
powerchess [ Centurion ]
Progged Radio - problem
Witam!
Jakiś czas temu miałem iTunes i tam było takie radio właśnie jak pisze w temacie.Przed długi czas nie mogłem go znaleźć ale znalazłem stronkę a na niej był plik w formacie CGI i nie bardzo wiem jak to otworzyć. Może ktoś wie jak to otworzyć albo ma jakiś bardziej przystępny format tego radia.
No i nie wiem dlaczego teraz nie ma nawet tej stacji w iTunes a była nawet całkiem dobra
Dzięki za pomoc

powerchess [ Centurion ]
To może ktoś chociaż wie jak otworzyć to CGI ?? :P