MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
Male pytanie dot. transferów w Operze
wiem ze gdzies kiedys byla taka opcja ale za Chiny Ludowe nie moge jej znalezc, chodzi mi o to by po kliknieciu na "pobierz" nie przenosilo mnie na karte Transfery tylko zebym pozostal na bierzacej strosnie z ktorej cos tam pobieralem ...
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Dolaczam sie mnie tez to wkurza ze ciagle przerzuca do transferow ;)
maciek_ssi [ One Must Fall 2097 ]
Alt+Control+T -> Widok -> Otwieraj transfery w tle.
M@rine [ Mariner of Inet ]
Wiem, wiem. Jestem zajebisty.
Edit
Kurde jednak nie :P
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
M@rine , jak i maciek_ssi , wielkie dzieki ;)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
wow, dzięki :)
maciek_ssi [ One Must Fall 2097 ]
M@rine -- Co to za skórka?

KoSmIt [ Just... Kosmit ]
Te się nad tym głowiłem, bo mnie wkurzało, ale dałem sobie z tym spokój. Wielkie dzięki :D
Atreus [ Senator ]
maciek_ssi --> breeze (są różne wersje, ale wiele się nie różnią)