
MrXX [ Konsul ]
Doradzcie mi jaki wybrac CPU...
Witam,
Straciłem już orientacje w swiecie komputerow a zamierzam zmienic CPU, MOBO i RAM.
Co polecicie? Czy lepiej brac Core 2 duo E6300 czy E4300 ?
Jaka MOBO do tego ?
IntelFAN [ Konsul ]
a za jaka cene?

Arxel [ Legend ]
Lepiej brać E4400. Modele z 2007 roku (E4300) podobno dużo gorzej się kręcą.
W zależności od potrzeb:
Abit AB9
Abit AB9 Pro
MrXX [ Konsul ]
No tak okolo 1500zl
IntelFAN [ Konsul ]
Arxel - jak sie nie znasz to nic nie mów. E4300 kreci sie najlepiej ze wszystkich core 2 duo
IntelFAN [ Konsul ]
mobo:
proc:
ram:
MrXX [ Konsul ]
Gdzies czytalem ze aby podkrecac ten Core 2 Duo to trzeba miec pamieci 1000mhz. To prawda?
IntelFAN [ Konsul ]
800 wystarcza

AyenoKanno [ DayWalker ]
Proc-Core 2 Duo E4300(jak już było wspomniane najlepiej kręcący się C2D [z tych tańszych])
MOBO-proponowałbym coś na nForce 650i Ultra(bez SLI) w sumie najlepiej wypadają konstrukcje EVGA...tanie i naprawde dobre MOBO...
Ram spokojnie 800 wystarczą....