GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlestations Midway - poszukuje chętnych do gry Multiplayer

29.06.2007
15:23
smile
[1]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

Battlestations Midway - poszukuje chętnych do gry Multiplayer

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1895
Fragmenty Encyklopedi
Battlestations: Midway to połączenie symulacji i strategii czasu rzeczywistego poruszające temat bitew morskich rozgrywanych podczas II Wojny Światowej.
Pod naszą kontrolą mogą znajdować się różne jednostki, m.in. niszczyciele, krążowniki, stawiacze min, a nawet łodzie podwodne; każda z własną załogą, kapitanem i oficerami.
Dużym atutem Battlestations: Midway jest w pełni trójwymiarowy i bardzo efektowny engine graficzny (szczegółowo odtworzone modele wszystkich okrętów i samolotów występujących w grze), intuicyjny interfejs oraz stosunkowo proste i przyjemne sterowanie.

Poszukuję ludzi do grania online.
Gra niejest bardzo skomplikowana i polega najczęściej na zniszczeniu wszystkich statków/samolotów lub głównych celów.
Głównym atutem gry jest duża potrzeba by grać zespołowo. Dlatego zwracam się do was.
Szukam ludzi którzy mogli by od czasu do czasu (niezobowiązująco) pograć w tą grę (nietworzę żadnego klanu)
Jednak przydałoby się mieć kilku zaufanych ludzi w grze.
Tryb Singleplayer jest bardzo ciekawy. Dużo misji. Jest to dobre przygotowanie do grania online.
Tryb Multiplayer rozgrywa się 4 vs 4 graczy (każdy wybiera slot z jednostkami)
Wydawać się może że 8 osób to niewiele. Jednak bardzo często panuję ostra wojna i wymiana ognia.
Jest to Symulator z elementami Strategi (lub odwrotnie - co kto woli)
W każdej chwili możemy dowolnie poruszać się jednostką, atakować (widok z pierwszej osoby), dokonywać napraw.
Wymaga ona dobrego przemyślenia ruchów gdy nikt nas nieatakuje i szykujemy się do bitwy i bardzo szybkiego myślenia oraz posługiwania się celownikiem artylerii.
Ogólnie gra się bardzo przyjemnie, mimo że duża część graczy gra nielegalnie w Multiplayer - niema oszustów, potrafi wciągnąć na długie godziny.

Screeny


Chętnych zapraszam do rozmowy na GG 4451021 lub do odpisywania na wątku.
Gram na wersji 1.1.1 + map-pack IOWA

spoiler start

Może ktoś z was spotkał mnie w grze?

spoiler stop

29.06.2007
19:24
smile
[2]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

Przypomnę o tym wątku aż w końcu ktoś się zainteresuje może ... (Czemu nikt nie czyta moich wątków? powiedzielibyście przynajmniej tak jak na innych wątkach - nie znam gry, nie mam jej, nie mam ochoty. Miałbym więcej spokoju.)

29.06.2007
19:26
smile
[3]

Prince William [ Centurion ]

nie mam tej gry ale gdybym miał to chętnie bym pograł

29.06.2007
19:29
[4]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

mogę pomóc zdobyć :D jeżeli tak bardzo chcesz.
napisz na gg

29.06.2007
19:31
smile
[5]

Prince William [ Centurion ]

Bardzo chce tylko... pomóż mi zdobyć jeszcze odpowiedni sprzęt który to udźwignie bo na moim gruchocie raczej sie nie uruchomi

29.06.2007
19:37
[6]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

uuu to takie łatwe nie będzie :D chyba że kasę wyłożysz :D

Minimum configuration
(640X480, detail reduced)

• OS: Windows XP Home, Pro, 64bit edition, Windows Vista
• Processor: Intel Pentium 4 2Ghz or AMD Athlon XP 1800+
• RAM: 512 MB
• Video card: nVidia GeForce4 series (not including MX cards) or Radeon 9000 (1.1 pixelshader compatible)
• Sound card: DirectX 9 compatible

29.06.2007
19:39
[7]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Ciekawa gra, gdzie i za ile to kupić, wiesz?

29.06.2007
19:43
[8]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

https://www.gry-online.pl/bazar.asp

w sklepach ... no i można za darmo ale za to się do więzienia trafia

29.06.2007
20:03
[9]

Arxel [ Legend ]

Eh... Zagrałbym ale:
1. Przerywa mi połączenie. Nie wiem co się dzieje.
2. I tak mam za słabego kompa. Gra na SP była bez sensu, więc multi będzie jeszcze gorsze. ;]
Niestety.
Ale może znajdzie się ktoś inny ;]

29.06.2007
20:04
smile
[10]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Gra za 10 złotych?
I ta sama osoba sprzedaje tą grę za 15 i 40 złotych.
https://www.gry-online.pl/bazar.asp

29.06.2007
20:05
[11]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

reppu - zauważ że gość sprzedaje tą grę 3 razy na bazarze ten sam egzemplarz, a na allegro już sprzedał

29.06.2007
20:13
[12]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Dlatego nie mam zaufania do krajowych, prywatnych internetowych sprzedawców gier, pewnie zwichrowanie zawodowe.
Obecnie gram w Star wars EAW a w tą grę zagram, gdy ją zdobędę i przeczytam instrukcję.
Może się gdzieś kiedyś spotkamy w sieci.

29.06.2007
20:37
smile
[13]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

Możliwe.
Nadal szukam ludzi do gry.
A może ktoś z was ma piracką wersję? Nie musicie się przyznawać. Po prostu zagrajmy.

29.06.2007
20:46
smile
[14]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Nie radzę o to pytać Shaybeck, bo ktoś bardzo młody i gorliwy zwróci na to uwagę a wątek poleci.
Gdy zapoznam się z grą to się odezwę.

29.06.2007
21:00
[15]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

A ja nikogo nie nakłaniam do niczego, przepraszam bardzo
no chyba że tylko do tego żeby ktoś ze mną pograł

30.06.2007
17:12
[16]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

UP

01.07.2007
17:02
[17]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

UP

02.07.2007
10:50
[18]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

UP

02.07.2007
22:21
[19]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

UP - może się w końcu doczekam na kogoś

02.07.2007
22:27
[20]

gro_oby [ Senator ]

chyba zbyt malo popularna gierka;d lub szukaj na forach poswieconych gra morskim;)

04.07.2007
09:48
[21]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.