GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Licznik rowerowy

19.06.2007
15:17
[1]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Licznik rowerowy

No to jest taka sprawa, bo dziś kupiłem licznik, ale instrukcja jest bardzo lipna, nie ma po polsku, a obrazki są takie, że pożal się Boże. Jakoś zamontowałem, ale nie wiem czy dobrze. Śrubka od magnesu nie dokręca się do końca, chociaż się trzyma. Tam coś pisze, że trzeba na jakiejś określonej wysokości zamontować sensor i magnes, w zależności od kół. W dodatku nie dostałem baterii. Długo taka bateria trzyma?

19.06.2007
15:20
[2]

wornock [ Generaďż˝ ]

Mi trzyma już przeszło rok.

19.06.2007
15:33
[3]

wysia [ Senator ]

Jedyne pytanie, jakie zadales, to 'dlugo taka bateria trzyma?', a nie napisales nawet jaka bateria. Sensor i magnes montuje sie nie "na wysokosci", tylko tak, by 'mijaly sie' okreslonej odleglosci. I tez nie wiem czy dobrze zamontowales, bo nie wiem ani co, ani jak.

19.06.2007
15:34
[4]

Mipari1002 [ HUNTER ]

Moja bateria trzymała 3 lata - niedawno kupiłem nową. U mnie magnes nie jest przykręcany tylko wsadzany na szprychę, więc z tym ci nie pomogę. Sensor i magnes mają być po prostu na jednej wysokości zamontowane - wielkość kół nie ma tu znaczenia.

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.