GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki dowcip opowiedzieć katom?

29.06.2007
09:31
[1]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jaki dowcip opowiedzieć katom?

Podawajcie swoje propozycje na niezwykłą okazje. Czarny humor mile widziany:)

05.07.2007
08:52
[2]

Karl_o [ maniaC ]

może ten:

Idzie gostek przez pustynię i widzi głowę wystająca z piasku. Głowa łamiącym sie głosem prosi o pomoc:
- Niech pan mnie odsypie, zakopał mnie tu jakiś sadysta...
- Oj niedokładnie, niedokładnie - odparł gostek przysypując głowę.

albo ten:
- Proszę pani, ja się w pani chyba zakochałem - mówi dziesięcioletni Jasiu.
- Przykro mi Jasiu, ale ja nie lubię dzieci.
- A kto lubi, będziemy uważali.

05.07.2007
08:54
smile
[3]

MR.MANIAK [ Senator ]

Nie odbierajmy życia na poważnie...

Tu jest kilku moich faworytów:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6576014&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.