GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Banalne pytanko o piosenkę:)

02.07.2007
00:10
[1]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Banalne pytanko o piosenkę:)



o tutaj jest do pobrania:) jak komuś się nie chce a ma 'oszukać przeznaczenie 3' to leci tak gdzieś w okolicy 05:30 :)

02.07.2007
00:38
[2]

Łysack [ Mr. Loverman ]

upnę bo zależy mi na tym jeszcze dzisiaj.. się znaczy zanim pójdę spać:)

proszę:)

02.07.2007
00:42
smile
[3]

sokoip [ Niggy Tardust ]

to mi brzmi jakby "Przez łąki, przez pola pędzi Fasola..."

02.07.2007
00:42
[4]

Biały_695 [ Konsul ]

Tu masz listę piosenek z tego filmu...

[EDIT]:Błąd językowy..:]

02.07.2007
00:48
[5]

Łysack [ Mr. Loverman ]

a jednak jest:) nie myślałem, że będzie w OST, bo jednak jako tako w tle nie leciała a jedynie jako fragment jakiejś tam imprezki, więc myślałem, że zostanie to potraktowane jako przypadkowy fragment:)

dzięki:)
swoją drogą to fajny kawałek:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.