GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

.:Wrażenia z gry:America's Army Operations:. Cz.12:.

07.08.2002
18:09
[1]

merkav [ Aguś ]

.:Wrażenia z gry:America's Army Operations:. Cz.12:.

watek miał ponad 100 postów wiec czas na kolejna czesc:))
Jak zwykle na poczatek FAQ stworzony przez Zodiaca i Goostaffa :
wersja v1.2 - podziękowania dla [Juzio] [Kirkos] [Mateusz2] [Merkav] [Spk]

*** America's Army: Operations RECON v1.01 FAQ ***

Czym jest America's Army: Operations?
AA to niesamowicie realistyczna, drużynowa gra taktyczna oferujący widok z pierwszej osoby (FPP). Oparta na zmodyfikowanym silniku Unreala, oferuje na dzień dzisiejszy największą dawkę realizmu spośród wszystkich gier akcji. Jest całkowicie darmowa, można ją ściągnąć choćby z www.nvidia.com. Więcej o samej grze znajdziecie w encyklopedii GRY-OnLine:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1799

System:
- Unreal engine
- brak wsparcia pełnego 3Dsound (chwilowo, można zmienić w opcjach na własne ryzyko)
- aktualna wersja engine'u: bulid 927 (spora ilość bugów, lista poniżej)

Znane bugi:
- znikanie broni (nie widać jej, czasami nie słychać strzałów, ale wszystko działa - da się walczyć)
- blokowanie gracza na stracie (zdarza się, że gra po włączeniu kolejnej rundy uniemożliwia graczowi poruszanie się - rzadko)
- NVG (noktowizor) nie dziala (zdarza się, że zamiast rozjasnic przyciemnia obraz)
- brak broni (czasami po rzuceni granatu i po przelaczeni na M16(ew M249) bron znika i trezba ja ponownie wybierac) [merkav]
- rozładowana broń (czasem rozpoczynajac runde broń jest rozładowana. Należy pamiętać o sprawdzaniu i ewentualnym przeładowaniu) [merkav]
- zmiana strony (jeśli za dużo razy wybierzesz zmianę strony konfliktu np. z Defense na Assault, to gra nie przerzuci Cię zawsze na tą wybraną stronę)
- problemy z autoryzacja (patrz <II INTERNET *2*>)
- problemy z autoryzacją po ukończeniu treningu (mimo gry na oficjalnym serwerze MOUT nie można zaliczyć Infantry Training - coraz rzadsze)


*** Frequendly Asked Questions ***

I TRENING

*1* Dlaczego nie mogę od razu grać w multi-palyer na oficjalnych serwerach HomeLAN i innych serwerach autoryzowanych (brak autoryzacji -> patrz tez <II INTERNET *2*>)?
Autorzy AA wprowadzili pewne ograniczenie - by móc zagrać w trybie multi-palyer należy najpierw ukończyć trening na danej mapie.

Cala gra nie wazne czy czesci single czy multi wymaga dostepu do netu. Po kazdym udanym treningu twoje wyniki zapisywane sa w bazie na oficjalnym serwerze (po utworzeniu wczesniej swojego konta...rzecz jasna) i po pomyslnej autoryzacji (problemy z autoryzacja --> patrz <II INTERNET *2*> ) odblokowujac nastepny.

*2* Basic Training. Na czym polega?
Trening podstawowy (basic) ma za zadanie wprowadzić gracza do świata zasad panujących w grze. Nauczymy się tutaj strzelać (wydaje się śmieszne, ale jak zobaczycie na własne oczy że to nie to samo co Unreal przestaniecie się śmiać), kierować żołnierzem (bieganie, czołganie ("X"), kucanie ("C"), wspinanie się), korzystać z dostępnego arsenału (granaty, granatniki, karabiny maszynowe, automatyczne) oraz postrzelacie trochę do tekturowych celów na mapie MOUT (Military Operations in Urban Terrain - czyli "dzialan wojskowych w terenie zabudowanym" w sumie nie takim wolnym tlumaczeniu - [Goostaff])

