
Max_Jajcarz [ Centurion ]
HTML
Jak przy pomocy html zrobić takie okienko z obrazkiem jakie jest na Interii ?
Jest okienko z czerwonym polonezem. :-) prosze o podanie niżej kodu html
chickenom [ ]
gdzie Ty widzisz czerwonego poloneza?
Narmo [ 42 ]
Jakim polonezem? Zrób screen bo nie widzę nigdzie nic takiego i nie wiem zupełnie o co chodzi
Max_Jajcarz [ Centurion ]
zmienili temat i obraz teraz jest Socjalizm wiecznie żywy
W tym miejscu cofniesz się w czasie.
lub jak zrobic podobne okienko jakie jest na Gry-Online ?
Narmo [ 42 ]
<p class="photo"><a href=" src="i/1183318273432_hostel-wz.jpg" alt="" class="big" height="200" width="300"><img src="i/1183318277852_hostel-wz160.jpg" alt="" class="small" height="160" width="160"><br></a><span class="box"><a href=" wiecznie żywy<img src="i/video.gif" alt="wideo" class="icon" height="12" width="15"></strong><br>W tym miejscu cofniesz się w czasie. </a></span></p>
Edit: lub jak zrobic podobne okienko jakie jest na Gry-Online ?
Gdzie? Wiesz ile tu jest okienek?
..::Geralt::.. [ MOTÓR ]
Max_Jajcarz --> które okienko na Gry-OnLine?
..::Geralt::.. [ MOTÓR ]
a tak BTW to kliknij PPM na stronkę, wybierz źródło strony i masz wszystkie okienka.