GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ściągnąc filmik z tej strony?

02.07.2007
10:13
smile
[1]

ps2ps2ps2 [ Pretorianin ]

Jak ściągnąc filmik z tej strony?

Ostatnio zauważyłem bardzo fajne skróty na fifa.com.Mozna je tam obejrzeć ale nie wiem czy mozna i ewentualnie jak, pobrać na dysk. Raczej jest to możliwe bo rok temu z mistrzostw swiata w Niemczech miałem wszystkie skróty które pochodziły z tej strony (ktoś zamieszczał je na serwer typu rapidshere).

Tu macie bezposredni link do meczy

Jeżeli wiecie jak moge je sciągnąc to proszę o pomoc

02.07.2007
10:17
[2]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

moze video downloader?-wtyczka do ff

02.07.2007
10:17
[3]

..::Geralt::.. [ MOTÓR ]

Nie da się niestety ...

02.07.2007
10:26
[4]

ps2ps2ps2 [ Pretorianin ]

Tal_Rascha ------>Videodownloader byłby dobry tylko że nie mam linku do tych filmików.

Geralt ------> własnie nie jestem w 100% pewny bo jednak z tamtych mistrzostw skróty miałem

02.07.2007
10:29
smile
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]



zDRMowany materiał też chwyta

02.07.2007
10:42
[6]

ps2ps2ps2 [ Pretorianin ]

jamkgh_rev02---> to program typu Audacity tylko zamiast do muzy to do filmów?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.