GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grafika Komputerowa - Studia

01.07.2007
11:11
[1]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Grafika Komputerowa - Studia

Matura zdana (i to nawet niezle) wiec pora wybrac studia. Interesuje mnie w szczegolnosci grafika komputrowa, oraz 2 miasta katowice i krakow (wolabym jednak krakow:). Czy sa absolwenci, studenci tego kierunku w tych miastach i mogliby mi polecic jakies uczelnie. Oczywiscie mowa tu o studiach dziennych i Panstwowych uczelniach.

01.07.2007
12:27
[2]

laki87 [ Chor��y ]

Moze sie przyda...

01.07.2007
13:08
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

W zasadzie to tylko ASP - ale tam oczywiście trzeba zdać egzamin z rysunku.
A tak pozatym to albo informatyka (i później specjalizacja: grafika komputerowa), albo różnego rodzaju płatne 2-3 letnie szkoły prywatne po których nie masz papierka, ale masz umiejętności.

01.07.2007
23:19
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

W Bytomiu, (niedaleko Katowic) jest filia WSHE z kierunkiem informatyka-grafika komputerowa, ale niestety zaocznie. Piszę, jakbyś w ostatniej chwili zdecydował się pójść do pracy i studiować w weekendy ;)

02.07.2007
08:05
smile
[5]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

W Łodzi na WSInf jest kierunek artystyczna grafika komputerowa, ale są to studia prywatne. Czesne 550zł. Program studiów jest ciekawy, mój chłopak bardzo sobie chwali.

02.07.2007
08:19
[6]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

^ to było o dziennych, zaoczne są pewnie tańsze


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.