GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Outlookiem i nie tylko

01.07.2007
22:02
[1]

Shreddy [ Pretorianin ]

Problem z Outlookiem i nie tylko

Mam problem z outlook expressem. Zawiesza się, gdy w dodawaniu załącznika klikam na tą strzałkę rozwijającą listę folderów. Komp zalicza też zwis, kiedy klikam PPM na plik i najeżdżam myszką na 'Wyślij do'. Pomaga usunięcie i uruchomienie procesu explorer.exe. Czym może to być spowodowane?

02.07.2007
13:27
[2]

ThomasPL [ Pretorianin ]

pewnie jakims syfem polecam formata! On rozwiąze wszystkie problemy! Prawie jak domestos!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.