
Grzesiek [ Cezar ]
A jednak! Wojewódzki dealerem!
Warszawa: Jakub Wojewódzki poszukiwany za handel narkotykami wśród dzieci
Na początku tygodnia policji udało się, na podstawie zeznań świadków, ustalić personalia osoby, która rozprowadzała narkotyki, głównie marihuanę oraz amfetaminę wśród uczniów kilku miejscowych szkół.
Sędzia po rozpoznaniu materiału dowodowego dostarczonego przez prokuraturę zgodził się na ujawnienie danych osobowych podejrzanego - poinformował Jacek Mościcki, rzecznik prasowy prokuratury.
Policjanci na pytanie kiedy dokonają aresztowania odpowiadają, że to kwestia godzin. Przesłuchano już najbliższych sprawcy, ustalono miejsca jego pobytu w ciągu ostatnich dwóch lat, nasi informatorzy również nie zawiedli, jednak nie moge zdradzić żadnych szczegółów dla dobra akcji zatrzymania - mówi członek policyjnej grupy operacyjnej.
Jakub Wojewódzki działał od ponad 3 lat. Wartość sprzedanych przez niego narkotyków jest szacowana na ok. 1,5 miliona złotych. W związku z jego działalnością przesłuchano ponad 50 osób. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Źródło:
Link bezpośredni:
-----------------------------
No to kariera się Kubusiowi skończyła ...
Taikun44 [ NDSL ]
2/10

eMMeS [ Bukmacher ]
uważaj, bo w sondzie wybrałem opcję "Tak, zabiję!"
to w takim razie ja Ci dodatkowo "doszczam" :D

Grzesiek [ Cezar ]
@Kojani
Coś Ty taki poważny? :)
@eMMeS
Proszę nie :) Jeden GOLowicz już mi wczoraj obiecał, że mi życie zasra :)

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
<----------------------->
A co do artykułu to pewnie głupi żart... :)

armia [ Scyzoryk ]
Tak, zabije!
zbm [ Atlantis Crusader ]
jaki żart"? :D przecież to onet, tylko pisany z rosyjska

Wiewiórk@ [ Konsul ]
a myślałem że moje marzenia się spełniły :(

Scatterhead [ łapaj dzień ]
fake
b166er [ sick dog ]
juł ar madafaking ded men duuud!
bikero [ bitpie ]
a to ciekawe :
MastaX [ Generaďż˝ ]
Szkoda ze to nie ten z Tvn dopiero by jaja byly

Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]
Ty niedobry człowieku!

N2 [ negroz ]
Hahaha, nie mogę. Już nabrałem kilka osób.
PC99 [ ]
Kiepsko to wyszło,

profesor ciekawski [ Centurion ]
dla mnie fajne, ale chyba ta sonda nie dziala. :P

bikero [ bitpie ]
no to przepraszam ;P
Tomek2005 [ Pretorianin ]
Świetna stronka ja juz wkreciłem qumpla ;)
boskijaro [ Senator ]
:D