GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HTML

02.07.2007
11:41
smile
[1]

Max_Jajcarz [ Centurion ]

HTML

Jak przy pomocy html zrobić takie okienko z obrazkiem jakie jest na Interii ?
Jest okienko z czerwonym polonezem. :-) prosze o podanie niżej kodu html

02.07.2007
11:44
[2]

chickenom [ ]

gdzie Ty widzisz czerwonego poloneza?

02.07.2007
11:45
[3]

Narmo [ 42 ]

Jakim polonezem? Zrób screen bo nie widzę nigdzie nic takiego i nie wiem zupełnie o co chodzi

02.07.2007
11:49
[4]

Max_Jajcarz [ Centurion ]

zmienili temat i obraz teraz jest Socjalizm wiecznie żywy
W tym miejscu cofniesz się w czasie.

lub jak zrobic podobne okienko jakie jest na Gry-Online ?

02.07.2007
11:55
[5]

Narmo [ 42 ]

<p class="photo"><a href=" src="i/1183318273432_hostel-wz.jpg" alt="" class="big" height="200" width="300"><img src="i/1183318277852_hostel-wz160.jpg" alt="" class="small" height="160" width="160"><br></a><span class="box"><a href=" wiecznie żywy<img src="i/video.gif" alt="wideo" class="icon" height="12" width="15"></strong><br>W tym miejscu cofniesz się w czasie. </a></span></p>

Edit: lub jak zrobic podobne okienko jakie jest na Gry-Online ?
Gdzie? Wiesz ile tu jest okienek?

02.07.2007
13:25
[6]

..::Geralt::.. [ MOTÓR ]

Max_Jajcarz --> które okienko na Gry-OnLine?

02.07.2007
13:35
[7]

..::Geralt::.. [ MOTÓR ]

a tak BTW to kliknij PPM na stronkę, wybierz źródło strony i masz wszystkie okienka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.