GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyglądą usługi internetowe w innych krajach ????

14.04.2001
00:20
smile
[1]

Lowi [ Generał ]

Jak wyglądą usługi internetowe w innych krajach ????

Czytając wątek Kocham telekomunikację polską naszla mnie refleksja że unas w kraju jest jak jest i na razie nie możemy się spodziewać od naszego kochanego monopolisty jakichś zmian ani ukłonu w kierunku nas internautów.Chciałbym wiedzieć jak sprawa internetu wygląda w innych krajach gdzie istnieje prawdziwa konkurencja między dostawcami usług.
Przyszło mi do głowy że przecież są wsród nas mieszkający za granicą naszego kraju i mogą się podzielić z nami swoją wiedzą.Jakie koszty , jaka jakość połączeń i jak się tam traktuje klijentów.

Pozdrawiam Lowi

14.04.2001
00:57
[2]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

hmmmm.... w gazetach pisali, że np. w Niemczech jest 6-ciu providerów i jest taka konkurencja, że w większości sieci pierwsze 15 min połączenia z netem jest za darmo (odebranie poczty, wysłanie własnej i takie tam inne) Od razu piszę, że nie wiem na ile to jest prawdziwe - w końcu prasa kłamie :-))))))))

19.04.2001
21:52
smile
[3]

Lowi [ Generał ]

Ponawiam apel do członków Cezarei przebywających za granicą naszego kraju o opisanie swoich doświadczeń i podzielenie swoją wiedzą o ichnich operatorach . Jakie koszty , jakie warunki ,technika, jak się traktuje klijenta itp.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.