
CHESTER80 [ Idioteque ]
Kiedyś panie to były reklamy...
Uwielbiałem tą gierkę, setki godzin przy C-64. A reklama wali po papie, eh szalone lata 80'te, wracajce!

Arxel [ Legend ]
Eh... Może czas sięgnąć po stare, wysłużone C64... Tylko nie wiem gdzie lezy :(
Gdyby nie natłok innych spraw to zapewne przeznaczyłbym chociaż jeden dzień na zagranie w kilka gierek.

Obiwan1992 [ komandor ]
dobre
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Efektowna, zwraca uwagę.

boskijaro [ Senator ]
lol to na pegazusa byla gierka
Taikun44 [ NDSL ]
Fajna muzyka ... ale jeśli chodzi o mega hardkor to polecam reklame Zeldy na SNESa ;p
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
Teraz na komóry robią 10x lepsze:P
Ehhhhhh jak to wszystko się zmienia, ciekawe cz za 20 lat będziemy byli w takim szoku na widok dziśejszych gierek?
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Pamietam, ze jak bylem maly i zagrywalem sie na pegazusie, to gdy zobaczylem Tekkena 3 na PSXie to wbilem sie w taki szok, ze nie moglem od niego odejsc przez dlugie godziny. Bardzo dlugie.
Ozzie [ CD Projekt RED ]
Dobre, chociaż Zelda jeszcze lepsza, aż mam ochotę odkurzyć SNESa. :P

Mazio [ Mr Offtopic ]
starzejesz się tak jak i my

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
To nie było na Pegasusa tylko na Commodore C-64, grywało się kiedyś oj grywało :)
Pensar [ Pretorianin ]
Teraz na komóry robią 10x lepsze:P
Lepsze? Veto! Może z lepszą grafiką, lepszym dźwiękiem, ale na pewno nie lepsze:)

M'q [ Schattenjäger ]
Sami komodorowcy? :) Ja w to pogrywałem na atarynce :)

WolverineX [ Legend ]
ja tam sie z komodorynki zlewalem
jak kumpel krecil srubokretem by wlaczyc gre
lol
total owned

Łyczek [ Legend ]
Ja się wychowałem głównie na Pegasusie jednak :) Commodore C-64 posiadałem ale mało pamiętam jak w nią grałem :P
Taikun44 [ NDSL ]
NES i Amiga 500 :P a nie żadne ataryny i c69 :P
boskijaro [ Senator ]
No właśnie a NES = pegazus w wersji EU :P
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
tylko C-64 !!
atarowca wal z gumowca...
klawiatura z GUMY, ohyda.
M'q [ Schattenjäger ]
BIGos --> ? Na swojej 130XE nie miałem gumy :) Guma, to jak dobrze pamiętam- spectrum :P

CHESTER80 [ Idioteque ]
Zgadza się, Spectrum zwany gumiakiem :) To była maszynka.
aliment [ Haraszo ]
A ja miałem Poly Station z ruskiego rynku. I grałem w tę grę, o której reklamie jest tutaj temat. Wolałem jednak w Turtlesy mącić z przyjacielem.