
fan Lary [ Junior ]
Tom Rider:Anniversary
Witajcie,też mam mały kłopot.Jestem w tym miejscu:patrz filmik!
Tu przed bramą Lara idzie w prawo,tam robi co swoje potem schodzi w dół i idzie w lewo tam jakimś cudem doskakuje ze ściany na platformę.I tu pojawia się mój problem-nie mogę tam doskoczyć.Proszę powiedzcie jak to zrobiliście.
Na filmiku jest to czas 2.30sek.