promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Jaki dowcip opowiedzieć katom?
Podawajcie swoje propozycje na niezwykłą okazje. Czarny humor mile widziany:)
Karl_o [ maniaC ]
może ten:
Idzie gostek przez pustynię i widzi głowę wystająca z piasku. Głowa łamiącym sie głosem prosi o pomoc:
- Niech pan mnie odsypie, zakopał mnie tu jakiś sadysta...
- Oj niedokładnie, niedokładnie - odparł gostek przysypując głowę.
albo ten:
- Proszę pani, ja się w pani chyba zakochałem - mówi dziesięcioletni Jasiu.
- Przykro mi Jasiu, ale ja nie lubię dzieci.
- A kto lubi, będziemy uważali.

MR.MANIAK [ Senator ]
Nie odbierajmy życia na poważnie...
Tu jest kilku moich faworytów:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6576014&N=1