GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zoo Tycoon 2

02.07.2007
08:54
[1]

Andrzej07 [ Legionista ]

Zoo Tycoon 2

czy jak mam polska wersje dwojki to czy jak zainstaluje angielska wersje to czy bedzie dzialac

02.07.2007
09:36
[2]

dudzik. [ Chor��y ]

w sumie to nie wiem o co ci zabardzo chodzi ale jezeli chcesz instalowac dodatek na podstawke to raczej nie skoro sa w rózych jezykach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.