*3* Jak przejść pierwszą misję Basic Training (Rifle Marksmanship)?
To jest proste zadanie. Słuchaj dowódcy, strzelaj dopiero jak Ci rozkaże. By lepiej trafiać, zerknij w celownik (standardowo klawisz "Z"). Poćwicz trochę, na początku dostaniesz 2x po 2 magazynki. Potem rozpocznie się sam trening. By go zdać, należy korzystając z 40 naboi i mając 40 celów trafić co najmniej 23. By dostać miano Sharpsooter nalezy trafić więcej niż 30, a Expert Marksman więcej niż 36.

*4* Jak przejść drugą misję Basic Training (Obstacle Course)?
Najpierw możesz poćwiczyć. Rozpoznaj kolejne przeszkody, by dobrać odpowiednią technikę podczas sprawdzianu. Pamiętaj, by cały czas przechodzić przez BIALE bramki i by niegać jak najczęściej (dwukrotnie nacisnij klawisz chodzenia do przodu, standrtadowo "W"). Gdy dojdziecie do siatki...nalezy tylem po niej zejsc (nie skakac w dol bo mozna sie polamac) [Goostaff].

*5* Dlaczego nie mogę włączyć Infantry Training?
Ten trening po prostu musi być wykonany w wersji on-line, na oficjalnym serwerze AA - HomeLAN + autoryzowane serwery nieoficjalne. Całość musi się rozgrywać na mapie ćwiczebnej MOUT McKenna z uzyciem systemu MILES (zamontowane lasery na broni) - 2 druzyny wystepujace przeciwko sobie - celem kazdej ... zdobycie i utrzymanie 3 kluczowych lokacji na mapie (wciskając i trzymając przy nich klawisz use - "E") [Goostaff].

*6* Grałem na mapie McKenna na oficjalnym serwerze i nie mam zaliczonego treningu! Co jest grane?
Obecnie system autoryzacji kuleje (przeciazenie). Nie zawsze twoje dane o pomyslnym ukonczeniu misji docieraja do serwera autoryzujacego (patrz <II INTERNET *2*>).

*7* Dlaczego pisze że pozostałe treningi są niedostępne?
Pozostałe mapy i treningi zostaną dodane w kolejnych modułach.

Informacja o dostepnych mapach:
Po odbyciu wszystkich treningow (z autoryzacja) odblokowuje sie 8 lokacji.

1) 3 z nich to dwa treningi (Sniper School - M-24 Range; Airborne School - 250' Tower) oraz mapa Mountain Ambush dla Rangersow ....Chociaz odblokowane w Report for Duty ---> Soldier Training, to nie da sie na nich grac...nie zostaly jeszcze dolaczone od gry.

(zgodnie z tym co na oficjalnej stronie AA:O 'Recon' - 25 lipca ma wyjsc dodatek Sniper School - treningi z M-24 i M821A Barret - na 22 wrzesnia kroi sie dodatek z Airborne School i Ranger School...odpowiednio - 2 mapy singlowe: 250' Tower i skok z C-130 oraz dwie mapy multi: trening Rangersow w gorach i na bagnach)

2) Natomiast na 5 pozostalych mapach mozna juz grac.

Z dzialan 172nd Sep. Infantry BDE dostepne sa:

- Pipeline (Pipeline.aao)
Akcja na tej mapie dzieje sie w zime. Mapa ta składa sie z małego obszaru odkrytego,wielkiego budynku oraz podziemnych kanałow.W kanałach znajduja sie 3 zawory które to ASSAULT maja zakrecic, drugim zadaniem jest pobranie informacji z komputera w jednej z sal w budynku.Wykonanie obojetnie którego z tych dwóch zadan daje drużynie assult zwyciestwo [mateusz2]
- Bridge (Bridge.aao)
Dominujaca czesc mapy stanowi most, na jego powierzchni sa 3 budynki: baza ASSAULT, budynek neutralny w którym żołnierze obu team'ow moge wejsc po drabince na górę i ostrzeliwać przeciwnika oraz baza DEFENSE.
Zadaniem ASSAULT jest przedostanie sie na drugi koniec mostu i przekazanie dyskietki (za mostem stoja zaparkowane samochody), DEFENSE oczywiscie ma do tego nie dopuscic.[mateusz2]

