
12:59
smile
[6]

ON Line [ Pretorianin ]

Hehe chodzi mi o Grę CoD2 -> Call of Duty 2 :) ale nie wiem czy to jest legalne wiec jesli mozecei odpowiadajcie :P mysie pysie:))

02.07.2007
12:59
[7]

Fear2 [ Pretorianin ]

Zależy jaki skrypt.

02.07.2007
13:00
smile
[8]

ON Line [ Pretorianin ]

np. taki jakby speed :D:D: ze 1 kliknieciem all magazynek z m1garanda wlatuje

02.07.2007
13:02
smile
[9]

ON Line [ Pretorianin ]

No a jeśli to jest legalne i macie takie skrypciki to możecie mi zapodac :D bo znajomy jest wlasnie offline:D

02.07.2007
13:04
smile
[10]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Akurat ten skrypt tak nie, ale sa skrypty, ze np. jednym przyciskiem obracasz sie o 180* i to jak dla mnie, mozna nazwac cheaterstwem.

02.07.2007
13:10
smile
[11]

ON Line [ Pretorianin ]

A ma ktoś z was takie skrypty?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.