bercik_w [ Junior ]
Wymiana punktow z wydawnictwa cenega.
Witam!!
Czy komus udalo sie kiedys wymienic punkty cenegi? Ostatnio przybylo mi ich troszeczke i chcialem wymienic na Jojstick, ale nigdzie nie ma pomocy ja to zrobic, a wydawnictwo nie odpowiada na maile.
Z gory dzieki za odpowiedz.

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Z tego co mi wiadomo, to się nie da ( jeszcze? :D ).
Ja czekam na niby obiecane mi słuchawki za 3 gry z KK. Wygląda na to, że się nie doczekam. :)

boskijaro [ Senator ]
Ja też czekam na te słuchawki. Ani widu ani słychu ich :)
bercik_w [ Junior ]
Hmm... ale przyslali ci maila ze ci przysla, czy sam cos sobie wybrales? Bo mnie w sumie boli troche to, ze nic nie moge wybrac, a jedynie poogladac sobie obrazki :)
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Przysłali mailiszona, że jestem super fajny i dostanę słuchawki na adres taki i sraki. :)
bercik_w [ Junior ]
Czyli jak to mowia... W h.... leca :)
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
bercik -> lecą, lecą. :P ale przez "ch" a nie "h" :)
mirencjum [ operator kursora ]
W jednym z numerów CDA są opisane programy lojalnościowe wydawców gier. Z tekstu wynika, że w chwili obecnej to nie działa ( cyt "pomoc techniczna dystrybutora systematycznie zbywała upominających się o swoje nagrody graczy").
Ale podobno już w fazie testów jest nowy program "Kompania Graczy" i punkty mają być zachowane.
bercik_w [ Junior ]
No nic... pozyjemy zobaczymy.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ja już od 2 tygodni czekam na słuchawki i ani widu, ani słychu. A co d Klubu GRacza to poczekamy jeszcze. Może coś wkońcu ruszy. Jak na razie możemy gromadzić punkty i liczyć, że kiedyś uda nam się wymienić je na coś fajnego. Oby.
Garion [ Konsul ]
Ja dostałem słuchawki przed dwoma tygodniami (przesyłkę nadali 6 czerwca). Wcześniej wysłałem maila z pytaniem, czy zamierzają je wysłać - odpowiedzi nie dostałem, ale słuchawki tak ;)
rabitos [ Centurion ]
Teoretycznie strona klubu gracza jest zrobiona, ale coś o niej nie słychać.

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
Daj linka do tej strony
a ja mam pytanie czy te słuchawki kosztują rzeczywiście tylko 1 pkt? i o co chodzi z tym preznetami co piszą w samouczku? I od którego roku działa ta promocja? Czyli jak stare gry można rejestrowac?
Ja mam 140pkt za PoP-a, a czy mgę zarejestrowac bia z 2004? I o co chodzi z tymi bonusami, gol-sms, widziałem jakieś koszuli itd.??
rabitos [ Centurion ]
Właśnie o to chodzi, że tej strony nie ma w sieci i nic o niej nie wiadomo, poza tym screenem.
Wszystkie te promocje miały ruszyć jakiś czas temu, ale Cenega jest opieszała i nawet nic nie wyjaśnia co z tymi promocjami, sama promocja-widmo trwa bodajże od 2006 roku, punktów na prezenty jeszcze nie wymienisz, nawet nie wiadomo czy w ogóle je wymienisz.
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
Aha... takie buty...
Ale mniejsza z tym czy da się, czy nie, jak się wymienia te punkty?
bercik_w [ Junior ]
Hy, no to jak to trwa juz od 2006 roku to mozemy sobie pomazyc o wymianie :)
Krusty84 [ Legionista ]
Skoro o tym mowa to ja wysłałem też pare maily a słuchawek ani widu ani słychu, chociaż mogliby odpowiedzieć na maila - troche szaczunku chyba mi sie należy skoro kupuje orginały a nie piraty.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Mi kiedyś podali adres na jaki trzeba pisać w sprawie Klubu Gracza, ale tam nikt nie odpowiada. Napisałem do serwisu technicznego i powiedziaęł, aby moją wiadomość przekazali ludziom od KG. Odpowiedzieli, że tak zrobią ale jakoś odpowiedzi nie mam. A pytam się przecież o słuchawki. Nie wiem o co im chodzi. No i szkoda tego Klubu Gracza. Chciałem już sobie wymienic punkty na myszkę, ale nadal te ponad 700 puntów leży i odpoczywa.
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
W kluki sobie lecą, to bardzo ciekawa sprawa, a tu taki klops, tyle szumu o jedno wielkie gówno... Trzeba miec tylko nadzieje że ktoś weźmie w obroty ten klub, bo chyba warto, nawet bardzo.
bercik_w [ Junior ]
Moze maly skomasowany atak? Kazdy wysle z formulaza o jakiejs ustalonej godzinie zazalenie i sprawdzimy im przepustowosc lacza :)
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Jakieś pół roku temu ktoś z Cenegi na GOLu pisał, że Klub Gracza jest teraz priorytetem, ale gówno pewnie z tego będzie. Jes.li juz zrobia ten klub to wywindują punktowe ceny, bo ludzie przez 18 miesięcy zbyt duzo ich nazbierali.
A co do słuchawek to mi przysłali:D
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
które to?
I tamte słuchawki w obrazku z posta 18 rzeczywiście kosztują 1 punkt?