FunMen [ Konsul ]
Polska Giera cz.3
O to 3 osłona plebiscytu na Polską gierkę.
Regulamin:
1.-Dodajemy jedną propozycję...
2.-Nie mów:''To jest cianki wątek'' , po co masz opcję ignoruj wątek...
3.-Po 5 propozycjach rozpoczynamy głosowanie
4.-Nie głosujemy na swoją propozycję
5.-Stali bywalcy karczmy mogą zakładać kolejne częsći
6.-Forumowicz który ze swoją grą wygrał,może zakładać kolejne częsći
7.-Nie głosujemy na gry które już wygrały
8.-Po 4 częściach robimy edycję specjalną...
Stali bywalcy:
FunMen
Taikun44
Patricius.G
Gry które wygrały w poprzednich częściach:
cz.1-Painkiller
cz.2-Maluch Racer
FunMen [ Konsul ]
1-Mortyr(FunMen)
FunMen [ Konsul ]
up
FunMen [ Konsul ]
Mega up!
marcing805 [ Senator ]
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
litlat [ Konsul ]
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
wielebny_666 [ Konsul ]
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)
FunMen [ Konsul ]
jeszcze jedna gra i głosowanie!

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)
4-Detektyw Rutkowski (djforever)
Pirato [ Chor��y ]
5-Detektyw Rutkowski (djforever)
FunMen [ Konsul ]
głosujemy...hmmm ja sie jeszce wstrzymam od głosu
FunMen [ Konsul ]
4-Franko(wielebny_666)

Sandro [ GOL ]
4-Franko (wielebny_666)

LeBronJameS [ Konsul ]
5-Detektyw Rutkowski (djforever)
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
1-Mortyr(FunMen)
squallu [ saikano ]
1-Mortyr(FunMen)
btw. na tej liscie nie powinny byc gry ktore juz sie ukazaly? dla mnie smieszne jest glosowanie na gre Rutkowski skoro praktycznie nikt w nia nie gral
FunMen [ Konsul ]
dobra anulujemy głosy na rutkowskiego...
niech ktos dopisze jedną gre do listy
O to lista:
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)
Sandro [ GOL ]
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)
5-Call of Juarez (Sandro)
FunMen [ Konsul ]
oki Sandro :-)
Wyniki:
Mortyr-2
Franko-2
FunMen [ Konsul ]
up!!!
FunMen [ Konsul ]
up
yasiu [ Senator ]
4-Franko (wielebny_666)
FunMen [ Konsul ]
Mortyr-2
Franko-3
FunMen [ Konsul ]
up
jackhammer777 [ Dark Lord ]
O kurde sorki! Myślałem że jeszcze podajemy propozycje! xD nie przeczytałem do końca regulaminu. x-P
FunMen [ Konsul ]
jackhammer777---> Two Worlds nie jest na liście!
Splinter_fraz [ Mora ]
FunMen, może byś poczekał, aż wszyscy oddadzą głosy i dopiero później podlicz je, a nie że ktoś odda głos, a ty już wyjeżdżasz z wynikiem.
1-Mortyr(FunMen)
FunMen [ Konsul ]
up
FunMen [ Konsul ]
MEGA UP!!