GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Progged Radio - problem

02.07.2007
07:37
smile
[1]

powerchess [ Centurion ]

Progged Radio - problem

Witam!
Jakiś czas temu miałem iTunes i tam było takie radio właśnie jak pisze w temacie.Przed długi czas nie mogłem go znaleźć ale znalazłem stronkę a na niej był plik w formacie CGI i nie bardzo wiem jak to otworzyć. Może ktoś wie jak to otworzyć albo ma jakiś bardziej przystępny format tego radia.
No i nie wiem dlaczego teraz nie ma nawet tej stacji w iTunes a była nawet całkiem dobra
Dzięki za pomoc

02.07.2007
10:34
smile
[2]

powerchess [ Centurion ]

To może ktoś chociaż wie jak otworzyć to CGI ?? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.