GOL-as [ Legionista ]
D600
mam pytanie do posiadaczy tego telefonu. Czy jest mozliwosc wgrania przez lacze bluetooth gier java na telefon? Wiem ze jest taka mozliwosc przez kabel usb ale nie wiem jak to jest w przypadku bluetootha. Z gory dziekuje
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
Tak samo jak chyba ze wszystkim fonami, to musi byc "aplikacja" w formacie jar. Zainstalowanej gry w żadnym fonie nie prześlesz na inny fon...
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Ta, kazda gra/aplikacja jest zabezpieczona przed wysylaniem, wkurzajace.
Biały_695 [ Konsul ]
A z kompa na fona się da??
Jeśli tak to jak, mam nokie 6230 i ten sam problem...
GOL-as [ Legionista ]
no wlasnie zle sformulowalem pytanie. chodzilo mi o przesylanie z komputera na komorke przez bluetooth
Mikur [ Konsul ]
w nokii instalowanie gier przebiega przy pomocy instalatora aplikacji ktory jest czescia pc suite, ale w samsungach nie wiem jak to wyglada - jesli jest do tego program to mysle ze sie da
hermin [ Legend ]
A nie możesz kupić sobie kabla USB?
Saluteer [ Generaďż˝ ]
niestety nie da sie tylko przez usb i do tego musisz uzywac 2 programow, kody wpisywac troche to trwa
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
<-------
Biały_695 [ Konsul ]
W Nokia PC Suite wyskakuje mi taki błąd-->
Biały_695 [ Konsul ]
^^Łup^^