
Mr. Beer [ Centurion ]
Hitman: Blood money problem!!
Mam pytanie... Zainstalowałem sobie grę. Bez wgrywania pathów pojawia mi się czarny ekran + czerwony pasek jakby się ładowała gra.. trwa to jakieś 2 sek po czym wraca do poprzedniego stanu (np. na pulpit). Czy to może być od sprzętu 2,1 Athlon Xp 512 DDR i karcie graficznej Nvidia GeForce 7300 GT 256MB Sterowniki ściągnięte przed chwilą a i mam WinXP bez service packa 2. Odpowie mi ktoś? Może kiedyś mieliście podobny problem z grą? Z Góry THX!!
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Polskie orginały są już spatchowane.
*_*Cypriani [ White Trash ]
Ja miałem taki problem ale tylko z karta bez SM 2.0 (GF2 MX400 :P)