GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czarnogóra i okolice - rady i porady

02.07.2007
11:54
smile
[1]

kiowas [ Legend ]

Czarnogóra i okolice - rady i porady

W sierpniu wybieram się na 2-tygodniową objazdówkę po tym pieknym kraiku, z zamiarem zahaczenia o Serbię i Chorwację, i w związku z tym poprosiłbym o dobre słowo na drogę od osób, które miały okazję tam przebywać :)

Jak wygląda porównanie cenowe do Polski, co i gdzie warto odwiedzić (przemieszczać sie będę samochodem). Wszelkie rady praktyczne mile widziane.

02.07.2007
12:04
[2]

twostupiddogs [ Senator ]

Standard to przede wszystkim Dubrovnik. Jeśli natomiast jesteś zwolenikiem hardcocru to polecam Albanię.

Swoim samochodem może być ciężko, ale tak naprawdę nigdzie nie znajdziesz już niezabudowanego wybrzeża w tym rejonie, a w Albani jak najbardziej tak. Inne atrakcje to np. wszędzie bunkry w ogródkach przy blokach.

02.07.2007
12:06
[3]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

pamietam jak pare lat temu jechalem do Chorwacji-te piekne serpentynki po gorach, przepascie i zadnych barierek zabezpieczajacych...nie wiem jak jest teraz ale zalecam ostroznosc :)

02.07.2007
12:09
[4]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Chorwacja jest droższa od Polski.
np. cola 2 litrowa około 16 kun
piwo w puszce około 8
1 kuna -50groszy
Obiad w restauracji dla 1 osoby około 100

02.07.2007
12:13
[5]

kiowas [ Legend ]

2sd ---> ja się pytam o Montenegro a ten mi z Chorwacją wyskakuje :))

The rest ---> jak wyżej :))

O Chorwacji naczytałem się od groma, potrzebna mi wiedza o Czarnogórze.

02.07.2007
12:18
[6]

twostupiddogs [ Senator ]

kiowas

Było też o Chorwacji :)

02.07.2007
12:19
smile
[7]

kiowas [ Legend ]

2sd ---> na egzaminie też wybierasz tylko wątki poboczne do omówienia?

02.07.2007
12:41
[8]

Sasanka [ Senator ]

kiowas - odezwij sie do Cainoora, on tam buszowal rok temu z tego co mi wiadomo :)

02.07.2007
12:45
[9]

kiowas [ Legend ]

Sasanka ---> jakby odbierał moje telefony to tego wątku by nie było :)

03.07.2007
07:25
[10]

kiowas [ Legend ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.