GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CzEsIo (władcy much)

01.07.2007
09:03
[1]

bartek228 [ Legionista ]

CzEsIo (władcy much)

Wstawiajcie tutaj zabawne teksty z CzEsIeM np.

-Czesio mamy cie dość wypierd****
-A co to znaczy???
-Tato tak powiedział do mamy i sobie poszła.

01.07.2007
09:07
smile
[2]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Dość!

01.07.2007
23:54
smile
[3]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

-czesio nie chce twoich much
-dlaczego
-bo...bo.. ty nie masz wacka .....ppfff aaahahahahahahaha

01.07.2007
23:56
smile
[4]

boskijaro [ Senator ]

co za beton

01.07.2007
23:57
smile
[5]

Brave Lion [ Centurion ]

To jest na waszym poziomie :|

02.07.2007
00:00
[6]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

no i co beki nie mozna sobie pokrecic!! nie podoba sie cos to spadówa!!

02.07.2007
00:06
smile
[7]

Kam-El [ Generation X ]

bye bye Maszkaro ...

02.07.2007
00:06
smile
[8]

PC99 [ ]

I to ma niby kogoś śmieszyć??

02.07.2007
00:11
[9]

eMMeS [ Bukmacher ]

tiaaa... poziom Polski spada, poziom wody spada, poziom polskich filmów, a nawet seriali spada... poziom intelektualny większości młodzieży też spada... GOLa jakoś to do tej pory omijało... ale chyba teraz i nam się trafiło... po prostu musimy dorównać do poziomu... dlatego też twierdzę, że jest to zajebiście śmieszne xD...

spoiler start
opss, sorry, wy jesteście śmieszni ciesząc się takimi kretyństwami
spoiler stop

02.07.2007
00:11
[10]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

jak bys wiedzial o co chodzi to bys sie usmiał sztywniaku;]

02.07.2007
00:16
[11]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Am.StaffGTS - mama wie do ktorej siedzisz przy komputerze?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.