GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Male pytanie dot. transferów w Operze

02.07.2007
11:10
[1]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

Male pytanie dot. transferów w Operze

wiem ze gdzies kiedys byla taka opcja ale za Chiny Ludowe nie moge jej znalezc, chodzi mi o to by po kliknieciu na "pobierz" nie przenosilo mnie na karte Transfery tylko zebym pozostal na bierzacej strosnie z ktorej cos tam pobieralem ...

02.07.2007
11:14
[2]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Dolaczam sie mnie tez to wkurza ze ciagle przerzuca do transferow ;)

02.07.2007
11:16
[3]

maciek_ssi [ One Must Fall 2097 ]

Alt+Control+T -> Widok -> Otwieraj transfery w tle.

02.07.2007
11:16
[4]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Wiem, wiem. Jestem zajebisty.

Edit
Kurde jednak nie :P

02.07.2007
11:38
[5]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

M@rine , jak i maciek_ssi , wielkie dzieki ;)

02.07.2007
11:42
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

wow, dzięki :)

02.07.2007
11:50
[7]

maciek_ssi [ One Must Fall 2097 ]

M@rine -- Co to za skórka?

02.07.2007
11:54
smile
[8]

KoSmIt [ Just... Kosmit ]

Te się nad tym głowiłem, bo mnie wkurzało, ale dałem sobie z tym spokój. Wielkie dzięki :D

02.07.2007
13:04
[9]

Atreus [ Senator ]

maciek_ssi --> breeze (są różne wersje, ale wiele się nie różnią)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.