Z dzialan 10th Mountain Division

- POW Rescue (HQ_Raid.aao)
Maly oboz w duzym lesie - DEFENSE nie moze dopuscic do uwolnienia zakladnika, ASSAULT robi wszystko zeby go uwolnic. Akcja w nocy, DEFENSE bez NVG (Noktowizorow)

- Collapsed Tunnel (Tunnel.aao)
Hmm...cos jak tunele podmiejskie. DEFENSE blokuje ucieczke (z tych wlasnie tuneli) ASSAULT

- Insurgent Camp (Insurgent_Camp.aao)
Mapa na pustyni.Jej obszar stanowia liczne skarpy i wzniesienia oraz baza DEFENSE. W tej bazie zanajduja sie 2 komputery: jeden na pietrze a drugi w piwnicy zadaniem ASSAULT jest pobranie informacji z któregos z wyżej wymienionych komputerow, DEFENSE jak zwykle maja do tego nie dopuscic. Akcja na tej mapie dzieje sie w nocy wiec niezastapiony jest noktowizor [mateusz2]


II INTERNET

*1* Gdzie można grać w AA:O?

a) Serwery AA:O dziela sie na autoryzowane i nieautoryzowane.

- Autoryzowane serwery
umozliwiaja graczom zaliczanie poszczegolnych etapow (treningow, misji) i dziela sie na oficjalne oraz nieoficjalne. Oficjalne to wszystkie serwery HomeLAN (stawiane przez armie), nieoficjalne to serwery "prywatne" (mozliwosc stawiania takich serwerow dodal patch v1.01b ... do sciagniecia chociazby stad https://download.nvidia.com/downloads/Army/101_Patch/aao_patch_100to101b.exe). Wszystkie serwery autoryzowane wymagaja AA:O w wersji 1.01b.

- Serwery nieautoryzowane
Opcja stworzona do grania w LAN czyli "prywatne" serwery z wylaczona autoryzacja graczy. Na nich nie zaliczysz treningow/misji ale mozesz uniknac problemow z nieudana autoryzacja.

b) Jak rozpoznac rodzaj serwera
HomeLAN/Army - w prawym gornym rogu wyswietla "RECON 1.0.1"
"prywatny" autoryzowany - w prawym gornym rogu wyswietla "Unofficial RECON 1.0.1"
serwery z uruchomiona opcja "cheat" - w prawym gornym rogu wyswietla "(Cheats) Unofficial RECON 1.0.1" - na tych serwerach mozliwy jest wybor kazdej broni

c) do przeszukiwania serwerow uzywaj Game Spy lub All Seeing Eye poniewaz gra nie posiada jeszcze wbudowanej przegladarki serwerow. Polecam tez zagladanie na forum GOL ( https://www.gry-online.pl/S008.asp ) mozna czasem znalezc adresy dobrych polskich serwerow. Pod adresem https://www.americasarmy.com/ops/serverlist/list.php znajduje sie lista serwerow autoryzowanych.

*2* Problemy z autoryzacja
Pomimo dokladania przez HomeLAN nowych serwerow oraz powstawania "prywatnych" dalej mozna spotkac sie z problemami przy polaczeniach. Gdy juz uda ci sie polaczyc zawsze mozesz (serwery autoryzowane) natrafic na komunikat "authorization faild". Niestety nie ma na to rady. Trzeba probowac. Sytuacja taka wynika prawdopodobnie z przeciazenia systemu autoryzujacego graczy (master servers) oraz zdolnosci szybkiego wyslania twoich danych przez serwer na ktorym chcesz grac.

