Łysack [ Mr. Loverman ]
Banalne pytanko o piosenkę:)
o tutaj jest do pobrania:) jak komuś się nie chce a ma 'oszukać przeznaczenie 3' to leci tak gdzieś w okolicy 05:30 :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
upnę bo zależy mi na tym jeszcze dzisiaj.. się znaczy zanim pójdę spać:)
proszę:)

sokoip [ Niggy Tardust ]
to mi brzmi jakby "Przez łąki, przez pola pędzi Fasola..."
Biały_695 [ Konsul ]
Tu masz listę piosenek z tego filmu...
[EDIT]:Błąd językowy..:]
Łysack [ Mr. Loverman ]
a jednak jest:) nie myślałem, że będzie w OST, bo jednak jako tako w tle nie leciała a jedynie jako fragment jakiejś tam imprezki, więc myślałem, że zostanie to potraktowane jako przypadkowy fragment:)
dzięki:)
swoją drogą to fajny kawałek:D