GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna do laptopa

01.07.2007
22:22
[1]

Grand [ The One And Only ]

Karta graficzna do laptopa

Chce sobie kupić laptopa i newieim jaką karte wybrać chodzi mi o to żeby dało rade uruchomić jakieś gry
typu Counter-Strike,Counter-Strike:source,BAttlefield World of Warcraft .
Z góry dzięki

01.07.2007
22:25
[2]

wysia [ Senator ]

7900GTX w SLI.


Cena?



Shaybeck --> Dlaczego fantazjuje? Uwazasz, ze nie ma takich laptopow?

Grand --> Kupujesz w Polsce?

01.07.2007
22:26
[3]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

ja kupuję niedłgo laptopa z GF 7600
sam w kompie mam GF 7600GT

EDIT: Oj wysia wysia jak zawsze fantazjuje sobie ...

EDIT2: Nie patrz nawet w stronę laptopów ze zintegrowaną kartą graficzną ...

EDIT3: Cena ???

01.07.2007
22:27
[4]

Grand [ The One And Only ]

6tys ale można dozbierać zawsze a ile ten z 7600 kosztuje ?

01.07.2007
22:32
[5]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]


wybierz sobie

EDIT: Wysia ... nie wszyscy mają różowe avatary, kupę kasy i rodzinę za granicą ...
on chce CS odpalić a nie zaraz jakiegoś Ghotica na full detalach na full rozdzielczości ...

01.07.2007
22:33
[6]

Grand [ The One And Only ]

Ale Który mam wybrać ? ten z 7600? czy jakiś

wysiu==> nie w Angli masz jakieś linki do jakiś sklepów dobrych ?
Albo chcesz coś polecić ?

01.07.2007
22:34
[7]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

no najlepiej z 7600
nie dałem konkretnego linku żebyś mógł sobie dopasować co wolisz

01.07.2007
22:41
[8]

Grand [ The One And Only ]

A radeon x200 256 jest dobre

01.07.2007
22:45
[9]

wysia [ Senator ]

Grand --> Oblukaj te maszynki.

To wszystko Clevo, w UK dostepne pod marka Rock.

Shaybeck -->
"Wysia ... nie wszyscy mają różowe avatary, kupę kasy i rodzinę za granicą ..."
Rozumiem, ze kluczowe jest 'kupe kasy'. Tym bardziej chyba nie powinni przeplacac za nazwe?

01.07.2007
22:49
[10]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

dobrze myślisz, nie myliłem się co do tego (takie wrażenie robisz)
no może jestem nieobiektywny ale mam słabość do 7600 ...
a przepłacanie za nazwę ? o Toshibe chodzi? (ja też dobrze myślę?)
no może ...
a co ciekawszego widać w tej cenie?

EDIT: Co do linku ...
zintegrowane raczej odpadają ... ja tam im nigdy nie ufam ... (GF i Radeon)
GF 8xxx ... jak narazie też im nie ufam (te słabsze) ... no chyba że faktycznie jakiś model dobry potwierdzony testami (i wracad\my do punktu wyjścia ... jaką kartę kupić?)
Wysia - co powiesz o 7600 ... dobre czy niedobre?

01.07.2007
22:58
[11]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

ja tam przyjmuję taką zasadę żeby brać to co jest dostępne najbliżej ...
co w Anglii będzie w tej konfiguracji (lub podobnej) to bierz ...
nie czekaj na konkretne modele

01.07.2007
23:02
[12]

Grand [ The One And Only ]

Bede szukał albo 7600 albo 7300 bedzie dobrze ? W sumie to zależy mi na CS i WoW
mam x360 wiec nie musze mieć najnowszych gier ;]
Chyba że nie da rady na tych co wyżej to mnie uprzedzcie.

01.07.2007
23:06
[13]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

7600 lepsza !!!
7300 nie opłaca się !!!

7600 spełnia wszystkie wymagania WOW więc chyba na FULL na dużej rozdzielczości śmiga ... nie grałem

EDIT: Wszystkie gry które wyszły na DX 9 chodzą przynajmniej na minimum bardzo dobrze na tej karcie ...
większość na full

EDIT 1500 ... KIEDY ostatnio się interesowałeś kartami ? (zmieniałeś kompa?)

