lord_KaT [ Pretorianin ]
Wgrywanie javy na Samsunga sgh-z400
Mam Samsunga x680 i jave w nim mozna wgrać tylko przez wap, co jest troszke meczace, na szczescie dzieki karcie iplusa nie az tak kosztowne. Zamierzam sobie kupic Samsunga Z400 i mam pytanie czy tam jest mozliwosc wgrywania aplikacji etc. przez BT badz USB bez wiekszych problemow? I co myslicie o tym telefonie?
Pozdrawiam
lord_KaT [ Pretorianin ]
up