GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wgrywanie javy na Samsunga sgh-z400

02.07.2007
00:23
[1]

lord_KaT [ Pretorianin ]

Wgrywanie javy na Samsunga sgh-z400

Mam Samsunga x680 i jave w nim mozna wgrać tylko przez wap, co jest troszke meczace, na szczescie dzieki karcie iplusa nie az tak kosztowne. Zamierzam sobie kupic Samsunga Z400 i mam pytanie czy tam jest mozliwosc wgrywania aplikacji etc. przez BT badz USB bez wiekszych problemow? I co myslicie o tym telefonie?

Pozdrawiam

02.07.2007
10:25
[2]

lord_KaT [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.