*3* Chcę grać na GameSpy. Dlaczego cały czas pojawia się "conection failed"?
Najczęściej spotykane na oficjalnych serwerach HomeLAN. Przestaja one odpowiadac z powodu przeciazenia (ilosc chetnych do gry + ciagle pingowanie ich przez uzytkownikow GameSpy). Czasami zeby sie na nie dostac dziala sposob manualny...zapisz ip serwera (moze byc nawet z 0 iloscia graczy...po prostu nie identyfikuje sie poprawnie w GameSpy) --> odpal AA --> nacisnij "~" --> napisz open "zapisane ip" [Goostaff].

*4* Dlaczego mam duże pingi? Nie mogę sobie spokojnie pograć!
Obecnie serwerów do gry jest ciagle za mało, do tego często przestaja odpowiadać (sytuacja caly czas sie poprawia).

III GRA W TRYBIE MULTI-PLAYER

*1* My jesteśmy dobrzy a oni źli, tak?
Zawsze grasz jako zolnierz armii amerykanskiej (bez wzgledu ktora z druzyn wybierzesz ASSAULT/DEFENSE). Twoj przeciwnik "ubrany" jest w skiny terrorystow (chociaz on sam siebie widzi jako zolnierza amerykanskiego). W zaleznosci od mapy skiny przeciwnikow sa rozne. Wspomniane ciuszki Talibow wystepuja na mapie HQ-Raid [Juzio] [Goostaff].

*2* Co oznacza współczynnik ROE?
ROE to skrót od "rules of engagement" - po prostu zasady walki. Są to punkty karne - za zranienie ludzi z własnej drużyny.

*3* M16 i M16 + M203. Jak tego używać?
Broń doskonała na średnie dystanse. Może strzelać w dwóch trybach (zmiana prawym przyciskiem myszy): SINGLE - pojedyyńczy nabój, oraz BURST - seria. Pojedyńczy nabój przydaje się na większe dystanse, gdzie liczy się celność. W trybie burst zwiększa się rozrzut, a "utrzymanie" karabinu w rękach i kierowanie ogniem jest bardzo utrudnione. Granatnik to swietna broń do czyszczenia z daleka pomieszczeń - jednak przedtem trzeba potrenować. Pamiętajcie, by NIE STRZELAĆ z granatnika gdy w okolicy celu są sojusznicze jednostki!!!

*4* Granaty.
a) Dlaczego przed rzutem wyciągać zawleczkę...
W AA są trzy rodzaje granatów: FRAG (klawisz "2") - odłamkowy, ma baaardzo duży zasięg, więc należy SZCZEGÓLNIE uważać by nie zranić nim kolegów z drużyny. SMOKE (klawisz "3") - drugi z kolei rodzaj to granat dymny. Po rzuceniu tworzy chwilową zasłonę dymną. Bardzo przydatny do osłaniania się przy przejściach do silnie bronionych miejsc (mapa Bridge). Minusem jest to, że przeciwnik na 99% będzie pewny, że strzelając w dym może kogoś trafić. Ostatnie - FLASHBANG (klawisz "4") - to granaty ogłuszające. Przed wejściem do większego pomieszczenia, jeśli istnieje ryzyko spotkania z przeciwnikiem, warto wrzucić wpierw granat ogłuszający. Przy dobrym wykorzystaniu i odpowiednim zgraniu czlonkow druzyny moze byc smiertelna bronia. Nalezy bardzo uwazac poniewaz wybuchaja one po bardzo krotkim czasie. [Juzio] [Goostaff]

b) Sposoby rzucania:
Wszystkich granatów można używać w dwóch trybach odbezpieczania i dwóch trybach techniki rzutu co daje 4 rozne kombinacje.[Juzio]

