stanson [ Szeryf ]
Kolejny straszny wypadek w wyścigach
Pewnie nie wszyscy śledzą wątek o Formule 1, tam ten filmik się już pojawił. Może jednak zainteresuje to innych.
Zdarzenie miało miejsce podczas minionego weekendu, w sobotę, o GP Francji podczas wyścigu serii GP2 (to takie "zaplecze F1). Bolid prowadził niejaki Ernesto Viso. Nic mu się nie stało, wczoraj już opuścił szpital i oglądał zmagania swoich kolegów w kolejnym wyścigu na Magny Cours.
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Ciekawy wypadek, że się tak wyraże

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Farciarz :)
erton F [ Konsul ]
Nie az taki straszny, uderzenie "dachem" w barierke to byl krytyczny moment, ale nie urwalo mu glowy wiec potem juz bolid spokojnie wyhamowal
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Jedyne co to mogl uderzyc glowa o ta bariere a takto caly czas byl w powietrzu... Kubica przyjal duzo obciazenie, pewnie ze 100G, wiec raczej te wypadki sie roznia.
(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]
heh przyjrzyjcie sie dokładniej na reakcje tych typków w szarych strojach, spokojnym kroczkiem sobie szli dopiero później zczaili sie że coś sie wogóle stało i truchcikiem sobie pobiegli
m1a87z [ asd123 ]
najważniejsze że koles żyje
Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]
a w linku wyzej kompilacja trzech "ciekawych" wydarzen podczas tego wyscigu z wypadkiem z posta tytulowego wlacznie. Ostatnie zdarzenie, sam koniec - "najlepsze" ;]
krzynier [ Senator ]
Właśnie, dobrze że żyje...

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Naprawdę - Niesamowity wypadek : D
Zdziwiłbym się jakby sobie rączkę podrapał podczas takiego wypadku : )
Oczywiście świeczka musi być ; ) [']

Bloody Hunter [ Pretorianin ]
nom nieciekawie to wygląda...
Glob3r [ Senator ]
Saluteer -> Pisali, że Kubica przyjął obciążenie 75G
Sobie gość polatał... dobrze, że nic mu nie jest :).