
tuciczek [ Generaďż˝ ]
Kilka pytań odnośnie Trainz Railroad Simulator 2006
1) Gdzie konkretnie w folderze TRS zapisuja sie mapki;
2) Czy mozna zainstalowac polska orginalna wersje na pirackiego anglika i jesli tak to czy wszystko bede jak przedtem;
3) Znacie jakies stronki z dodatkami do tej gry i czy mozecie podac;
Tyle, za wszystkie odpowiedzi dzieki :)
tuciczek [ Generaďż˝ ]
sory ze pisze w nowym a nie w poprzednim, ale to pilne!
tuciczek [ Generaďż˝ ]
jak zwykle nikt w to nie gra :/