GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A jednak! Wojewódzki dealerem!

27.06.2007
00:32
smile
[1]

Grzesiek [ Cezar ]

A jednak! Wojewódzki dealerem!

Warszawa: Jakub Wojewódzki poszukiwany za handel narkotykami wśród dzieci

Na początku tygodnia policji udało się, na podstawie zeznań świadków, ustalić personalia osoby, która rozprowadzała narkotyki, głównie marihuanę oraz amfetaminę wśród uczniów kilku miejscowych szkół.

Sędzia po rozpoznaniu materiału dowodowego dostarczonego przez prokuraturę zgodził się na ujawnienie danych osobowych podejrzanego - poinformował Jacek Mościcki, rzecznik prasowy prokuratury.

Policjanci na pytanie kiedy dokonają aresztowania odpowiadają, że to kwestia godzin. Przesłuchano już najbliższych sprawcy, ustalono miejsca jego pobytu w ciągu ostatnich dwóch lat, nasi informatorzy również nie zawiedli, jednak nie moge zdradzić żadnych szczegółów dla dobra akcji zatrzymania - mówi członek policyjnej grupy operacyjnej.

Jakub Wojewódzki działał od ponad 3 lat. Wartość sprzedanych przez niego narkotyków jest szacowana na ok. 1,5 miliona złotych. W związku z jego działalnością przesłuchano ponad 50 osób. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Źródło:


Link bezpośredni:


-----------------------------

No to kariera się Kubusiowi skończyła ...

27.06.2007
00:33
[2]

Taikun44 [ NDSL ]

2/10

27.06.2007
00:34
smile
[3]

eMMeS [ Bukmacher ]

uważaj, bo w sondzie wybrałem opcję "Tak, zabiję!"


to w takim razie ja Ci dodatkowo "doszczam" :D

27.06.2007
00:35
smile
[4]

Grzesiek [ Cezar ]

@Kojani
Coś Ty taki poważny? :)

@eMMeS
Proszę nie :) Jeden GOLowicz już mi wczoraj obiecał, że mi życie zasra :)

27.06.2007
02:02
smile
[5]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

<----------------------->

A co do artykułu to pewnie głupi żart... :)

27.06.2007
02:07
smile
[6]

armia [ Scyzoryk ]

Tak, zabije!

27.06.2007
02:11
[7]

zbm [ Atlantis Crusader ]

jaki żart"? :D przecież to onet, tylko pisany z rosyjska

27.06.2007
02:17
smile
[8]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

a myślałem że moje marzenia się spełniły :(

27.06.2007
02:24
smile
[9]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

fake

spoiler start
:D
spoiler stop

27.06.2007
03:01
[10]

b166er [ sick dog ]

juł ar madafaking ded men duuud!

27.06.2007
04:31
[11]

bikero [ bitpie ]

a to ciekawe :

27.06.2007
05:46
[12]

MastaX [ Generaďż˝ ]

Szkoda ze to nie ten z Tvn dopiero by jaja byly

27.06.2007
07:05
smile
[13]

Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]

Ty niedobry człowieku!

27.06.2007
07:54
smile
[14]

N2 [ negroz ]

Hahaha, nie mogę. Już nabrałem kilka osób.

27.06.2007
11:02
[15]

PC99 [ ]

Kiepsko to wyszło,

27.06.2007
13:05
smile
[16]

profesor ciekawski [ Centurion ]

dla mnie fajne, ale chyba ta sonda nie dziala. :P

02.07.2007
05:20
smile
[17]

bikero [ bitpie ]

no to przepraszam ;P

04.07.2007
15:56
[18]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Świetna stronka ja juz wkreciłem qumpla ;)

04.07.2007
16:01
[19]

boskijaro [ Senator ]

:D

spoiler start
serio się nabrałem
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.