Shreddy [ Pretorianin ]
Problem z Outlookiem i nie tylko
Mam problem z outlook expressem. Zawiesza się, gdy w dodawaniu załącznika klikam na tą strzałkę rozwijającą listę folderów. Komp zalicza też zwis, kiedy klikam PPM na plik i najeżdżam myszką na 'Wyślij do'. Pomaga usunięcie i uruchomienie procesu explorer.exe. Czym może to być spowodowane?
ThomasPL [ Pretorianin ]
pewnie jakims syfem polecam formata! On rozwiąze wszystkie problemy! Prawie jak domestos!