GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka pytań odnośnie Trainz Railroad Simulator 2006

01.07.2007
20:35
smile
[1]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

Kilka pytań odnośnie Trainz Railroad Simulator 2006

1) Gdzie konkretnie w folderze TRS zapisuja sie mapki;
2) Czy mozna zainstalowac polska orginalna wersje na pirackiego anglika i jesli tak to czy wszystko bede jak przedtem;
3) Znacie jakies stronki z dodatkami do tej gry i czy mozecie podac;

Tyle, za wszystkie odpowiedzi dzieki :)

02.07.2007
09:49
[2]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

sory ze pisze w nowym a nie w poprzednim, ale to pilne!

02.07.2007
11:00
[3]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

jak zwykle nikt w to nie gra :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.