halohalohalo [ Konsul ]
Euro 2012
Jak myslicie czy uda nam się to zorganizować?
ja mysle że nie i staniemy sie pośmieliskiem świata
chickenom [ ]
Ja myślę, że o wszystko zadba Gmoch i Strejlau.

Igierr [ Gwynbleidd ]
a ja myślę, że się uda, bo oni nie mogą zepsuć takiego czegoś
IntelFAN [ Konsul ]
uda się. przynajmniej bedzie lepszy asfalcik

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Juz mi sie niedobrze robi od tych spekulacji.
Jedni eksperci mowia ze nie da sie tego zepsuc, bo nad wszystkim czuwa, FIFA,UFA, sponsorzy itd,itp.
Inni eksperci twierdza ze z obecnym prawem budowlanym i zagospodarowaniem powierzchnia, nie jestesmy zdazyc nawet do 2020r.
Jeszcze inni eksperci twierdza ze 2012 roku bedzie koniec swiata, bo sie konczy kalendarz majow wiec euro nie bedzie.
A kolejni eksperci twierdza ze niebedzie niczego i wszystko zlikwiduja.
Takze nie wiem co o tym myslec.
vinni [ Robert Kubica ]
nie uda się
Valem [ Konsul ]
z takim tepem nie
giergas [ Chor��y ]
stealth1947 -> miażdzysz :D
Jadac z W-wy do Gdanska co chwile widac info o remontach , przebudowach i utrudnieniach w ruchu - nawet jak sie nię uda z Euro to krajowa siódemka będzie bardzo ładną trasą :)

J_A_C_K [ 11 ]
ja mysle że nie i staniemy sie pośmieliskiem świata
Na razie komuś innemu idzie w tym dobrze.

Bloody Hunter [ Pretorianin ]
Myśle że Polska obudzi się w 2010r wtedy pomyśli "kurczę czy to nie my organizujemy Euro?" i wtedy zaczną działać. oczywiście najpierw wszyscy wezmą kase a potem postawią obiekty na jedno kopyto:) a wtedy owszem świat bedzię sie smial FIFA moze mniej... polska jeszcze mniej

Bloody Hunter [ Pretorianin ]
Myśle że Polska obudzi się w 2010r wtedy pomyśli "kurczę czy to nie my organizujemy Euro?" i wtedy zaczną działać. oczywiście najpierw wszyscy wezmą kase a potem postawią obiekty na jedno kopyto:) a wtedy owszem świat bedzię sie smial FIFA moze mniej... polska jeszcze mniej