
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Cytat z Basha
<exult> Pytanie do mężczyzn. Ostatnio dowiedziałam się od kolegi, że mężczyzni też czasami sikają na siedząco (gdy chcę się im tylko siku). Może to głupie pytanie, ale ja byłam lekko zszokowana i chciałabym się dowiedzieć czy to faktycznie prawda?
<Loczek> Oczywiście... po co mamy męczyć nogi. Najfajniej sie siada na pisuarach, bo czasem ludzie tam dziwne rzeczy wrzucają i łaskoczą w dupke :)
<erton F> Podobno sa tacy, ja osobicie nigdy, nawet jak jestem bardzo pijany
<cin3k7> Wolę na leżąco. Leżysz na plecach i walisz do góry. Super sprawa.
<Deepdelver> Na siedząco to tylko w teatrze, bo nie wypada wychodzić w czasie spektaklu.

misztel [ +0,10gr! ]
Stare :P
Pvt. Creak [ Criav ]
a mnie jakoś nie śmieszy :P na bashu łatwo znaleźć multum rzeczy, od których się wywracam ze śmiechu :P
krooliq3 [ Lucid Dreamer ]
GOLowy tekst na bashu :)
TiGeReK [ C.C. ]
o jezus - fajna maja wyobraznie <spadlem z krzesla> moze mam dziwne poczucie chumoru ale coz :P

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
up
EDIT: krooliq3---> Wiem. Dlatego to tu dałem :)