GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmowe atrakcje w RCT2 - pomocy !!!

02.07.2007
09:39
smile
[1]

michrz [ Konsul ]

Darmowe atrakcje w RCT2 - pomocy !!!

Kupiłem grę RollerCoaster Tycoon 2 w Extra Klasyce NeXt i mam z nią problem. Mianowicie nie mogę zmienić ceny wstępu na wszystkie atrakcje. Cały czas wyświetlony jest napis "darmo" i nie mogę z tym nic zrobić. Pomóżcie...

02.07.2007
09:48
[2]

dudzik. [ Chor��y ]

jak darmowy to wiecej ludzi bedzie to odwiedzac nie pamietam dokładnie ale chyba trzeba dac zatwierdź zmiany i poczekac

02.07.2007
09:54
[3]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

nie jestem pewny na 100% ale najpierw musisz zamknąć główne wejście (jezeli chodzi o nie)

EDIT: potem zmieniasz cene wstepu i gotowe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.