01.07.2007
23:11
[14]

Grand [ The One And Only ]

Rok bez komputera i internetu ;] wiec bądz wyrozumiały ;]

01.07.2007
23:12
[15]

wysia [ Senator ]

U Rocka widze 8600 za 999 funtow. Raczej lepsze, niz 7600. O 7300 i zintegrowanych w ogole zapomnij.

01.07.2007
23:15
[16]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

no to będę ...
karty graficzne zawsze porównuję do GF ... taki uraz psychiczny ...
no więc Historię świata dzielimy na - ERA GF1, GF2, GF3, GF4, GF5, GF6, GF7, GF8
zintegrowanych nie da się porównać do niczego, z radonami ciężko się połapać ci będzie ... (ja też niezbyt lubię)
Wysia > no właśnie ... raczej ... (nie przepadam nad takimi nowościami, chociaż nie mówię że jest gorsza, a na takiej 7600 to się raczej nie zawiedziesz ... żadnych konfliktów sprzętowych, sterownikowych ... co się przy nowościach zdarza
2x Wysia > TE różowe awatarki ... on ma 6k a nie 8

01.07.2007
23:24
[17]

wysia [ Senator ]

Shaybeck --> Masz jakies kompleksy na punkcie rozowych avatarow, albo inne problemy ze swoja osoba? 999 funtow to jakies 5600 pln.

01.07.2007
23:29
smile
[18]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

ojjj ... to taki niegroźny żarcik ... mi się bardzo podoba ... nie mam do czego innego się przyczepić
a od kiedy funty nie są po 8 zł ? ojj to chyba mi się lekcja historii przyda
<<----------

EDIT: Ale zajebiszczy sprzęcik ... i ta nazwa ... przypomina się dzieciństwo ... ;) ojoj rozmarzyłem się
kurka szkoda że w Polsce tak drogo ...
skąd znasz tą firmę ?

EDIT2: Wracając do różowych awatarków ... czemu kompów pony nie nazywają?
odrazu wzięcie by było (chodzi o samą nazwę a nie wygląd ...)

01.07.2007
23:34
[19]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

idę spać ... przeczytam jutro
różowych snów życzę ...

01.07.2007
23:41
[20]

wysia [ Senator ]

Shaybeck --> Nazwa jak nazwa, te kompy to Clevo ( ), czyli to samo, co Sager w USA, lub Chiligreen w Austrii (jeszcze niedawno, nie wiem czy nadal, pod ta nazwa byly dostepne w Polsce). Alienware to tez w wiekszosci Clevo, tylko poza zmiana znaczka daja wlasne obudowy.

01.07.2007
23:48
smile
[21]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

aha spox nie wiedziałem ...

PS: Mogłabyś czasami się rozluźnić i życzyć nawzajem ? ?



spoiler start

joke

teraz już śpię

spoiler stop

02.07.2007
13:25
[22]

ThomasPL [ Pretorianin ]

Za taka kase to do grania kupił bys sobie takiego kompa ze <Cenzura> Jedyną wadą blaszaka bylo by to ze niemoglbys sobie grac w samochodzie itp ale za to jaki sprzęt!

02.07.2007
13:27
[23]

wysia [ Senator ]

ThomasPL --> A ile konsol do grania bys za to kupil. Tylko co to ma do tematu?

02.07.2007
13:29
[24]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

Wysia > idąc jego tokiem myślenia można by było kupić parędziesiąt GameBoyów ... albo coś w tym stylu
codziennie grać na innym ... łaał ale fajneeee ... tylko co to ma do tematu ? :D

GRAND > napisz jak już coś kupisz/wybierzesz

02.07.2007
16:43
[25]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

a ty skladasz sobie tego laptopa czy gotowca kupujesz??

02.07.2007
16:47
[26]

Grand [ The One And Only ]

No neiwiem wlasnie wolał bym w sumie zlozyć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.