GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nokia n-gage qd, karty pamieci...

28.06.2007
12:22
smile
[1]

Selman [ opuszczony ]

nokia n-gage qd, karty pamieci...

Wie ktoś może do jakiej wielkości karty mmc obsługuje ta nokia? Czy da rade przy 2 gb?

28.06.2007
12:45
[2]

Selman [ opuszczony ]

UP

02.07.2007
11:18
[3]

m1a87z [ asd123 ]

podpisuje sie pod pytaniem selman'a

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.