Andrzej07 [ Legionista ]
Zoo Tycoon 2
czy jak mam polska wersje dwojki to czy jak zainstaluje angielska wersje to czy bedzie dzialac
dudzik. [ Chor��y ]
w sumie to nie wiem o co ci zabardzo chodzi ale jezeli chcesz instalowac dodatek na podstawke to raczej nie skoro sa w rózych jezykach