
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
Battlestations Midway - poszukuje chętnych do gry Multiplayer
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1895
Fragmenty Encyklopedi
Battlestations: Midway to połączenie symulacji i strategii czasu rzeczywistego poruszające temat bitew morskich rozgrywanych podczas II Wojny Światowej.
Pod naszą kontrolą mogą znajdować się różne jednostki, m.in. niszczyciele, krążowniki, stawiacze min, a nawet łodzie podwodne; każda z własną załogą, kapitanem i oficerami.
Dużym atutem Battlestations: Midway jest w pełni trójwymiarowy i bardzo efektowny engine graficzny (szczegółowo odtworzone modele wszystkich okrętów i samolotów występujących w grze), intuicyjny interfejs oraz stosunkowo proste i przyjemne sterowanie.
Poszukuję ludzi do grania online.
Gra niejest bardzo skomplikowana i polega najczęściej na zniszczeniu wszystkich statków/samolotów lub głównych celów.
Głównym atutem gry jest duża potrzeba by grać zespołowo. Dlatego zwracam się do was.
Szukam ludzi którzy mogli by od czasu do czasu (niezobowiązująco) pograć w tą grę (nietworzę żadnego klanu)
Jednak przydałoby się mieć kilku zaufanych ludzi w grze.
Tryb Singleplayer jest bardzo ciekawy. Dużo misji. Jest to dobre przygotowanie do grania online.
Tryb Multiplayer rozgrywa się 4 vs 4 graczy (każdy wybiera slot z jednostkami)
Wydawać się może że 8 osób to niewiele. Jednak bardzo często panuję ostra wojna i wymiana ognia.
Jest to Symulator z elementami Strategi (lub odwrotnie - co kto woli)
W każdej chwili możemy dowolnie poruszać się jednostką, atakować (widok z pierwszej osoby), dokonywać napraw.
Wymaga ona dobrego przemyślenia ruchów gdy nikt nas nieatakuje i szykujemy się do bitwy i bardzo szybkiego myślenia oraz posługiwania się celownikiem artylerii.
Ogólnie gra się bardzo przyjemnie, mimo że duża część graczy gra nielegalnie w Multiplayer - niema oszustów, potrafi wciągnąć na długie godziny.
Screeny
Chętnych zapraszam do rozmowy na GG 4451021 lub do odpisywania na wątku.
Gram na wersji 1.1.1 + map-pack IOWA

Shaybeck [ This man have ADHD! ]
Przypomnę o tym wątku aż w końcu ktoś się zainteresuje może ... (Czemu nikt nie czyta moich wątków? powiedzielibyście przynajmniej tak jak na innych wątkach - nie znam gry, nie mam jej, nie mam ochoty. Miałbym więcej spokoju.)

Prince William [ Centurion ]
nie mam tej gry ale gdybym miał to chętnie bym pograł
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
mogę pomóc zdobyć :D jeżeli tak bardzo chcesz.
napisz na gg

Prince William [ Centurion ]
Bardzo chce tylko... pomóż mi zdobyć jeszcze odpowiedni sprzęt który to udźwignie bo na moim gruchocie raczej sie nie uruchomi
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
uuu to takie łatwe nie będzie :D chyba że kasę wyłożysz :D
Minimum configuration
(640X480, detail reduced)
• OS: Windows XP Home, Pro, 64bit edition, Windows Vista
• Processor: Intel Pentium 4 2Ghz or AMD Athlon XP 1800+
• RAM: 512 MB
• Video card: nVidia GeForce4 series (not including MX cards) or Radeon 9000 (1.1 pixelshader compatible)
• Sound card: DirectX 9 compatible
Reppu [ Generaďż˝ ]
Ciekawa gra, gdzie i za ile to kupić, wiesz?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
https://www.gry-online.pl/bazar.asp
w sklepach ... no i można za darmo ale za to się do więzienia trafia
Arxel [ Legend ]
Eh... Zagrałbym ale:
1. Przerywa mi połączenie. Nie wiem co się dzieje.
2. I tak mam za słabego kompa. Gra na SP była bez sensu, więc multi będzie jeszcze gorsze. ;]
Niestety.
Ale może znajdzie się ktoś inny ;]

Reppu [ Generaďż˝ ]
Gra za 10 złotych?
I ta sama osoba sprzedaje tą grę za 15 i 40 złotych.
https://www.gry-online.pl/bazar.asp
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
reppu - zauważ że gość sprzedaje tą grę 3 razy na bazarze ten sam egzemplarz, a na allegro już sprzedał
Reppu [ Generaďż˝ ]
Dlatego nie mam zaufania do krajowych, prywatnych internetowych sprzedawców gier, pewnie zwichrowanie zawodowe.
Obecnie gram w Star wars EAW a w tą grę zagram, gdy ją zdobędę i przeczytam instrukcję.
Może się gdzieś kiedyś spotkamy w sieci.

Shaybeck [ This man have ADHD! ]
Możliwe.
Nadal szukam ludzi do gry.
A może ktoś z was ma piracką wersję? Nie musicie się przyznawać. Po prostu zagrajmy.

Reppu [ Generaďż˝ ]
Nie radzę o to pytać Shaybeck, bo ktoś bardzo młody i gorliwy zwróci na to uwagę a wątek poleci.
Gdy zapoznam się z grą to się odezwę.
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
A ja nikogo nie nakłaniam do niczego, przepraszam bardzo
no chyba że tylko do tego żeby ktoś ze mną pograł
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
UP
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
UP
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
UP
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
UP - może się w końcu doczekam na kogoś
gro_oby [ Senator ]
chyba zbyt malo popularna gierka;d lub szukaj na forach poswieconych gra morskim;)
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
UP