GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedyś panie to były reklamy...

30.06.2007
23:18
smile
[1]

CHESTER80 [ Idioteque ]

Kiedyś panie to były reklamy...

Uwielbiałem tą gierkę, setki godzin przy C-64. A reklama wali po papie, eh szalone lata 80'te, wracajce!

30.06.2007
23:22
smile
[2]

Arxel [ Legend ]

Eh... Może czas sięgnąć po stare, wysłużone C64... Tylko nie wiem gdzie lezy :(
Gdyby nie natłok innych spraw to zapewne przeznaczyłbym chociaż jeden dzień na zagranie w kilka gierek.

30.06.2007
23:26
smile
[3]

Obiwan1992 [ komandor ]

dobre

30.06.2007
23:29
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Efektowna, zwraca uwagę.

30.06.2007
23:40
smile
[5]

boskijaro [ Senator ]

lol to na pegazusa byla gierka

30.06.2007
23:46
[6]

Taikun44 [ NDSL ]

Fajna muzyka ... ale jeśli chodzi o mega hardkor to polecam reklame Zeldy na SNESa ;p

30.06.2007
23:48
[7]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Teraz na komóry robią 10x lepsze:P
Ehhhhhh jak to wszystko się zmienia, ciekawe cz za 20 lat będziemy byli w takim szoku na widok dziśejszych gierek?

01.07.2007
00:43
[8]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Pamietam, ze jak bylem maly i zagrywalem sie na pegazusie, to gdy zobaczylem Tekkena 3 na PSXie to wbilem sie w taki szok, ze nie moglem od niego odejsc przez dlugie godziny. Bardzo dlugie.

01.07.2007
00:50
[9]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Dobre, chociaż Zelda jeszcze lepsza, aż mam ochotę odkurzyć SNESa. :P

01.07.2007
00:51
smile
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

starzejesz się tak jak i my

01.07.2007
01:48
smile
[11]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

To nie było na Pegasusa tylko na Commodore C-64, grywało się kiedyś oj grywało :)

01.07.2007
08:40
[12]

Pensar [ Pretorianin ]

Teraz na komóry robią 10x lepsze:P

Lepsze? Veto! Może z lepszą grafiką, lepszym dźwiękiem, ale na pewno nie lepsze:)

01.07.2007
23:36
smile
[13]

M'q [ Schattenjäger ]

Sami komodorowcy? :) Ja w to pogrywałem na atarynce :)

01.07.2007
23:41
smile
[14]

WolverineX [ Legend ]

ja tam sie z komodorynki zlewalem
jak kumpel krecil srubokretem by wlaczyc gre
lol
total owned

01.07.2007
23:44
smile
[15]

Łyczek [ Legend ]

Ja się wychowałem głównie na Pegasusie jednak :) Commodore C-64 posiadałem ale mało pamiętam jak w nią grałem :P

02.07.2007
00:17
[16]

Taikun44 [ NDSL ]

NES i Amiga 500 :P a nie żadne ataryny i c69 :P

02.07.2007
00:18
[17]

boskijaro [ Senator ]

No właśnie a NES = pegazus w wersji EU :P

02.07.2007
00:22
[18]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

tylko C-64 !!

atarowca wal z gumowca...
klawiatura z GUMY, ohyda.

02.07.2007
00:26
[19]

M'q [ Schattenjäger ]

BIGos --> ? Na swojej 130XE nie miałem gumy :) Guma, to jak dobrze pamiętam- spectrum :P

02.07.2007
00:28
smile
[20]

CHESTER80 [ Idioteque ]

Zgadza się, Spectrum zwany gumiakiem :) To była maszynka.

02.07.2007
00:30
[21]

aliment [ Haraszo ]

A ja miałem Poly Station z ruskiego rynku. I grałem w tę grę, o której reklamie jest tutaj temat. Wolałem jednak w Turtlesy mącić z przyjacielem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.