- RZUT GÓRĄ:
1. Zwykły rzut. Naciskasz LPM , ustawiasz kąt, puszczasz przycisk i granat leci wysokim łukiem
Przydatne przy atakowaniu dalekich pozycji wroga, lub tez położonych wyżej niż nasza pozycja.
Im wyższy kąt , tym dalej leci granat ( oczywiście bez przesady).
Minus - długi czas od wyrzutu do detonacji - wrogowie mogą mieć czas na ucieczke
2. Rzut ze zwolnioną zawleczką. Naciskasz LPM i trzymasz , nastepnie naciska sie PPM co powoduje zwolnienie zawleczki. Informuje o tym napis migający w lewym dolnym rogu LIVE GRANADE. Nastepnie zwalnia sie LPM dokonując rzutu.
Plusy - Przy dobrze obliczonym czasem opóżnienia ( sugestia dla FRAG to jakies 2-3 sek), wrogowie nie mają szans na ucieczke lub też ew. możliwosci ukrycia sie.
Minusy - No coż , jak sie przekombinuje z czasem opóżnienia, to granat może eksplodować w bliskiej odległości od rzucającego. Również śmierć osoby rzucającej w tym trybie a trzymającej jeszcze granat w ręku, moze spowodować szybka eleiminacje reszty teamu.[Juzio]

- RZUT DOŁEM:
Eh to może nie zbyt trafna nazwa,ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Generalnie ta technika pozwla na atakowanie celow polozonych nizej niz nasza pozycja - np. wrzucanie granatow do otworow w podlogach , zrzucanie z dachow i itp.
Aby przejsc do tego trybu rzucanie nalezy wybrac odpowiedni granat (2,3,4), a nastepnie nacisnac PPM.
W lewym dolnym rogu pojawi sie napis ROLL, a reka naszego dzielnego wojaka zmieni polozenie ( taki bajer ,ale bardzo sympatyczny). Aby powrocic do zwyklego trybu strzelania nalezy ponownie nacisnac PPM , napis ROLL zniknie a zolnierz zmieni polozenie reki wyrzucajacej granat.
Jesli chodzi o odbezpieczanie to rzecz sie ma analogocznie jak w przypadku rzucania lukiem. Oczywiscie sa roznice , ale raczej kosmetyczne i sa oczywiste.[Juzio]

- UWAGI:
Przy rzucie nie ma pokazanego miejsca celowania - tak wiec nalezy zachowac duza ostroznosc, poniewaz, granaty a w szczegolnosci FRAG, odbijaja sie od scian jak pileczki kauczukowe i potrafia bardzo skutecznie uszczuplic team.
Oslona - jesli obok was spadnie granat i macie to szczescie ze nie jest wczesniej odbezpieczony, jest chwila czasu aby poszukac oslony. W grze naprawde dobrze sprawdzaja sie roznego rodzaju skrzynki , wraki samochodow i itp.
Wystarczy skrecic za rog budynku, sciany, kucnac za wrakiem aby granat nie wyzadzil nam szkody, mimo ze eksploduje zaraz obok.
Generalnie, jakakolwiek oslona jest lepsza niz bieg na otwartej przestrzeni.
Jesli nie ma za co sie schowac, no coz , pozostaje szybki bieg, ale ze wzgledu na sile razenia ( caly czas mowa o FRAG) szanse ucieczki sa dosc niewielkie. [Juzio]

*5* SAW - 249. Niezła kosiara, ale czemu taka niecelna?
Automatyczna broń wsparcia, wbrew pozorom BARDZO celna. Ale trzeba zrobić mały trik - znajdź sobie dogodne miejsce, skąd możesz ostrzeliwać przeciwnika, połóż się na ziemi (klawisz "X") i wyciągnij podpórki karabinu (standardowo "H"). Teraz dzierżysz w rękach najbardziej celną broń w całej grze! ;-) Normalnie opłaca zabierać się ją na misje rozgrywane w pomieszczeniach, gdzie odległość między Tobą a celem jest niewielka.

