GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tom Rider:Anniversary

02.07.2007
11:19
smile
[1]

fan Lary [ Junior ]

Tom Rider:Anniversary

Witajcie,też mam mały kłopot.Jestem w tym miejscu:patrz filmik!

Tu przed bramą Lara idzie w prawo,tam robi co swoje potem schodzi w dół i idzie w lewo tam jakimś cudem doskakuje ze ściany na platformę.I tu pojawia się mój problem-nie mogę tam doskoczyć.Proszę powiedzcie jak to zrobiliście.
Na filmiku jest to czas 2.30sek.


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.