GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Puchar Polski, a może... Mistrzostwa Świata?

09.08.2002
20:31
smile
[1]

Holmes [ Chorąży ]

Forum CM: Puchar Polski, a może... Mistrzostwa Świata?

Zastanawiamy się nad różnymi aspektami ligi (zmiany stron itp.) aby uczynić punktację bardziej miarodajną. Ustalamy reguły aby wyłonić, kto tak naprawdę nosi buławę w plecaku.

A czego brakuje w lidze? Oczywiście: NAGRODY!

W związku z tym propozycja. Może by tak wspólnymi siłami zebrać fundusze na nagrodę przed rozpoczęciem kolejnej edycji ligi? Na przykład w formie wpisowego od każdego biorącego w niej udział?

Ewentualnie (znacznie lepsze wyjście) poszukać sponsora pośród firm obracających się w kręgu gier komputerowych (może CDP). Środki przeznaczone na ten cel i tak idą w koszty.

Poza tym na świecie istnieje spora liczba podobnych stron grupujących fanów CM. Dotarcie do nich z informacją, że są organizowane np. Pierwsze Oficjalne Mistrzostwa Świata w CM (nieźle brzmi!) zwiększyłoby grono uczestników, jak również prawdopodobieństwo uzyskania sensownego sponsoringu (w tym wypadku nawet od Battlefront.com). Wiadomo, że takie wydarzenie odbiłoby się jakimś tam echem w prasie związanej z tematem.

Ciekawy jestem Waszego zdania

09.08.2002
21:38
[2]

tymczasowy52620 [ Junior ]

Mistrzostwa Świata??? Ja jestem za! Jak szef mnie przydybie na graniu to powiem, że przygotowuję się do MŚ :-D A tak poważnie, to uważam, że to świetny pomysł! 2- 3 osoby do organizacji i powinno wypalić. Możnaby stronę www przygotować i przeprowadzić sondę ilu chętnych (zagranica).

09.08.2002
21:40
[3]

PAK [ Pretorianin ]

Jeśli chce się wprowadzić realne nagrody, to przede wszystkim trzeba się zabezpieczyć przed oszustwami. Jest wiele cwaniaków, szybko pewnie by się znalazł jakiś CM cheater-master. Jest pewność, że można się przed tym zabezpieczyć?

10.08.2002
01:03
[4]

Kłosiu [ Senator ]

heh, traktuje CM jako zabawe i nie chce traktowac tego jako nic wiecej :-) Wprowadzebnie jakichs nagrod wprowadziloby niezdrowa rywalizacje (z mojego punktu widzenia) Preferuje w miare realistyczny sposob walki, i nie podoba mi sie np ladder Tournamenthouse, gdzie wielu ludziom naprawde zalezy na punktacji w lidze i stosuja taktyki smieszne w realu, ale skutkujace w CM. Mysle ze tak samo byloby w naszej lidze po wprowadzeniu nagrod.

10.08.2002
15:43
[5]

Kroitzman [ Konsul ]

Hehe nagrody dla zwyciezcy po rozgrywkach.... Dajmy je odrazu Kłosiowi!!! po co sie męczyć A tak serio nie ma szans bo każdy turniej czy też WB umiera śmiercią naturalną!

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.