*6* Skąd wziąć bazookę? Widziałem coś co strzela bez zbędnego "loba".
W sumie nie ma (jeszcze?) takiego sprzętu w grze, ale jeśli weźmiesz przecienikowi (po jego wcześniejszym ubiciu) broń (najeżdzasz na nią celownikiem i wciskasz "E"), to bardzo prawdopodobne że dostaniesz kałasza z granatnikiem strzelającym na wprost. Można mieć tylko dwie rózne giwery [Kirkos].

*7* Pisze i pisze, a oni mnie nie "słyszą"! Coś jest nie tak!
Jeśli zostaniesz zabity, możesz porozumieć się z innymi martwymi żołnierzami, również tymi po przeciwnej stronie. Ale grający ludzie nie przeczytają tego. Takie małe zabezpieczenie przed wspomaganiem swoich kumpli z drużyny. Do komunikacji w grze sluzy (nominalnie) klawisz "G". Mozliwe sposoby to
--> "Whispered Message" - szept - uslysza cie tylko stojacy najblizej,
--> "Hand signal" - gesty uzywane przez amerykanskich zolnierzy,
--> "Chat/Global" - w trakcie gry "T" - team chat; Jako "spectator" rozmawiasz z wszystkimi nie grajacymi,
--> "Radio" - i wszystko jasne ... lol [Goostaff].

*8* Rozroznianie wrog/przyjaciel.
Przy bliskiej odleglosci - w zasadzie nie ma problemu (na poczatku zwroc uwage na skin twojej druzyny).
Sredni dystans...hmm...po prostu sredni - patrz na celownik (czerwony- wrog; zielony - przyjaciel) i wyswietlana informacje na dole ekranu (na zielono nick przyjaciela; na czerwono, wroga) .
Przy duzych odleglosciach - sam smak realizmu :) - po prostu bez wspolpracy w druzynie i odpowiedniej komunikacji moze dojsc do tragicznych pomylek. Przy okazji - na oficjalnych serwerach gdy twoje ROE osiagnie 400 dostajesz kicka (wedrujesz do Leavensworth --> takie wieznienie). Ponoc przy powtarzajacym sie TK (Team Killing) twoje konto moze zostac zabanowane (a raczej na pewno tak sie stanie) [Goostaff].
Do rozroznienia wrog/przyjaciel moze tez posluzyc kompas na gorze ekranu (ale do tego trzeba byc jednym z dowodzacych...patrz *10*) [Spk]

*9* Bronie/klasy.
Kazdy oddzial sklada sie z roznych klas zolnierzy, a co za tym idzie bron jakiej beda uzywac. Klase wybierasz z menu pod "F2". Istnieje ograniczenie dostepnych miejsc w danej klasie (w zaleznosci od ilosci graczy). Klasy sa przypisywane na poczatu kazdej rundy. Mozesz zobaczyc w menu ile osob chce dostac dana klase. Ten system eliminuje np. granie samymi karabinami snajperskimi np. na Bridge (mozliwe ze beda mapy na ktorych wybranie snajperki w ogole nie bedzie mozliwe).
Nie kazda klasa bedzie dostepna dla kazdego --> aby moc uzywac karabinu snajperskiego nalezy zaliczyc trening "Rifle Range" jako "Expert Marksmen" (36+ celnych strzalow...mozna probowac juz teraz) zeby moc odblokowac "Snipers School" (na razie nie dostepna...pojawi sie w dodatku 25 lipca) [Goostaff].

