GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitman: Blood money problem!!

02.07.2007
04:00
smile
[1]

Mr. Beer [ Centurion ]

Hitman: Blood money problem!!

Mam pytanie... Zainstalowałem sobie grę. Bez wgrywania pathów pojawia mi się czarny ekran + czerwony pasek jakby się ładowała gra.. trwa to jakieś 2 sek po czym wraca do poprzedniego stanu (np. na pulpit). Czy to może być od sprzętu 2,1 Athlon Xp 512 DDR i karcie graficznej Nvidia GeForce 7300 GT 256MB Sterowniki ściągnięte przed chwilą a i mam WinXP bez service packa 2. Odpowie mi ktoś? Może kiedyś mieliście podobny problem z grą? Z Góry THX!!

02.07.2007
07:37
[2]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Polskie orginały są już spatchowane.

04.07.2007
09:27
[3]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Ja miałem taki problem ale tylko z karta bez SM 2.0 (GF2 MX400 :P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.