
coolerek-89 [ Konsul ]
Parodia Heroes ^^
Tak wiem że było juz w seryjnym wątku Heroes, ale nie wszyscy tam zaglądają .
A filmiki naprawdę świetne , prawie sie posikałem :D
coolerek-89 [ Konsul ]
upk :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
hahah
goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]
This Account Has Exceeded Its CPU Quota

Obiwan1992 [ komandor ]
.

3w [ Konsul ]
<---

Obscure [ ExcalibuR ]
hahahaha

Arxel [ Legend ]
Chciałbym być takim Zeroes...

szuru-buru [ Konsul ]
xD