GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wymiana punktow z wydawnictwa cenega.

24.06.2007
11:13
[1]

bercik_w [ Junior ]

Wymiana punktow z wydawnictwa cenega.

Witam!!
Czy komus udalo sie kiedys wymienic punkty cenegi? Ostatnio przybylo mi ich troszeczke i chcialem wymienic na Jojstick, ale nigdzie nie ma pomocy ja to zrobic, a wydawnictwo nie odpowiada na maile.
Z gory dzieki za odpowiedz.

24.06.2007
11:16
smile
[2]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Z tego co mi wiadomo, to się nie da ( jeszcze? :D ).
Ja czekam na niby obiecane mi słuchawki za 3 gry z KK. Wygląda na to, że się nie doczekam. :)

24.06.2007
11:18
smile
[3]

boskijaro [ Senator ]

Ja też czekam na te słuchawki. Ani widu ani słychu ich :)

24.06.2007
11:18
[4]

bercik_w [ Junior ]

Hmm... ale przyslali ci maila ze ci przysla, czy sam cos sobie wybrales? Bo mnie w sumie boli troche to, ze nic nie moge wybrac, a jedynie poogladac sobie obrazki :)

24.06.2007
11:20
[5]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Przysłali mailiszona, że jestem super fajny i dostanę słuchawki na adres taki i sraki. :)

24.06.2007
11:21
[6]

bercik_w [ Junior ]

Czyli jak to mowia... W h.... leca :)

24.06.2007
11:30
[7]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

bercik -> lecą, lecą. :P ale przez "ch" a nie "h" :)

24.06.2007
11:30
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

W jednym z numerów CDA są opisane programy lojalnościowe wydawców gier. Z tekstu wynika, że w chwili obecnej to nie działa ( cyt "pomoc techniczna dystrybutora systematycznie zbywała upominających się o swoje nagrody graczy").
Ale podobno już w fazie testów jest nowy program "Kompania Graczy" i punkty mają być zachowane.

24.06.2007
15:22
[9]

bercik_w [ Junior ]

No nic... pozyjemy zobaczymy.

24.06.2007
15:33
[10]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ja już od 2 tygodni czekam na słuchawki i ani widu, ani słychu. A co d Klubu GRacza to poczekamy jeszcze. Może coś wkońcu ruszy. Jak na razie możemy gromadzić punkty i liczyć, że kiedyś uda nam się wymienić je na coś fajnego. Oby.

24.06.2007
15:36
[11]

Garion [ Konsul ]

Ja dostałem słuchawki przed dwoma tygodniami (przesyłkę nadali 6 czerwca). Wcześniej wysłałem maila z pytaniem, czy zamierzają je wysłać - odpowiedzi nie dostałem, ale słuchawki tak ;)

24.06.2007
15:49
[12]

rabitos [ Centurion ]

Teoretycznie strona klubu gracza jest zrobiona, ale coś o niej nie słychać.

24.06.2007
16:09
smile
[13]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Daj linka do tej strony
a ja mam pytanie czy te słuchawki kosztują rzeczywiście tylko 1 pkt? i o co chodzi z tym preznetami co piszą w samouczku? I od którego roku działa ta promocja? Czyli jak stare gry można rejestrowac?
Ja mam 140pkt za PoP-a, a czy mgę zarejestrowac bia z 2004? I o co chodzi z tymi bonusami, gol-sms, widziałem jakieś koszuli itd.??

24.06.2007
16:13
[14]

rabitos [ Centurion ]

Właśnie o to chodzi, że tej strony nie ma w sieci i nic o niej nie wiadomo, poza tym screenem.

Wszystkie te promocje miały ruszyć jakiś czas temu, ale Cenega jest opieszała i nawet nic nie wyjaśnia co z tymi promocjami, sama promocja-widmo trwa bodajże od 2006 roku, punktów na prezenty jeszcze nie wymienisz, nawet nie wiadomo czy w ogóle je wymienisz.

24.06.2007
16:17
[15]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Aha... takie buty...
Ale mniejsza z tym czy da się, czy nie, jak się wymienia te punkty?

24.06.2007
18:22
[16]

bercik_w [ Junior ]

Hy, no to jak to trwa juz od 2006 roku to mozemy sobie pomazyc o wymianie :)

24.06.2007
21:28
[17]

Krusty84 [ Legionista ]

Skoro o tym mowa to ja wysłałem też pare maily a słuchawek ani widu ani słychu, chociaż mogliby odpowiedzieć na maila - troche szaczunku chyba mi sie należy skoro kupuje orginały a nie piraty.

24.06.2007
21:33
[18]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Mi kiedyś podali adres na jaki trzeba pisać w sprawie Klubu Gracza, ale tam nikt nie odpowiada. Napisałem do serwisu technicznego i powiedziaęł, aby moją wiadomość przekazali ludziom od KG. Odpowiedzieli, że tak zrobią ale jakoś odpowiedzi nie mam. A pytam się przecież o słuchawki. Nie wiem o co im chodzi. No i szkoda tego Klubu Gracza. Chciałem już sobie wymienic punkty na myszkę, ale nadal te ponad 700 puntów leży i odpoczywa.

24.06.2007
21:49
[19]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

W kluki sobie lecą, to bardzo ciekawa sprawa, a tu taki klops, tyle szumu o jedno wielkie gówno... Trzeba miec tylko nadzieje że ktoś weźmie w obroty ten klub, bo chyba warto, nawet bardzo.

25.06.2007
17:45
[20]

bercik_w [ Junior ]

Moze maly skomasowany atak? Kazdy wysle z formulaza o jakiejs ustalonej godzinie zazalenie i sprawdzimy im przepustowosc lacza :)

01.07.2007
16:50
[21]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jakieś pół roku temu ktoś z Cenegi na GOLu pisał, że Klub Gracza jest teraz priorytetem, ale gówno pewnie z tego będzie. Jes.li juz zrobia ten klub to wywindują punktowe ceny, bo ludzie przez 18 miesięcy zbyt duzo ich nazbierali.

A co do słuchawek to mi przysłali:D

02.07.2007
12:58
[22]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

które to?
I tamte słuchawki w obrazku z posta 18 rzeczywiście kosztują 1 punkt?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.