GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nokia n72

02.07.2007
03:15
[1]

bikero [ bitpie ]

nokia n72

zastanawiam sie nad kupnem noki n72 ale wole zapytac tych co juz go maja-czy dzwiek np mp3 jest czysty? i jakies uwagi plusy i minusy tego modelu.proponujecie kupic ten model czy moze jakis inny ?

02.07.2007
14:45
[2]

bikero [ bitpie ]

no co jest ? nikt nieiwecie nic na temat n72?niemieliscie z nia do czynienia ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.