GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA: vice city - samochody

17.06.2007
14:11
smile
[1]

defenencjał [ police officer ]

GTA: vice city - samochody

Witam mam kłopot ze samochodami ściągniętymi z neta, a mianiowicie gdzie należy je wklejać??
!! Help

17.06.2007
18:06
[2]

defenencjał [ police officer ]

up

17.06.2007
18:37
[3]

IntelFAN [ Konsul ]

jak ściągniętymi z neta? po prostu ściągnij kody i wpisuj i z nieba powinien spaść ci ten na który wpisałeś kod

17.06.2007
18:40
[4]

Marcinkiewiczius [ Airborne ]

Podajze jest taki program GTA installer lub coś w tym stylu. Pamiętam, że instalowałem nim pojazdy podmieniając np. Polski radiowóz na ten z gry.

18.06.2007
11:21
[5]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

---> instrukcja, powinna pomóc -

27.06.2007
21:19
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

o to chodzi ;)

27.06.2007
21:19
[7]

Axl2000 [ Hohner ]

2

27.06.2007
21:20
[8]

Axl2000 [ Hohner ]

3

jesli o to to programikiem GTA Mod Installer

27.06.2007
21:21
smile
[9]

defenencjał [ police officer ]

tylko chodzi oto że jak już zrobie i chce zapisać to pisze że niemoge tego zapisać bo cośtam,cośtam

27.06.2007
21:21
[10]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ściągasz porgram, ściągasz samochów i za pomocą programu wklejasz go do rgy. Wszystko wygląda prosto, a w praktyce jest ... tak samo. Nie ma nic prostrzego niż wklejanie tych samochodów.

27.06.2007
21:22
[11]

Axl2000 [ Hohner ]

defenencjał - costam costam duzo nam mowi...

pewnie chodzi o brak DMagic1WheelMod v3 <--- tego :)

27.06.2007
21:35
[12]

defenencjał [ police officer ]

zaraz podam

02.07.2007
16:22
smile
[13]

zalo [ Senator ]

po co powiesiłeś ten wątek?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.