Kuper^^ [ Konsul ]
Golenie.
Wie ktos moze czym moze byc spowodowane wysteowanie krostek po goleniu ? Nie jeden dzien , tylko ze dwa lub trzy po goleniu . Swedzi to to i nie ladnie wyglada ;] Raz jest a raz nie

Fear2 [ Pretorianin ]
Sprawdź czy na pewno używasz pianki do golenia
Pensar [ Pretorianin ]
Używaj wody lub żelu po goleniu. Gdy golę się 'na szybko' i zapomnę, czy też niedokładnie wysmaruję twarz balsamem, mam ten sam problem. Nie bez znaczenia jest też maszynka, im mniej ruchów tym mniej podrażnień:)
beowulff [ X ]
masz delikatna skore, ja musialem zrezygnować ze zwykłej golarki i przejść na elektryczna...
sprobuj zmienić pianke, i najlepiejstospwas jakis balsam po goleniu np nivea
szogun007 [ Generaďż˝ ]
Tez mialem krostki... to przez podraznienia skory jakie wywoluje maszynka, poprostu scinasz sobie nierownosci skory i tak to potem wyglada i swedzi, dlatego wazne jest dezynfekowanie "ryja" jakas woda po goleniu lub balsamem... w kazdym badz razie cos co jest robione na bazie alkocholu lub innych zwiazkow dezynfekujacych.
Zauwazyles pewnie, ze gdy rane polejesz wada utleniana to rana goi sie lepiej i szybciej. Podobnie z twarza, roznica jest taka, ze na twarzy "rany" (czyt. podraznienia) sa dalece mniejsze i dlatego po zdezynfekowaniu niema sladu ;)
To mniej wiecej tak sie przedstawia ten nasz męski problem :P

N2 [ negroz ]
Wszystko na temat golenia zarostu na twarzy i nie tylko.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5991408
davhend [ Ghost of Sparta ]
Przestań się ogolić i idź na filozofię. :)
Kuper^^ [ Konsul ]
nie chodzi mi tu o golenie twarzy ;]
a troszke trudno by sie golilo elektryczna ;]

beowulff [ X ]
nie chodzi mi tu o golenie twarzy ;]
Co ty dupe sobie golisz?
Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]
EHehehehehe xD
Tak też myślałem :D w +18 jest/był taki wątek.
Kuper^^ [ Konsul ]
beowulff - dupyj eszcze nie , ale jajka i lono ;]

beowulff [ X ]
no to powodzenia, na takie krosty to tylko se-puku pomaga....

Simon_Templarr [ Centurion ]
beowulff - dupyj eszcze nie , ale jajka i lono ;]
Wiesz, może te krostki nie robią ci się po goleniu, tylko tam były odzawsze ;P
Wiesz... taki niecodzienny rodzaj jakiejś tam urody nie? ;)

Taikun44 [ NDSL ]
beo nie mów że Cię nie kręci chłopak z wygolonymi jajkami :p
<< Przestań się ogolić i idź na filozofię. :)

beowulff [ X ]
noo, mnie nie, ale widzę błysk w twoich oczach....

-.Scarface.- [ Slayerized ]
beowulff - dupyj eszcze nie , ale jajka i lono ;]
OMG!:O
Kuper^^ [ Konsul ]
jan igdy wczesnije nie miale kreostek zadnych na wzgorku lonowym
-.Scarface.- - skoro moja kobieta poswieca czas na to aby sie ogolic i mi siepodobac to czemu ja mialbym nie zrobic tego samego ? zreszta jakos lepiej sie czuje ogolony i latwiej o higiene :)
beowulff [ X ]
coz...
to pewnie lepra....
Taikun44 [ NDSL ]
noo, mnie nie, ale widzę błysk w twoich oczach....
:) ten błysk to przez Ciebie i Twojego Timona :p
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Kuper->Jak masz krostki, to je wyciskaj...

beowulff [ X ]
Wiem, wiem Timon wymiata...
:D
Kuper^^ [ Konsul ]
dj4ever - to nie sa takie krostki ktore sie dawycisnac czy cos , a zreszta nie wiecie to nie pomozecie ;]

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Bym coś napisał...ale się powstrzymam:P
$ebs Master [ Konsul ]
Dajcie mu spokój, jak chce to niech sie goli :) jeszcze powiedzcie ze golenie sie pod pachami jest gejowskie :P
Selman [ opuszczony ]
nie lubie sie golić!!

Simon_Templarr [ Centurion ]
golenie sie pod pachami jest gejowskie :P
o tak! nawet bardzo, potem różni faceci lubią je...LIZAĆ ;D--------->

artis [ Pretorianin ]
ogol sobie klate , nogi, plecy i łepetynę żeby wiatr miał po czym hulać ----- :)