GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cytat z Basha

02.07.2007
08:57
smile
[1]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Cytat z Basha

<exult> Pytanie do mężczyzn. Ostatnio dowiedziałam się od kolegi, że mężczyzni też czasami sikają na siedząco (gdy chcę się im tylko siku). Może to głupie pytanie, ale ja byłam lekko zszokowana i chciałabym się dowiedzieć czy to faktycznie prawda?
<Loczek> Oczywiście... po co mamy męczyć nogi. Najfajniej sie siada na pisuarach, bo czasem ludzie tam dziwne rzeczy wrzucają i łaskoczą w dupke :)
<erton F> Podobno sa tacy, ja osobicie nigdy, nawet jak jestem bardzo pijany
<cin3k7> Wolę na leżąco. Leżysz na plecach i walisz do góry. Super sprawa.
<Deepdelver> Na siedząco to tylko w teatrze, bo nie wypada wychodzić w czasie spektaklu.

02.07.2007
08:59
smile
[2]

misztel [ +0,10gr! ]

Stare :P

02.07.2007
09:12
[3]

Pvt. Creak [ Criav ]

a mnie jakoś nie śmieszy :P na bashu łatwo znaleźć multum rzeczy, od których się wywracam ze śmiechu :P

02.07.2007
09:40
[4]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

GOLowy tekst na bashu :)

02.07.2007
11:28
[5]

TiGeReK [ C.C. ]

o jezus - fajna maja wyobraznie <spadlem z krzesla> moze mam dziwne poczucie chumoru ale coz :P

02.07.2007
12:46
smile
[6]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

up
EDIT: krooliq3---> Wiem. Dlatego to tu dałem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.