*10* Dowodzenie
1. Jak byc Squad Leaderem?
Wciskajac F2 , mamy dostep do menu wyboru broni . W tym samym menu mozna rowniez zaznaczajac kwadrat "Prefer Team Leader", zglosic sie na Leadera. Jesli bedzie wiecej chetnych wybor bedzie sie dokonywal poprzez porownanie osiagniec i RoE, poszczegolnych kandydatow.
2.Podzial Leaderow
W druzynie moze byc tylko jeden Squad Leader, natomiast jesli bedzie wiecej graczy , zostana wybrani tzw FireTeam Leaders.
3. Po co te podzialy
I tu dochodzimy do sedna sprawy ,czyli do wspolpracy w oddziale.
Squad Leader na wyswietlaczu ( kompas na gorze ekranu ) widzi swoich ludzi, a co najwazniejsze moze zaznaczac cele ( klawisz O ), a nastepnie wydawac odpowiednie w zwiazku z tym dyspozycje ataku czy tez innych dzialan.
Squad Leader na swoim wyswietlaczu widzi FireTeam Leaderow (chyba ze sam automatycznie jest jedynym leaderem ), natomiast kazdy FireTeam Leader widzi swoich ludzi , jemu podleglych, jednoczesnie oni widza jego.[Juzio]

IV INNE

*1* Producent nie przewiduje wypuszczenia edytora, natomiast deklaruje rozwijanie AA:O przez nastepne kilka lat.
*2* Polecenia konsoli. Konsole wywlouje sie "~"
open "ip" - laczy z serwerem o danym "ip" <bez "">
stat fps - podaje ilosc klatek/s [Tropic]
stat net - podaje aktualne parametry polaczenia z serwerem
stat none - kasuje wyswietlane statystyki

V CIEKAWOSTKI

Bieg - nacisnij dwa razy klawisz poruszania się do przodu (standardowo "W").

Turlanie - nacisnij dwa razy prawo/lewo będąc w pozycji leżącej (standardowo "X") [Goostaff].

Gesty - patrz gra w tybie multi-player pyt nr7.

Druga bron - Wiele osób chciało postrzelac sobie z kałacha,wybierajac team nigdy ci sie nie przydazy aby na poczatku rundy miec własnie owa bron,ale mozna ja zdobyc. Gdy zobaczysz zmarłego przeciwnika podejdz do niego na cisnij przycisk "akcji" domyslnie "e" wtedy twój żołnierz podniesie ta bron, gdy chcesz wyrzucic swoja stara bron to nacisnij domyslnie "backspace" [mateusz2]

Uchylanie dzwi - Standardowo otwieranie dzwi ustawione jest pod klawiszem E. Aby uchylic dzwi trzeba wcisnac E i kiedy dzwi sie otwieraja ponownie E co spowoduje zatrzymanie sie dzwi w miejscu. Kat rozwarcia bedzie proporcjonalny do czasu miedzy pierwszym a drugim nacisnieceim E, tak wiec uzyskanie malych szparek, bedzie wymagalo szybkiego naciskania E i malej praktyki. Ponowne nacisniecie E w czasie kiedy sa dzwi uchylone spowoduje ich zamkniecie - moze to byc przydatne do obrony przed granatami, ale troche uciazliwe gdy chcemy szybko przejsc przez dzwi - wtedy po prostu musimy jeszcze raz wcisnac E, aby wpelni otworzyc dzwi.[Juzio]
Serwery:
BrainCrush: 217.113.229.168
Zodiac:217.99.130.165
Hamil_Hamster:62.179.14.171

Link do poprzedniej części.07.08.2002
18:29
smile
[2]

Spk [ Generał ]

1st ???:) yeah yeah yeah :)

07.08.2002
18:33
smile
[3]

Goostaff [ Centurion ]

No to po raz pierwszy jestem .. hmm .. drugim wpisujacym sie .. lol

07.08.2002
18:48
[4]

Goostaff [ Centurion ]

Doczytalem poprzedni watek - tak wiec moje wnioski co do broni i jej celnosci - m16 .. ustawione na single .. przy wiekszych odleglosciach i jak czas pozwala to celujac przez muszke ... bliski kontakt ..pomieszczenia i takie tam korytarze .. burst a w zasadzie to auto bo juz zmienili. M249 ... niesamowita bron tylko po prostu trzeba jej uzywac jak nalezy...lezaczek + nozeczki :P i spokoj. Generalnie ... gra jest tak skonstruowana .. ze nie ma szalenstw z M249 .. jestes machine gunner'em i masz spelniac swoje zadanie .. nie latac gdzie sie da. c.d.n. moze ...lol

07.08.2002
19:33
smile
[5]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Kilka razy mialem taką sytuację : wywalilem w goscia jeden magazynek a ten dwa strzały i jestem DEATH :( lagi pieprzone!

