GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolejny straszny wypadek w wyścigach

02.07.2007
10:46
[1]

stanson [ Szeryf ]

Kolejny straszny wypadek w wyścigach

Pewnie nie wszyscy śledzą wątek o Formule 1, tam ten filmik się już pojawił. Może jednak zainteresuje to innych.



Zdarzenie miało miejsce podczas minionego weekendu, w sobotę, o GP Francji podczas wyścigu serii GP2 (to takie "zaplecze F1). Bolid prowadził niejaki Ernesto Viso. Nic mu się nie stało, wczoraj już opuścił szpital i oglądał zmagania swoich kolegów w kolejnym wyścigu na Magny Cours.

02.07.2007
11:03
[2]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Ciekawy wypadek, że się tak wyraże

02.07.2007
11:06
smile
[3]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Farciarz :)

02.07.2007
11:07
[4]

erton F [ Konsul ]

Nie az taki straszny, uderzenie "dachem" w barierke to byl krytyczny moment, ale nie urwalo mu glowy wiec potem juz bolid spokojnie wyhamowal

02.07.2007
11:08
[5]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Jedyne co to mogl uderzyc glowa o ta bariere a takto caly czas byl w powietrzu... Kubica przyjal duzo obciazenie, pewnie ze 100G, wiec raczej te wypadki sie roznia.

02.07.2007
11:10
[6]

(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]

heh przyjrzyjcie sie dokładniej na reakcje tych typków w szarych strojach, spokojnym kroczkiem sobie szli dopiero później zczaili sie że coś sie wogóle stało i truchcikiem sobie pobiegli

02.07.2007
11:11
[7]

m1a87z [ asd123 ]

najważniejsze że koles żyje

02.07.2007
12:01
[8]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]



a w linku wyzej kompilacja trzech "ciekawych" wydarzen podczas tego wyscigu z wypadkiem z posta tytulowego wlacznie. Ostatnie zdarzenie, sam koniec - "najlepsze" ;]

02.07.2007
12:19
[9]

krzynier [ Senator ]

Właśnie, dobrze że żyje...

02.07.2007
12:21
smile
[10]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Naprawdę - Niesamowity wypadek : D

Zdziwiłbym się jakby sobie rączkę podrapał podczas takiego wypadku : )

Oczywiście świeczka musi być ; ) [']

02.07.2007
12:23
smile
[11]

Bloody Hunter [ Pretorianin ]

nom nieciekawie to wygląda...

02.07.2007
12:42
[12]

Glob3r [ Senator ]

Saluteer -> Pisali, że Kubica przyjął obciążenie 75G

Sobie gość polatał... dobrze, że nic mu nie jest :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.