martin.ss-ng [ Pretorianin ]
Click! 8/07 - zawartość numeru
Najnowszy Click! w sprzedaży już od 3 lipca! W wersji DVD przygotowaliśmy dla ciebie TRZY PEŁNE WERSJE – zręcznościówkę WALLACE & GROMIT: PROJECT ZOO, naszpikowaną humorem przygodówkę ANKH: KLĄTWA MUMII zaś w ramach naszej kolekcji klasyki dorzucamy CONFLICT: DESERT STORM II. Wakacje to okres kiedy wydawcy zapowiadają masę nowych tytułów – najlepiej widać to w naszym dziale zapowiedzi. Wśród recenzji znajdziesz natomiast obszerny test COLIN MCRAE: DiRT, pierwszą w Polsce recenzję PeCetowej wersji LOST PLANET: EXTREME CONDITIONS. Przed wyjazdem na urlop sprawdzamy nasz stan zdrowia z HOSPITAL TYCOON a po zagraniu w HALO 2 ujawniamy czy warto zainwestować w system VISTA. Z okazji wakacji do każdego numeru dodajemy GROWE POCZTÓWKI które możesz wysłać do swoich znajomych. Mamy też coś specjalnego: TYSIĄCE kluczy dostępu do wersji beta WORLD IN CONFLICT – możesz w nią grać ZA DARMO przez trzy tygodnie! Żadnych nowych czcionek i kolorków – to wciąż ten sam Click! który zaprasza cię na wakacyjną przygodę. Zobacz pełny spis treści.
ZAPOWIEDZI:
Age of Conan: Hyborian Adventures
Call of Duty 4
Golden Compas
Universe at War
Transformers: The Game
ObsCure II
Hydrophobia
Exodus from the Earth
Medieval II: Total War – Kingdoms
Loki
Age of Empires III: The Asian Dynasties
Empire Earth III
Newsy
TEMAT NUMERU:
Colin McRae: DiRT
RECENZJE:
Dungeon Runners
Lost Planet: Extreme Condition
Na Fali: Surf’s Up
Halo 2 Vista
Phantasy Star Universe
Black Buccaneer
Ascension to the Throne
L.A. Street Racing
Hospital Tycoon
Theatre of War
UFO: Extraterrestrials
PORADNIK:
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
NIE TYLKO GRY:
Radeon kontratakuje
Testy sprzętu i nowinki
Listy i Ostatnia strona
szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
To co zawsze.. czyli nic ciekawego :)
Deepdelver [ Legend ]
Bardzo fajne pełniaki, kupuję na pewno.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
uuu, ciekawa gra w pełniakach (ANKH: KLĄTWA MUMII). Nie spodziewałem się tego po nich. Niestety chyba nie jest w PL, ale obym się mylił. No może gdzieś w necie jest spolszczenie. Czasopismo zazwyczaj mam od razu w dniu premiery, ale tym razem jadę nad jezioro na dwa tygodnie i tam w sklepie podobno nie ma gazet, ale może jakimś cudem dostanę Clicka.
Prince William [ Centurion ]
Ooo bardzo fajny numer jeśli chodzi o gry. Gdyby nie to że mam już Ankh to bym kupił dla samej tej gry- świetna, zabawna przygodówka. Desert storm też nie jest zły. W recenzjach tylko theatre of war mnie mocno interesuje. Jest też kilka ciekawych zapowiedzi- dobry numer wyszedł tym razem
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Łeee.
W porównaniu z ostatnim Play'em i w ogóle z CDA, to Click! siada niczym mucha na g...ie.
:)
krzynier [ Senator ]
Popieram meryphillia. :)
O fajnie że Conflict jest, grałem w pierwszą część i mi się podobał
Behemoth [ Ayrton Senna ]
Podobnie jak Deepdelver.
Może założymy jakoś emo fan club?
martin.ss-ng [ Pretorianin ]
fan realu madryt i raula <-- Gra jest po angielsku i dlatego na okładce jest jej polski tytuł... Dla niekumatych: gra jest PL.
sokoip [ Niggy Tardust ]
a też sobie kupię :]
3 lipca i numer sierpniowy? To grudniowy (Gwiazdkowy) wypadnie z tydzień przed Świętem Zmarłych :D
Deepdelver [ Legend ]
Behemoth --> jestem za. :)
Ostatniego numeru co prawda nie kupiłem (dla samych Pretorian żal mi kasy), ale Click! to pismo, które dla pełniaków kupuję najczęściej (bo CDA to raczej z nawyku).
