GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polska Giera cz.3

28.06.2007
09:15
[1]

FunMen [ Konsul ]

Polska Giera cz.3

O to 3 osłona plebiscytu na Polską gierkę.
Regulamin:
1.-Dodajemy jedną propozycję...
2.-Nie mów:''To jest cianki wątek'' , po co masz opcję ignoruj wątek...
3.-Po 5 propozycjach rozpoczynamy głosowanie
4.-Nie głosujemy na swoją propozycję
5.-Stali bywalcy karczmy mogą zakładać kolejne częsći
6.-Forumowicz który ze swoją grą wygrał,może zakładać kolejne częsći
7.-Nie głosujemy na gry które już wygrały
8.-Po 4 częściach robimy edycję specjalną...
Stali bywalcy:
FunMen
Taikun44
Patricius.G

Gry które wygrały w poprzednich częściach:
cz.1-Painkiller
cz.2-Maluch Racer

28.06.2007
09:21
[2]

FunMen [ Konsul ]

1-Mortyr(FunMen)

28.06.2007
09:27
[3]

FunMen [ Konsul ]

up

28.06.2007
11:17
[4]

FunMen [ Konsul ]

Mega up!

28.06.2007
11:19
[5]

marcing805 [ Senator ]

1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)

28.06.2007
11:28
[6]

litlat [ Konsul ]

1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)


spoiler start
Pył to na prawde staaaaaara giera:P
spoiler stop

28.06.2007
11:37
[7]

wielebny_666 [ Konsul ]

1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)

28.06.2007
11:38
[8]

FunMen [ Konsul ]

jeszcze jedna gra i głosowanie!

28.06.2007
11:39
smile
[9]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)
4-Detektyw Rutkowski (djforever)

28.06.2007
11:45
[10]

Pirato [ Chor��y ]

5-Detektyw Rutkowski (djforever)

28.06.2007
11:47
[11]

FunMen [ Konsul ]

głosujemy...hmmm ja sie jeszce wstrzymam od głosu

28.06.2007
12:18
[12]

FunMen [ Konsul ]

4-Franko(wielebny_666)

28.06.2007
12:20
smile
[13]

Sandro [ GOL ]

4-Franko (wielebny_666)

28.06.2007
12:26
smile
[14]

LeBronJameS [ Konsul ]

5-Detektyw Rutkowski (djforever)

28.06.2007
12:27
[15]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

1-Mortyr(FunMen)

28.06.2007
12:30
[16]

squallu [ saikano ]

1-Mortyr(FunMen)

btw. na tej liscie nie powinny byc gry ktore juz sie ukazaly? dla mnie smieszne jest glosowanie na gre Rutkowski skoro praktycznie nikt w nia nie gral

28.06.2007
12:31
[17]

FunMen [ Konsul ]

dobra anulujemy głosy na rutkowskiego...
niech ktos dopisze jedną gre do listy

O to lista:
1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)

28.06.2007
12:32
[18]

Sandro [ GOL ]

1-Mortyr(FunMen)
2-Warszawka Racer (marcing805)
3-Pył (litlat)
4-Franko (wielebny_666)
5-Call of Juarez (Sandro)

28.06.2007
12:34
[19]

FunMen [ Konsul ]

oki Sandro :-)

Wyniki:
Mortyr-2
Franko-2

28.06.2007
18:28
[20]

FunMen [ Konsul ]

up!!!

28.06.2007
18:48
[21]

FunMen [ Konsul ]

up

28.06.2007
18:50
[22]

yasiu [ Senator ]

4-Franko (wielebny_666)

28.06.2007
19:41
[23]

FunMen [ Konsul ]

Mortyr-2
Franko-3

28.06.2007
20:13
[24]

FunMen [ Konsul ]

up

28.06.2007
20:15
[25]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

O kurde sorki! Myślałem że jeszcze podajemy propozycje! xD nie przeczytałem do końca regulaminu. x-P

28.06.2007
20:16
[26]

FunMen [ Konsul ]

jackhammer777---> Two Worlds nie jest na liście!

28.06.2007
20:29
[27]

Splinter_fraz [ Mora ]

FunMen, może byś poczekał, aż wszyscy oddadzą głosy i dopiero później podlicz je, a nie że ktoś odda głos, a ty już wyjeżdżasz z wynikiem.

1-Mortyr(FunMen)

29.06.2007
09:27
[28]

FunMen [ Konsul ]

up

02.07.2007
09:32
[29]

FunMen [ Konsul ]

MEGA UP!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.