jigga77 [ Legionista ]
GEARS OF WAR 2
Jak ktos cos wie to niech pisze.
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
nikt nic nie wie

Coy2K [ Veteran ]
jamkgh skoro nic nie wiesz to czemu cos napisales ?
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Wpisz w google:
"Gears of war 2"
Pojawi sie kilkadziesiat stron z informacjami, pogloskami i plotkami :)
Gears of War zdobyło już wiele prestiżowych nagród - w tym tytuł gry roku 2006. Nie dziwią więc informacje od producenta tego niezwykłego hitu. Szefostwo Epic zapowiedziało ostatnio możliwość stworzenia trylogii. Tu sama na myśl nachodzi gra Halo, której pierwsza, Xboxowa część, także była wielkim hitem, druga okazała się niestety klapą. Apel do panów z Epic - nie powtarzajcie błędów kolegów z Bungie! Jednak może w tym przypadku nie będzie aż takich obaw. W końcu Epic to twórca kultowej serii strzelanek Unreal Tournament. Także najnowsza ich produkcja o podtytule 3 na Unreal Engine 3 prezentuje się świetnie. Jest więc już całkiem możliwe, że niedługo Marcus Fenix powróci na Sere walczyć o pokój i sprawiedliwość.
Liczymy na jeszcze lepszą grę niż pierwsza odsłona ze stajni Epic Games. Gears of War 2 - gra roku 2008? Niewiadomo. Na następny rok zapowiedziane są już świetne produkcje na PlayStation 3.
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
ciekawe kiedy na PC wyjdzie 1-wsza czesc Gears Ow War
Logadin [ People Can Fly ]
Am.StaffGTS - wyjdzie.
Haron [ the boatman ]
Logadin->on się pytał "kiedy", a nie "czy". ;)
kurcze tu druga część, a ja jeszcze mam pierwszą zaległą. :P
swoją drogą to poprzeczka jest naprawdę wysoko.
Logadin [ People Can Fly ]
A faktycznie nie doczytałem, zatem "when it's done..."

mieciu54 [ Centurion ]
ciekawe jaki bedze ten nowy GEARS OF WAR 2
Tzymische_3 [ Konsul ]
Snoopikus ===>. Tu sama na myśl nachodzi gra Halo, której pierwsza, Xboxowa część, także była wielkim hitem, druga okazała się niestety klapą. Apel do panów z Epic - nie powtarzajcie błędów kolegów z Bungie!
co sie okazalo klapa? Halo 2? Mozg ci sie zepsul? Czytac nie potrafisz??? Czy moze ostatnie kilka lat byles zahibernowany ???
125 mln $ gra zarobila 1 dnia, tyle to wiekszosc filmow nie jest w stanie wogole zarobic...niezla klapa. - dokladnie sprzedano 2.38 mln kopii...
Do konca Listopada 2006 na calym swiecie rozeszlo sie ponad 7 mln kopii. Jesli to jest klapa...