GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

far cry to kicz

29.06.2007
09:52
smile
[1]

tygrysek [ behemot ]

far cry to kicz

kiedyś gdy pozbywałem się kompa to aktualnie na dysku instalowałem far cry. pograłem kilka godzin i komputera się pozbyłem. postanowiłem wrócić do fpp, kupiłem i zainstalowałem far cry i się przeraziłem. żenująco głupia gra i do tego tylko w średnich detalach.

polećcie jakąś przyzwoitą fpp która pociągnie na ati x1400; centrino duo 1,6GHz; 2GB RAM?


senkju

29.06.2007
09:53
smile
[2]

Loon [ Panicz ]

No One Lives Forever!

29.06.2007
09:55
smile
[3]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie wiem może:
System Shock 2
Half-Life

29.06.2007
09:59
[4]

FunMen [ Konsul ]

Half-Life
Unreal

29.06.2007
10:00
smile
[5]

hermin [ Legend ]

Half-Life

29.06.2007
10:00
smile
[6]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Half Life 2
Pariah
Kroniki Riddicka

29.06.2007
10:04
[7]

tygrysek [ behemot ]

half life 1 i 2 mam za sobą, tak samo ss2 i unreal


może być też jakiś dziwny klimat
mroczny czy cukierkowy ale mądry

29.06.2007
10:07
[8]

szarzasty [ rammsteinick ]

jakieś call of duty czy medal of honor może?? Albo tribes:zemsta??SW:Republic Commando?? Return to castle Wolfenstein?Project Snowblind??

29.06.2007
10:09
[9]

*_*Cypriani [ White Trash ]

To może przetestuj PieCową wersję Halo 2, ale ponoć ma duże wymagania...

29.06.2007
10:14
[10]

rrrr [ Error File Not Found ]

Ja tam gram w Far Cry i grafika mi nie przeszkadza

29.06.2007
10:20
[11]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Może Stalker?

29.06.2007
10:24
smile
[12]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

No One Lives Forever!

29.06.2007
10:24
[13]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Jak klimat to kroniki riddicka. Świetna gra.

29.06.2007
10:32
[14]

claudespeed18 [ Senator ]

Project I.G.I.

29.06.2007
10:36
smile
[15]

marcing805 [ Senator ]

Serious Sam:Pierwsze Starcie,Serious Sam:Drugie Starcie:)

29.06.2007
11:05
smile
[16]

tygrysek [ behemot ]

kupiłem kroniki riddicka

29.06.2007
11:06
[17]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Painkiller albo Soldier of Fortune II

kupiłem kroniki riddicka

Więc jeśli jeszcze nie grałeś, dokup sobie Painkillera - kosztuje grosze, a to naprawdę kawał porządnej gry.

29.06.2007
11:12
smile
[18]

plusik [ Chor��y ]

Też nie wiem co wszyscy widzą w Far Cry'u :). Co do gier to może Prey, ostatnio zainstalowałem i bardzo mi się spodobał.

29.06.2007
11:16
[19]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Gra wyszłą chyba w 2003 roku, a więc troche już lat ma, grafika nadal trzyma poziom, a w chwili premiery była rewelacyjna. Sama gra nawet jest przyjemna. Nawet teraz miło sobie można pogarć

29.06.2007
11:25
smile
[20]

cinekk [ Baccara ]

far cry to kicz

Tu bym polemizował. Jako jedyny? :)

PS. XIII - rewelka gra, jeśli spodoba Ci się kreskówkowa grafika. Mnie przypadła do gustu.

29.06.2007
13:36
smile
[21]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

żenująco głupia gra

Obstawiam, skoro kupiłeś tą grę że niestety ale masz wersję PL. Ale tak to jest jak ktoś kto jest amatorem i niewie co głupiego jeszcze wymyśleć zarządza takim projektem. Z całym szacunkiem dla tego pana ale przez takiego -*$&# gra straciła kompletnie cały klimat gry.

29.06.2007
13:40
[22]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

cinekk ma racje, XIII to rewelacyjna gra, bardzo polecam

29.06.2007
13:48
[23]

Marcinkiewiczius [ Airborne ]

Far Cry to moim zdaniem jedna z lepszych gier ostatnich lat, więc nie rozumiem dlaczego ci się nie podoba. Polecam grę F.E.A.R. << CUDO!

29.06.2007
14:06
[24]

kocher [ Konsul ]

Też uważam Far Cry za udaną grę.

29.06.2007
14:10
[25]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

SWAT 4 jest swietny - zadna tam bezmyslna rabanina ale ambitny fps.

