GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Henry w Barcelonie?

22.06.2007
21:21
[1]

Loon [ Panicz ]

Henry w Barcelonie?

Wprawdzie w necie trudno jeszcze o tego typu newsa, ale taką informację udzielił dziś wieczorem TVN 24. Przez cztery lata kontraktu piłkarz zarobi 16 milionów euro.

22.06.2007
21:36
[2]

Taikun44 [ NDSL ]

W sumie:
1. nie lubie Henryka
2. nie lubie Barcelony
3. wisi mi to

ale:
1. Loon dał mi łapówkę żebym podbił wątek, im więcej postów tym więcej dostanę kasy więc panowie i panie ... piszcie bo zbieram na pełnometrażowy film z

23.06.2007
00:09
[3]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

Hmm nie lubie go lepiej rzeby nieprzechodził.

spoiler start
Połowa dla mnie xD
spoiler stop

23.06.2007
00:14
smile
[4]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

Bardzo Dobrze !
Henry osłabi swoim odejściem Arsenal i Man Und bedzie miał większe szanse na kolejny tytuł...

23.06.2007
00:14
smile
[5]

Loon [ Panicz ]

23.06.2007
00:17
[6]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

Pisałem o Henrym swego czasu w wątku: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6415302

Henry to stare drzewo, które głęboko zapuściło korzenie i powoli próchnica go łapie. Co najmniej dwa/trzy sezony temu powinien opuścić Arsenal i znaleźć inny klub. U Wengera ma status bardzo dobrego piłkarza, ale w innym klubie np. w Hiszpanii lub innym angielskim osiągnąłby status wielkiej gwiazdy. Jeszcze nie jest za późno, ale za rok już będzie po świetnym Henrym tylko wspomnienie!

Jeśli to prawda to tylko brawa dla niego za decyzję. Co prawda Barcelona to mój klubowy wróg numer 1, ale jeśli patrzeć obiektywnie na Henry'ego to ostatni dzwonek żeby zmienił barwy. Pech chciał, że akurat taki dobry piłkarz trafił do Barcelony ;p

23.06.2007
00:18
smile
[7]

Cypher. [ Konsul ]

Wiewiórk@ jakby arsenal w ostatnich latach walczyl o mstrzostwo :p a co do transferu tez zaluje ze akurat barca bo nie lubie a henry'ego tak ale coz.. kibicowac im i tak nie bede ;p

23.06.2007
00:26
smile
[8]

areees [ Pretorianin ]

Ja sie ciesze kolejny świetny piłkarz w Barcelonie i gra tego klubu bedzie bardziej widowiskowa, a Barce lubie w końcu kto by nie lubiał jej widowiskowego futbolu.

23.06.2007
00:31
smile
[9]

wishram [ lets dance ]


Taikun AhahahahAHAHaha umarłem

23.06.2007
03:44
smile
[10]

Łyczek [ Legend ]

Jak dla mnie Henry zostanie w Arsenalu :)

03.07.2007
12:15
smile
[11]

Alphonso [ Junior ]

To dobrze,że poszedł do Barcy.będzie mógł się rozwijac a nie tam Arsenalu tylko on i on

03.07.2007
12:31
[12]

IntelFAN [ Konsul ]

to dobrze barca teraz wymiata!

03.07.2007
12:40
[13]

Ward [ Senator ]

dobry wybór przed przejściem na emeryturę , szkoda że za takie ''marne'' pieniądze

no i szkoda trochę arsenalu , to był niejako klub jednego dobrego napastnika

03.07.2007
12:42
[14]

tomekcz [ Polska ]

Eh czemu akurat do bracelon? ;/

03.07.2007
12:43
[15]

Lookash [ Senator ]

Bo cię nie lubi i chciał ci zrobić na złość.

03.07.2007
12:44
[16]

siekator [ Król Rybak ]

Mi to tito.

03.07.2007
12:49
[17]

Lookash [ Senator ]

Ale nie odparłeś chęci zastatsowania w wątku, który ci tito?

03.07.2007
12:59
[18]

Spocony_Pan [ Konsul ]

Kurde! oby nie odszedł z mojego ulubionego Arsenalu!

03.07.2007
13:16
smile
[19]

dudka [ ! szypon ! ]

spocony==> nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale już jest po fakcie :/


a wracając do Henry'ego zrobił wielką głupote przenosząc się do Barcy... zmarnuje się tam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.