Grand [ The One And Only ]
Karta graficzna do laptopa
Chce sobie kupić laptopa i newieim jaką karte wybrać chodzi mi o to żeby dało rade uruchomić jakieś gry
typu Counter-Strike,Counter-Strike:source,BAttlefield World of Warcraft .
Z góry dzięki
wysia [ Senator ]
7900GTX w SLI.
Cena?
Shaybeck --> Dlaczego fantazjuje? Uwazasz, ze nie ma takich laptopow?
Grand --> Kupujesz w Polsce?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
ja kupuję niedłgo laptopa z GF 7600
sam w kompie mam GF 7600GT
EDIT: Oj wysia wysia jak zawsze fantazjuje sobie ...
EDIT2: Nie patrz nawet w stronę laptopów ze zintegrowaną kartą graficzną ...
EDIT3: Cena ???
Grand [ The One And Only ]
6tys ale można dozbierać zawsze a ile ten z 7600 kosztuje ?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
wybierz sobie
EDIT: Wysia ... nie wszyscy mają różowe avatary, kupę kasy i rodzinę za granicą ...
on chce CS odpalić a nie zaraz jakiegoś Ghotica na full detalach na full rozdzielczości ...
Grand [ The One And Only ]
Ale Który mam wybrać ? ten z 7600? czy jakiś
wysiu==> nie w Angli masz jakieś linki do jakiś sklepów dobrych ?
Albo chcesz coś polecić ?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
no najlepiej z 7600
nie dałem konkretnego linku żebyś mógł sobie dopasować co wolisz
Grand [ The One And Only ]
A radeon x200 256 jest dobre
wysia [ Senator ]
Grand --> Oblukaj te maszynki.
To wszystko Clevo, w UK dostepne pod marka Rock.
Shaybeck -->
"Wysia ... nie wszyscy mają różowe avatary, kupę kasy i rodzinę za granicą ..."
Rozumiem, ze kluczowe jest 'kupe kasy'. Tym bardziej chyba nie powinni przeplacac za nazwe?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
dobrze myślisz, nie myliłem się co do tego (takie wrażenie robisz)
no może jestem nieobiektywny ale mam słabość do 7600 ...
a przepłacanie za nazwę ? o Toshibe chodzi? (ja też dobrze myślę?)
no może ...
a co ciekawszego widać w tej cenie?
EDIT: Co do linku ...
zintegrowane raczej odpadają ... ja tam im nigdy nie ufam ... (GF i Radeon)
GF 8xxx ... jak narazie też im nie ufam (te słabsze) ... no chyba że faktycznie jakiś model dobry potwierdzony testami (i wracad\my do punktu wyjścia ... jaką kartę kupić?)
Wysia - co powiesz o 7600 ... dobre czy niedobre?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
ja tam przyjmuję taką zasadę żeby brać to co jest dostępne najbliżej ...
co w Anglii będzie w tej konfiguracji (lub podobnej) to bierz ...
nie czekaj na konkretne modele
Grand [ The One And Only ]
Bede szukał albo 7600 albo 7300 bedzie dobrze ? W sumie to zależy mi na CS i WoW
mam x360 wiec nie musze mieć najnowszych gier ;]
Chyba że nie da rady na tych co wyżej to mnie uprzedzcie.
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
7600 lepsza !!!
7300 nie opłaca się !!!
7600 spełnia wszystkie wymagania WOW więc chyba na FULL na dużej rozdzielczości śmiga ... nie grałem
EDIT: Wszystkie gry które wyszły na DX 9 chodzą przynajmniej na minimum bardzo dobrze na tej karcie ...
większość na full
EDIT 1500 ... KIEDY ostatnio się interesowałeś kartami ? (zmieniałeś kompa?)
Grand [ The One And Only ]
Rok bez komputera i internetu ;] wiec bądz wyrozumiały ;]
wysia [ Senator ]
U Rocka widze 8600 za 999 funtow. Raczej lepsze, niz 7600. O 7300 i zintegrowanych w ogole zapomnij.
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
no to będę ...
karty graficzne zawsze porównuję do GF ... taki uraz psychiczny ...
no więc Historię świata dzielimy na - ERA GF1, GF2, GF3, GF4, GF5, GF6, GF7, GF8
zintegrowanych nie da się porównać do niczego, z radonami ciężko się połapać ci będzie ... (ja też niezbyt lubię)
Wysia > no właśnie ... raczej ... (nie przepadam nad takimi nowościami, chociaż nie mówię że jest gorsza, a na takiej 7600 to się raczej nie zawiedziesz ... żadnych konfliktów sprzętowych, sterownikowych ... co się przy nowościach zdarza
2x Wysia > TE różowe awatarki ... on ma 6k a nie 8
wysia [ Senator ]
Shaybeck --> Masz jakies kompleksy na punkcie rozowych avatarow, albo inne problemy ze swoja osoba? 999 funtow to jakies 5600 pln.

Shaybeck [ This man have ADHD! ]
ojjj ... to taki niegroźny żarcik ... mi się bardzo podoba ... nie mam do czego innego się przyczepić
a od kiedy funty nie są po 8 zł ? ojj to chyba mi się lekcja historii przyda
<<----------
EDIT: Ale zajebiszczy sprzęcik ... i ta nazwa ... przypomina się dzieciństwo ... ;) ojoj rozmarzyłem się
kurka szkoda że w Polsce tak drogo ...
skąd znasz tą firmę ?
EDIT2: Wracając do różowych awatarków ... czemu kompów pony nie nazywają?
odrazu wzięcie by było (chodzi o samą nazwę a nie wygląd ...)
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
idę spać ... przeczytam jutro
różowych snów życzę ...
wysia [ Senator ]
Shaybeck --> Nazwa jak nazwa, te kompy to Clevo ( ), czyli to samo, co Sager w USA, lub Chiligreen w Austrii (jeszcze niedawno, nie wiem czy nadal, pod ta nazwa byly dostepne w Polsce). Alienware to tez w wiekszosci Clevo, tylko poza zmiana znaczka daja wlasne obudowy.

Shaybeck [ This man have ADHD! ]
aha spox nie wiedziałem ...
PS: Mogłabyś czasami się rozluźnić i życzyć nawzajem ? ?
ThomasPL [ Pretorianin ]
Za taka kase to do grania kupił bys sobie takiego kompa ze <Cenzura> Jedyną wadą blaszaka bylo by to ze niemoglbys sobie grac w samochodzie itp ale za to jaki sprzęt!
wysia [ Senator ]
ThomasPL --> A ile konsol do grania bys za to kupil. Tylko co to ma do tematu?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
Wysia > idąc jego tokiem myślenia można by było kupić parędziesiąt GameBoyów ... albo coś w tym stylu
codziennie grać na innym ... łaał ale fajneeee ... tylko co to ma do tematu ? :D
GRAND > napisz jak już coś kupisz/wybierzesz
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
a ty skladasz sobie tego laptopa czy gotowca kupujesz??
Grand [ The One And Only ]
No neiwiem wlasnie wolał bym w sumie zlozyć