29.06.2007
14:11
[26]

Piotrek.K [ Dervish ]

Nikt jeszcze nie wspomnial czy przegiapilem?

Deus Ex!!

Ale pamietaj. JEDYNKE, nie dwojke ;)...

29.06.2007
14:16
[27]

thekid2 [ iLove ]

Piotrek.K --->

Deus Ex rzeczywiście chyba moja ulubiona FPP ;] Jedynka o wiele lepsza no ale w dwójkę też grałem i też była nienajgorsza :)

29.06.2007
15:07
[28]

zolenderek [ Centurion ]

Deus Ex, jedynkę i dwójkę!

29.06.2007
15:12
[29]

kalineczko1993 [ Life! ]

ObiOneMP- zgadzam się z tobą w Swat'a 4 gram już od dwóch lat:)

29.06.2007
15:18
[30]

Selman [ opuszczony ]

mi się far cry podobał... pierwszy raz grałem na redeonie 9200[ albo geforce 5200 ] 256 ramu i Celeronie 900 i jakoś tam grałem, gra mnie zachwyciła. Wtedy to był Headshot;) A deusEx1, grałem ale gra wydaje się trudna albo ja nie umiem grać:)

29.06.2007
15:24
smile
[31]

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]

Swat 4. fajnie sie w niego gra przez neta jak masz Xfire.

30.06.2007
20:09
smile
[32]

s.p.d [ Legionista ]

dalmnie swat 1 2 3 4,50cent,mortyr2 i callof duty4

30.06.2007
20:10
smile
[33]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Far Cry jest git !!

30.06.2007
20:15
smile
[34]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Far Cry to suuper gierka:
nie żadna tam kisz;|

30.06.2007
20:31
[35]

hermin [ Legend ]

To może Preya spróbuj? Naprawdę ciekawie zrobiona i dobra gra.

30.06.2007
20:56
[36]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

tygrysek--> sam jesteś kicz~! ta gra jest zajebista i nie wiem co ty masz do niej


jak coś ci nie pasuje to polecam Ci gry w które grałem jak miałem 6 lat :
Przygody Prosiaczka Kwika
Crock 2 (to było coś:D)
Rayman 2

może te gry będą do ciebie pasowały?

30.06.2007
21:13
[37]

stanson [ Szeryf ]

SWAT 4.

30.06.2007
21:28
smile
[38]

qudlaty [ Generaďż˝ ]

- Rainbow Six : Vegas (wiem fani taktyki mnie wysmieja, ale ja lubie ja za dynamizm ;)

- SWAT 3 i 4 - z tymze 3 jest bardziej taktyczna, ale grafika juz nie ta, czworka ma za to klimacik niezly (Polecam misje w domu "psychopaty")

- DeusEx - gralem tylko w jedynke i na tamte lata zachwycala, niestety tez juz grafika nie ta ;)

- O Kronikach juz bylo...

- Operation Flashpoint - ale to nie kazdemu moze podejsc...

- Half Life 2 - wyglada wciaz dobrze, a pojdzie nawet na slabym sprzecie

- Stalker - klimat, klimat, klimat. Niestety bez paru modow troszke upierdliwy i srednio grywalny.

EDIT : O mamo - zapomnialem o Call of Duty :)

30.06.2007
22:06
[39]

Fear2 [ Pretorianin ]

Jak Far Cry Ci sie nie podoba to polecam: The Sims 2 wraz z dodatkami, zabawa na mnóstwo godzin.

01.07.2007
09:11
[40]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

jak na takim sprzecie odpaliles ta gre to sie nie ma co dziwic ze ci sie nie podoba!! zagraj na max detalach z HDR+AAx4 to ci gały wyjdą!!!

01.07.2007
17:10
[41]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Myślę że wtedy wiele nie zobaczy.

01.07.2007
17:25
[42]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

tygrysek -> piszesz, że chodzi na średnich detalach? Pewnie dlatego ci nie pasuje. A co do gier to polecam F.E.A.R.

01.07.2007
17:53
[43]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

mnie far cry podnieca na minimalnych detalach:P bo na wiekszych mi nie pójdzie:P:D zarąbiasta gierka

01.07.2007
18:58
smile
[44]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Far cry to jeden z lepszych tytułów w jakie grałem. Świetna technicznie i z wciągającą akcją. Pojawienie się mutantów było prawdziwym przeżyciem. Z pewnością jeszcze do niej wrócę. Nie grałem na full detalach ale jak zmienię kompa wycisnę z niej wszystko.

01.07.2007
19:18
[45]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Deus Ex, Deus Ex, Deus Ex... I krzyczymy wszyscy! Deus Ex...

