
Lim [ Senator ]
Dla nocnych Marków - kto chce poznać tajemnicę UFO jeszcze tej nocy?
Za kilkanaście minut rozpocznie się niesamowity film, klask kina science-fiction - Bliskie spotkania trzeciego stopnia.
Dzięki tej znakomitej opowieści Stevena Spielberga poznacie tajemnicę UFO ;)
Niestety nie dla mnie te nocne atrakcje, ale przypominam i polecam – TVP2, 00.40
boskijaro [ Senator ]
Obejrzałbym , gdybym miał TV w pokoju :/ A tak to nie chce mamy budzić w dużym pokoju ...

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Coy2K [ Veteran ]
Api wyedytuj post :) rozumiem ze można było nie oglądać filmu, ale żeby nie wiedzieć co to Trzecie spotkania to profanacja :)
to normalny film fabularny, jeden z najsłynniejszych Spielberga, taka bardziej "dorosła" wersja E.T.
szkoda, że to zwykla wersja, nie po reedycji

legrooch [ MPO Squad Member ]
Api15 ==> ROTFL! Do jakiejkolwiek encyklopedii marsz!!!!!
Lim ==> Dzięki za info :) Oglądałem przedwczoraj :)
blackhood [ Patience ]
Wstyd przyznać, ale nigdy nie widziałem. Także dzięki, obejrzę sobie.
Lim [ Senator ]
By nie sięgać za plecy po jakieś doskonałe źródło...
Bliskie Spotkania III stopnia - Close Encounter of The Third Kind
– UFO obserwowany z dowolnej odległości wraz z jego humanoidalną (lub niehumanoidalną) załogą.
Film genialnie ukazuje traumatyczne przeżycie człowieka w spotkaniu z nieznanym.
Dobranoc :)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Najlepsza ze wszystkich scen filmowych jest właśnie tu an początku - pustynia :)
Uwielbiam ją od małego :)

Lim [ Senator ]
Jakie wrażenia po poznaniu tajemnicy UFO ?
Ktoś doczekał 3.00 w nocy by poznać zagadkę?
Selman [ opuszczony ]
widziałem początek i nawet niezły klimat był... ale chyba byłem już zbyt zmęczony żeby cały obejrzeć...
czekitout [ Centurion ]
Pamiętałem film z dzieciństwa, ale nie byłem pewny czy to ten film, o którym myślę.
Jednak okazało się, że to ten film. Naprawdę byłem wczoraj pod wrażeniem. Mimo, że znałem przebieg akcji, to wywoływał we mnie emocje. Wszystko przez tą tajemniczość. Cudo.