
defenencjał [ police officer ]
GTA: vice city - samochody
Witam mam kłopot ze samochodami ściągniętymi z neta, a mianiowicie gdzie należy je wklejać??
!! Help
defenencjał [ police officer ]
up
IntelFAN [ Konsul ]
jak ściągniętymi z neta? po prostu ściągnij kody i wpisuj i z nieba powinien spaść ci ten na który wpisałeś kod
Marcinkiewiczius [ Airborne ]
Podajze jest taki program GTA installer lub coś w tym stylu. Pamiętam, że instalowałem nim pojazdy podmieniając np. Polski radiowóz na ten z gry.
ObiOneMP [ Pretorianin ]
---> instrukcja, powinna pomóc -
Axl2000 [ Hohner ]
o to chodzi ;)
Axl2000 [ Hohner ]
2
Axl2000 [ Hohner ]
3
jesli o to to programikiem GTA Mod Installer

defenencjał [ police officer ]
tylko chodzi oto że jak już zrobie i chce zapisać to pisze że niemoge tego zapisać bo cośtam,cośtam
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ściągasz porgram, ściągasz samochów i za pomocą programu wklejasz go do rgy. Wszystko wygląda prosto, a w praktyce jest ... tak samo. Nie ma nic prostrzego niż wklejanie tych samochodów.
Axl2000 [ Hohner ]
defenencjał - costam costam duzo nam mowi...
pewnie chodzi o brak DMagic1WheelMod v3 <--- tego :)
defenencjał [ police officer ]
zaraz podam

zalo [ Senator ]
po co powiesiłeś ten wątek?