GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Golenie.

01.07.2007
19:34
[1]

Kuper^^ [ Konsul ]

Golenie.

Wie ktos moze czym moze byc spowodowane wysteowanie krostek po goleniu ? Nie jeden dzien , tylko ze dwa lub trzy po goleniu . Swedzi to to i nie ladnie wyglada ;] Raz jest a raz nie

01.07.2007
19:37
smile
[2]

Fear2 [ Pretorianin ]

Sprawdź czy na pewno używasz pianki do golenia

01.07.2007
19:38
[3]

Pensar [ Pretorianin ]

Używaj wody lub żelu po goleniu. Gdy golę się 'na szybko' i zapomnę, czy też niedokładnie wysmaruję twarz balsamem, mam ten sam problem. Nie bez znaczenia jest też maszynka, im mniej ruchów tym mniej podrażnień:)

01.07.2007
19:43
[4]

beowulff [ X ]

masz delikatna skore, ja musialem zrezygnować ze zwykłej golarki i przejść na elektryczna...
sprobuj zmienić pianke, i najlepiejstospwas jakis balsam po goleniu np nivea

01.07.2007
19:50
[5]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

Tez mialem krostki... to przez podraznienia skory jakie wywoluje maszynka, poprostu scinasz sobie nierownosci skory i tak to potem wyglada i swedzi, dlatego wazne jest dezynfekowanie "ryja" jakas woda po goleniu lub balsamem... w kazdym badz razie cos co jest robione na bazie alkocholu lub innych zwiazkow dezynfekujacych.

Zauwazyles pewnie, ze gdy rane polejesz wada utleniana to rana goi sie lepiej i szybciej. Podobnie z twarza, roznica jest taka, ze na twarzy "rany" (czyt. podraznienia) sa dalece mniejsze i dlatego po zdezynfekowaniu niema sladu ;)

To mniej wiecej tak sie przedstawia ten nasz męski problem :P

01.07.2007
19:52
smile
[6]

N2 [ negroz ]

Wszystko na temat golenia zarostu na twarzy i nie tylko.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5991408

01.07.2007
21:50
[7]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Przestań się ogolić i idź na filozofię. :)

01.07.2007
22:33
[8]

Kuper^^ [ Konsul ]

nie chodzi mi tu o golenie twarzy ;]
a troszke trudno by sie golilo elektryczna ;]

01.07.2007
22:35
smile
[9]

beowulff [ X ]

nie chodzi mi tu o golenie twarzy ;]

Co ty dupe sobie golisz?

01.07.2007
22:35
[10]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

EHehehehehe xD

Tak też myślałem :D w +18 jest/był taki wątek.

01.07.2007
22:36
[11]

Kuper^^ [ Konsul ]

beowulff - dupyj eszcze nie , ale jajka i lono ;]

01.07.2007
22:38
smile
[12]

beowulff [ X ]

no to powodzenia, na takie krosty to tylko se-puku pomaga....

01.07.2007
22:38
smile
[13]

Simon_Templarr [ Centurion ]

beowulff - dupyj eszcze nie , ale jajka i lono ;]

Wiesz, może te krostki nie robią ci się po goleniu, tylko tam były odzawsze ;P

Wiesz... taki niecodzienny rodzaj jakiejś tam urody nie? ;)

01.07.2007
22:41
smile
[14]

Taikun44 [ NDSL ]

beo nie mów że Cię nie kręci chłopak z wygolonymi jajkami :p

<< Przestań się ogolić i idź na filozofię. :)

01.07.2007
22:43
smile
[15]

beowulff [ X ]

noo, mnie nie, ale widzę błysk w twoich oczach....

01.07.2007
22:43
smile
[16]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

beowulff - dupyj eszcze nie , ale jajka i lono ;]

OMG!:O

01.07.2007
22:44
[17]

Kuper^^ [ Konsul ]

jan igdy wczesnije nie miale kreostek zadnych na wzgorku lonowym

-.Scarface.- - skoro moja kobieta poswieca czas na to aby sie ogolic i mi siepodobac to czemu ja mialbym nie zrobic tego samego ? zreszta jakos lepiej sie czuje ogolony i latwiej o higiene :)

01.07.2007
22:46
[18]

beowulff [ X ]

coz...
to pewnie lepra....

01.07.2007
22:49
[19]

Taikun44 [ NDSL ]

noo, mnie nie, ale widzę błysk w twoich oczach....

:) ten błysk to przez Ciebie i Twojego Timona :p

01.07.2007
22:51
[20]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Kuper->Jak masz krostki, to je wyciskaj...

01.07.2007
22:53
smile
[21]

beowulff [ X ]

Wiem, wiem Timon wymiata...

:D

01.07.2007
22:54
[22]

Kuper^^ [ Konsul ]

dj4ever - to nie sa takie krostki ktore sie dawycisnac czy cos , a zreszta nie wiecie to nie pomozecie ;]

01.07.2007
22:56
smile
[23]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Bym coś napisał...ale się powstrzymam:P

01.07.2007
23:44
[24]

$ebs Master [ Konsul ]

Dajcie mu spokój, jak chce to niech sie goli :) jeszcze powiedzcie ze golenie sie pod pachami jest gejowskie :P

01.07.2007
23:47
[25]

Selman [ opuszczony ]

nie lubie sie golić!!

01.07.2007
23:51
smile
[26]

Simon_Templarr [ Centurion ]

golenie sie pod pachami jest gejowskie :P

o tak! nawet bardzo, potem różni faceci lubią je...LIZAĆ ;D--------->

02.07.2007
00:14
smile
[27]

artis [ Pretorianin ]

ogol sobie klate , nogi, plecy i łepetynę żeby wiatr miał po czym hulać ----- :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.