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Desert Storm może byłby i dobra pozycja w piśmie, gdyby nie fakt, ze juz wcześniej ukazał się wraz z CDA, jak i Play'iem...
misztel [ +0,10gr! ]
meryphillia - Mówisz o DS II?
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Yup My Friend! :)
CDA Nr.122 Luty 2006 i Play Nr.6/2005
marcing805 [ Senator ]
Widać że jak jedno pismo daje dobre pełniaki,to reszta podobnie.
CDA-Morrowind,CyberMycha-Syberia 2 i Flatout,Play-Serious Sam:Drugie Starcie i Colin 04 i teraz Click!......ANKH: KLĄTWA MUMII.Podobna niezła gra przygodowa.Numeru raczej nie kupię,bo mam już najnowsze CDA i Play.
Egzorcysta Kuba [ Konsul ]
Nie bardzo im wyszło :|
Kompo [ aka dajmispokoj ]
Pełniaki - w sumie to ten jeden (Ankh) - rewelacja. Przeszedłem już tę grę, więc nie kupię, ale kto nie grał, a lubi przygodówki - naprawdę warto!
FunMen [ Konsul ]
Ankh to na pewno hit,ale inne do badziewie...
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Ankh mam :) Confilct się zastanwiam :D
vinni [ Robert Kubica ]
Kupuje na 100%
peners [ SuperNova ]
Mmmm szkoda ze Ankh juz mam ale i tak jak co miesiac kupie :P
Przemo_888 [ Piroman ]
Spoko pełniaki. Jestem ciekawy jaką ocenę dostał Colin: DIRT i Lost Planet. Kupuje jak co miesiąc.
claudespeed18 [ Senator ]
kupie chyba dla Ankh, pamietam ze w demko milo sie gralo i fajna grafika byla
Kozi89 [ Senator ]
Średnio. Ale według mnie jeśli o pełniaki idzie to Play was pobił :)
mihal277 [ Pretorianin ]
Jak zwykle kupuję. Nie dla pełniaków, jak prawie wszyscy, tylko dla tekstów.
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
łee tam jak zawsze nic ciekawego:P
wolę ....... :P
BBC.BB [ Pretorianin ]
A dla mnie pełniaki świetne! Kupię jak tylko będę mógł dla gier, z chęcią pogram w platformówkę i przygodówkę ;)
ice and fire [ Konsul ]
jak zwykle kupię fajny ten numer
Backside [ Konsul ]
"Żadnych nowych czcionek i kolorków – to wciąż ten sam Click!"
Czyżby panowie próbowali mierzyć te słowa w zmiany w Playu ?
martin.ss-ng [ Pretorianin ]
Backside <-- Oj, a tak to zabrzmiało? ... ;)
Przemo_888 [ Piroman ]
Numer zakupiony. Sporo fajnych textów do poczytania oraz pełniaki niczego sobie. Dzięki, że dodaliście pocztówki(Szczególnie tą z Samem & Maxem :D) bo mój brat jest w Anglii a nie ma gg to sobie do niego przynajmniej wyśle i się popytam co u niego. Numer oceniam na 5/6.
muhabor [ Konsul ]
aNKH PO POLSKU? sUPER!! a DO TEGO wALLACE I GROMIT WYPAS
James Bond [ Chor��y ]
Nic ciekawego, numer przeciętny jak zwykle, pełniaki też.
_finok_ [ Junior ]
Pocztówki to bardzo fajny pomysł. Co prawda nikomu nie wysłałem (szkoda mi ich :P), ale stoją już u mnie na biurku. Najbardziej do gustu przypadła mi ta z Guild Wars :).
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
james Bond a co ty chciałś, aby w Clicku były lepsze gry w recenzjach?? Wszędzie gry są takie same, a więc nie masz co krytykowa. Ja kupiłem i jak zwykle mi sie podoba. No ale pewnie jak by takie same recenzje i zapowiedzi były w CD-Action zapewne byś mówił, że świetny numer.
A jeśli chodzi o pełniaki, to dawno nie było tak ciekawej gry jak Ankh. Zresztą czego można się spodziewa po czasomiśmie za 7 zł. Jak chcesz dobrą grę to idź do sklepu i sobie kup.
matisek14 [ Konsul ]
Może i kupie... ale może być cienko z kasą bo CDA kupiłem i tipsoMANIAKA...