GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na żywo!?

02.07.2007
10:57
smile
[1]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

Na żywo!?

Chciałem zapytać jak (i czy w ogóle jest to możliwe) przy użyciu zwykłej kamery cyfrowej (w ostateczności internetowej), notebooka i dostępu do Internetu zrobić przekaz na żywo z danego miejsca na własną stronę www?

02.07.2007
11:00
[2]

L0ck3 [ Konsul ]

Tak.

02.07.2007
11:01
[3]

Narmo [ 42 ]

02.07.2007
11:03
[4]

siekator [ Król Rybak ]

Narmo ---> jak ty to robisz, że nieważne jakie pytanie by nie padło to ty i tak dasz trafnego linka?

02.07.2007
11:06
[5]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

siekator - bot, drugi bot koło wysia

zapamiętaj to !

02.07.2007
11:13
smile
[6]

m1a87z [ asd123 ]

Narmo jest poprostu Zajebisty

02.07.2007
11:14
[7]

Narmo [ 42 ]

siekator --> Mam 8 poziom w umiejętności "korzystanie z Google" i 9 w "korzystanie z Wikipedii"

02.07.2007
11:24
smile
[8]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Narmo nie tyle jest botem co ma szybki internet i jak sam powiedział korzysta z google i wikipedii. Mi zanim by się otworzyła wikipedia to on zdążyłby już w 10 wątkach odpisać:)

02.07.2007
11:53
smile
[9]

Kainek [ Konsul ]

Narmo
cheatujesz :P ;)

02.07.2007
12:03
[10]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Narmo jest poprostu Zajebisty

Nie jest zajebisty - nie dal linka do jakis darmowych video(porno)chatow :)

02.07.2007
12:10
smile
[11]

Narmo [ 42 ]

kamyk_samuraj --> Bo nikt nie prosił :P Edit: Tu był link nie nadający się do tej kategorii ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.