GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Euro 2012

02.07.2007
11:45
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Euro 2012

Jak myslicie czy uda nam się to zorganizować?

ja mysle że nie i staniemy sie pośmieliskiem świata

02.07.2007
11:45
[2]

chickenom [ ]

Ja myślę, że o wszystko zadba Gmoch i Strejlau.

02.07.2007
11:49
smile
[3]

Igierr [ Gwynbleidd ]

a ja myślę, że się uda, bo oni nie mogą zepsuć takiego czegoś

02.07.2007
11:55
[4]

IntelFAN [ Konsul ]

uda się. przynajmniej bedzie lepszy asfalcik

02.07.2007
11:58
smile
[5]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Juz mi sie niedobrze robi od tych spekulacji.

Jedni eksperci mowia ze nie da sie tego zepsuc, bo nad wszystkim czuwa, FIFA,UFA, sponsorzy itd,itp.

Inni eksperci twierdza ze z obecnym prawem budowlanym i zagospodarowaniem powierzchnia, nie jestesmy zdazyc nawet do 2020r.

Jeszcze inni eksperci twierdza ze 2012 roku bedzie koniec swiata, bo sie konczy kalendarz majow wiec euro nie bedzie.

A kolejni eksperci twierdza ze niebedzie niczego i wszystko zlikwiduja.

Takze nie wiem co o tym myslec.

02.07.2007
12:03
[6]

vinni [ Robert Kubica ]

nie uda się

02.07.2007
12:04
[7]

Valem [ Konsul ]

z takim tepem nie

02.07.2007
12:06
[8]

giergas [ Chor��y ]

stealth1947 -> miażdzysz :D


Jadac z W-wy do Gdanska co chwile widac info o remontach , przebudowach i utrudnieniach w ruchu - nawet jak sie nię uda z Euro to krajowa siódemka będzie bardzo ładną trasą :)

02.07.2007
12:06
smile
[9]

J_A_C_K [ 11 ]

ja mysle że nie i staniemy sie pośmieliskiem świata

Na razie komuś innemu idzie w tym dobrze.

02.07.2007
12:10
smile
[10]

Bloody Hunter [ Pretorianin ]

Myśle że Polska obudzi się w 2010r wtedy pomyśli "kurczę czy to nie my organizujemy Euro?" i wtedy zaczną działać. oczywiście najpierw wszyscy wezmą kase a potem postawią obiekty na jedno kopyto:) a wtedy owszem świat bedzię sie smial FIFA moze mniej... polska jeszcze mniej

02.07.2007
12:12
smile
[11]

Bloody Hunter [ Pretorianin ]

Myśle że Polska obudzi się w 2010r wtedy pomyśli "kurczę czy to nie my organizujemy Euro?" i wtedy zaczną działać. oczywiście najpierw wszyscy wezmą kase a potem postawią obiekty na jedno kopyto:) a wtedy owszem świat bedzię sie smial FIFA moze mniej... polska jeszcze mniej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.