GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dla nocnych Marków - kto chce poznać tajemnicę UFO jeszcze tej nocy?

02.07.2007
00:26
smile
[1]

Lim [ Senator ]

Dla nocnych Marków - kto chce poznać tajemnicę UFO jeszcze tej nocy?

Za kilkanaście minut rozpocznie się niesamowity film, klask kina science-fiction - Bliskie spotkania trzeciego stopnia.

Dzięki tej znakomitej opowieści Stevena Spielberga poznacie tajemnicę UFO ;)
Niestety nie dla mnie te nocne atrakcje, ale przypominam i polecam – TVP2, 00.40

02.07.2007
00:27
[2]

boskijaro [ Senator ]

Obejrzałbym , gdybym miał TV w pokoju :/ A tak to nie chce mamy budzić w dużym pokoju ...

02.07.2007
00:27
smile
[3]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

spoiler start
To jakiś dokumentalny? Warty oglądania?
Dałem tu, bo Coy2K krzyczy :(
Ale ja na prawdę nie wiem :(

spoiler stop



Ja wiem co to spotkanie 3 stopnia, tylko jak to obrazuje film, tego nie wiem.

02.07.2007
00:28
smile
[4]

Coy2K [ Veteran ]

Api wyedytuj post :) rozumiem ze można było nie oglądać filmu, ale żeby nie wiedzieć co to Trzecie spotkania to profanacja :)
to normalny film fabularny, jeden z najsłynniejszych Spielberga, taka bardziej "dorosła" wersja E.T.
szkoda, że to zwykla wersja, nie po reedycji

02.07.2007
00:31
smile
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Api15 ==> ROTFL! Do jakiejkolwiek encyklopedii marsz!!!!!

Lim ==> Dzięki za info :) Oglądałem przedwczoraj :)

02.07.2007
00:32
[6]

blackhood [ Patience ]

Wstyd przyznać, ale nigdy nie widziałem. Także dzięki, obejrzę sobie.

02.07.2007
00:35
[7]

Lim [ Senator ]

By nie sięgać za plecy po jakieś doskonałe źródło...

Bliskie Spotkania III stopnia - Close Encounter of The Third Kind
– UFO obserwowany z dowolnej odległości wraz z jego humanoidalną (lub niehumanoidalną) załogą.

Film genialnie ukazuje traumatyczne przeżycie człowieka w spotkaniu z nieznanym.
Dobranoc :)

02.07.2007
00:38
smile
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Najlepsza ze wszystkich scen filmowych jest właśnie tu an początku - pustynia :)
Uwielbiam ją od małego :)

02.07.2007
13:51
smile
[9]

Lim [ Senator ]

Jakie wrażenia po poznaniu tajemnicy UFO ?
Ktoś doczekał 3.00 w nocy by poznać zagadkę?

02.07.2007
13:53
[10]

Selman [ opuszczony ]

widziałem początek i nawet niezły klimat był... ale chyba byłem już zbyt zmęczony żeby cały obejrzeć...

02.07.2007
15:01
[11]

czekitout [ Centurion ]

Pamiętałem film z dzieciństwa, ale nie byłem pewny czy to ten film, o którym myślę.
Jednak okazało się, że to ten film. Naprawdę byłem wczoraj pod wrażeniem. Mimo, że znałem przebieg akcji, to wywoływał we mnie emocje. Wszystko przez tą tajemniczość. Cudo.

spoiler start

Ach, ta cała scena na górze o płaskim szczycie. To chyba pierwszy film, który przedstawił porozumiewanie się językiem tonowym z obcymi.
Właściwie to pewnego rodzaju fenomen, bo filmów pokazujących kosmitów jako istoty pozytywne i przyjazne, jest niewiele.
spoiler stop


Film warty obejrzenia. Polecam. Jeśli będzie kolejna taka okazja, to zachęcam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.