GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

D600

01.07.2007
00:03
[1]

GOL-as [ Legionista ]

D600

mam pytanie do posiadaczy tego telefonu. Czy jest mozliwosc wgrania przez lacze bluetooth gier java na telefon? Wiem ze jest taka mozliwosc przez kabel usb ale nie wiem jak to jest w przypadku bluetootha. Z gory dziekuje

01.07.2007
00:25
[2]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Tak samo jak chyba ze wszystkim fonami, to musi byc "aplikacja" w formacie jar. Zainstalowanej gry w żadnym fonie nie prześlesz na inny fon...

01.07.2007
00:38
[3]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Ta, kazda gra/aplikacja jest zabezpieczona przed wysylaniem, wkurzajace.

01.07.2007
00:39
[4]

Biały_695 [ Konsul ]

A z kompa na fona się da??
Jeśli tak to jak, mam nokie 6230 i ten sam problem...

01.07.2007
10:30
[5]

GOL-as [ Legionista ]

no wlasnie zle sformulowalem pytanie. chodzilo mi o przesylanie z komputera na komorke przez bluetooth

01.07.2007
10:34
[6]

Mikur [ Konsul ]

w nokii instalowanie gier przebiega przy pomocy instalatora aplikacji ktory jest czescia pc suite, ale w samsungach nie wiem jak to wyglada - jesli jest do tego program to mysle ze sie da

01.07.2007
10:35
[7]

hermin [ Legend ]

A nie możesz kupić sobie kabla USB?

01.07.2007
10:36
[8]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

niestety nie da sie tylko przez usb i do tego musisz uzywac 2 programow, kody wpisywac troche to trwa

01.07.2007
10:37
[9]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

<-------

01.07.2007
10:53
[10]

Biały_695 [ Konsul ]

W Nokia PC Suite wyskakuje mi taki błąd-->

02.07.2007
12:16
[11]

Biały_695 [ Konsul ]

^^Łup^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.