GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doradzcie mi jaki wybrac CPU...

01.07.2007
22:00
smile
[1]

MrXX [ Konsul ]

Doradzcie mi jaki wybrac CPU...

Witam,

Straciłem już orientacje w swiecie komputerow a zamierzam zmienic CPU, MOBO i RAM.
Co polecicie? Czy lepiej brac Core 2 duo E6300 czy E4300 ?
Jaka MOBO do tego ?

01.07.2007
22:02
[2]

IntelFAN [ Konsul ]

a za jaka cene?

01.07.2007
22:08
smile
[3]

Arxel [ Legend ]

Lepiej brać E4400. Modele z 2007 roku (E4300) podobno dużo gorzej się kręcą.
W zależności od potrzeb:
Abit AB9
Abit AB9 Pro

01.07.2007
22:08
[4]

MrXX [ Konsul ]

No tak okolo 1500zl

01.07.2007
22:09
[5]

IntelFAN [ Konsul ]

Arxel - jak sie nie znasz to nic nie mów. E4300 kreci sie najlepiej ze wszystkich core 2 duo

01.07.2007
22:18
[6]

IntelFAN [ Konsul ]

mobo:
proc:
ram:

01.07.2007
22:24
[7]

MrXX [ Konsul ]

Gdzies czytalem ze aby podkrecac ten Core 2 Duo to trzeba miec pamieci 1000mhz. To prawda?

01.07.2007
22:30
[8]

IntelFAN [ Konsul ]

800 wystarcza

02.07.2007
12:04
smile
[9]

AyenoKanno [ DayWalker ]

Proc-Core 2 Duo E4300(jak już było wspomniane najlepiej kręcący się C2D [z tych tańszych])
MOBO-proponowałbym coś na nForce 650i Ultra(bez SLI) w sumie najlepiej wypadają konstrukcje EVGA...tanie i naprawde dobre MOBO...
Ram spokojnie 800 wystarczą....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.