Może gra już nie najmłodsza, ale wciąż jest świetna. Nie jest to taka czysta strzelanka(bo to raczej cRPG z elementami strzelaniny) ale zagrać naprawdę warto.

01.07.2007
19:30
smile
[46]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

SWAT 4, XIII, No One Lives Forever 1,2 ,Riddica juz masz, FEAR, CoD 1 + UO, CoD2, AvP2 +PH moze Brothers in Arms jeden z dwoch..

01.07.2007
19:33
smile
[47]

Igierr [ Gwynbleidd ]

FEAR

01.07.2007
19:40
smile
[48]

eros [ elektrybałt ]

far cry to kicz

Pisze sie kisz albo quische :D




A Far Cry to jedna z lepszych/trudniejszych strzelanek w jakie gralem. Nie rozumiem za to, co ludzie widza w takich HL, Halo, czy Q2 ;P

01.07.2007
19:47
smile
[49]

Loockas [ Centurion ]

Prey - świetny klimat i gameplay, kilka nowatorskich pomysłów, bardzo dobrze zoptymalizowany engine oraz masa dobrej zabawy - czego chcieć więcej? Dawno nie było tak dobrej strzelanki.

01.07.2007
19:54
smile
[50]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Dokładanie, FarCry to jest gra dla prawdziwych graczy !! Narazie jestem w połowie gry i przyznbam, że gra jest trudna a nie gram na naj. poziomie trudności;) Gra jest SUPER a grafika mmmm. Jak zobaczyłem wodę to mnie zatkało:)

02.07.2007
10:03
smile
[51]

tygrysek [ behemot ]

Rosenkreutz - a widzisz, masz rację. pooglądałem sobie filmiki z wersji anglojęzycznej i muszę powiedzieć, że wygląda ona troszkę lepiej. niemniej Polacy zepsuli a towar już w koszu.

ObiOneMP, kalineczko1993, stanson, qudlaty - tej propozycji się obawiałem, ponieważ grałem kiedyś w jedną z pierwszych części tej gry i poziom wiedzy jaki potrzebujesz to wiedza całego oddziału SWAT. i pewno jedna z ostatnich wersji jest niezła, lecz uznam ją za maksymalnie utrudnioną grę. możliwe że tą grę trzeba postrzegać jako szybki symulator dowódcy czynnika ludzkiego.

Ello997 - zbyt brutalne gry mi poleciłeś i oglądniecie filmików zniszczyło moje zdrowe psychicznie spojrzenie na świat. mistrzu, poleć coś mistrzowskie jak far cry który w polskiej wersji jest GNIOTEM!

Fear2 - ty też przeciwko mojej czystej psychice?

Mazio - tylko do polskiej wersji nie wracaj przez przypadek!


najczęściej padał Fear i Prey a w weekend otrzymałem w prezencie Counter Strike, Call of Duty, Fear i Medal of Honor Allied Assault War Chest

instalować Fear?

02.07.2007
10:12
[52]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

więc skoro nie podoba Ci sie Far Cry w wersji polskiej to ściągnij sobie z angielszczenie:) ..ja mam po angielsku i wymiata:)

04.07.2007
12:54
smile
[53]

aloys [ Legionista ]

nie jest kiczem ale nie też nowością ostatnich lat. Lubie tą gierkę ale zgadzam się z resztą wypowiedzi (F.E.A.R i IGI) ale bym dodał jeszcze quake 4. pozdro wszystkim

04.07.2007
13:03
smile
[54]

MAROLL [ Marek ]

Medal of Honor to była fajna gra, chyba wrócę.

Btw. Jeżeli nie grałeś to No One Lives Forever 1 i 2 ;)

04.07.2007
13:31
[55]

3w [ Konsul ]

jak można narzekać na far cry'a !!!
grafika, jak na 2004 rewelacyjna, nawet teraz dobrze wypada, nie najgorsza fabuła, bardzo grywalna i ma srednią ocen w necie ok. 80%. jak możesz mówić że to kicz. bardzo dużo osób uważa inaczej

04.07.2007
14:55
smile
[56]

tygrysek [ behemot ]

zainstalowałem sobie fear i po 30 minutach naciąganego początku odinstalowałem

zainstalowałem mohhaa z dodatkami i powiem, że fajna gra ale pozostała na dysku jako gra do zagrania w niedalekiej przyszłości

a dlaczego? bo dostałem właśnie kroniki ridricka, zainstalowałem, 30 minut grania z przyzwoicie dużą ilością detali spowodowało iż się przestraszyłem własnego cienia!
niezła gierka. strzał w 10!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.