07.08.2002
20:06
smile
[6]

Rycho [ Konsul ]

Dobra ludzie - jest już serwer mój, rónież w Team Speak , kto chce moze się wbijać :P

07.08.2002
20:16
smile
[7]

Pitek_PL [ Pretorianin ]

ktos chcial screeny broni, tak? to chyba caly arsenal:

07.08.2002
21:35
smile
[8]

Ashura [ Generał ]

Ładna kolekcja... ja osobiście uwielbiam to małe cacuszko które upuszczają Talibowie no i stare, kochane, niezawodne, strzelające piaskiem i pyłem AK47 :) Kalashnikov jest słodki, huehueh ;)

08.08.2002
02:26
smile
[9]

Rycho [ Konsul ]

Nie ma to jak granie do 2:30 rano ... Wolał bym grać do 4:00 ale wyłaczyli serwer :)

08.08.2002
18:29
smile
[10]

Ashura [ Generał ]

Wątek umiera śmiercią naturalną i być może powinien, ale jakoś nie moge na to patrzeć w czystym sumieniem ;P Ja - wiecie - delikatny człowiek jestem :P

08.08.2002
18:40
smile
[11]

Rycho [ Konsul ]

Pada śnieg, pada śnieg....

08.08.2002
18:41
smile
[12]

nighthawk [ Pretorianin ]

No niestety... Ale jest rada. Z moich obserwacji wynika, ze watki najszybciej sie rozwijaja jak sie ktos kloci. No wiec panowie i panie do dziela ! Trzeba wymyslic tylok jakis temat klotni i watek nei zejdzie z pierwszego miejsca. ;)

08.08.2002
18:41
smile
[13]

Rycho [ Konsul ]

...sprawdziałem z bliska i okazało się że granaty :)

08.08.2002
18:57
[14]

Goostaff [ Centurion ]

Hmm .. watek umiera :) eee .. macie nowego screena ...pewnie juz widzieliscie .. ale dla tych co nie widzieli. BTW - beda wieksze mapy w przyszlosci (nie na podstawie screena to pisze ... tylko postow developerow z forum) A sreen pewnie z rangersow :) .. zaje... drzewa. Sliczne.

08.08.2002
19:11
smile
[15]

Rycho [ Konsul ]

A to mój screen z za kierownicy Hummera :P

08.08.2002
19:20
smile
[16]

nighthawk [ Pretorianin ]

Wie ktos moze czy w tym hummerze jest dzialko ? Bo bym sobie bardzo chetnie z takiego postrzelal :-))

08.08.2002
19:22
smile
[17]

Spk [ Generał ]

Ashura ----> ale twoj klan jest cieniutki , buuuu :P hehe , to bylo do pomyslu danego przez Nighthawka nie oobrazaj sie ;) szpoko , a z kad te screeny wzieliscie... mozna jezdzic hummerem ?? <LOL>:) PS. dzisiaj mi cos bije na mozg ... wiec :)

08.08.2002
19:26
smile
[18]

Ashura [ Generał ]

Nighthawk --> :) Vide ostatnia walka z Liquid Snake w Metal Gear Solid ? :)

08.08.2002
19:26
smile
[19]

Rycho [ Konsul ]

Hehe, a kto powiedział ze nim można jeździdź? :P Do środka hummera trafiłem dzięki cheatowi GHOST :) Taaa....chciało by się hummerem pojeździdź :)))))

08.08.2002
19:28
smile
[20]

Rycho [ Konsul ]

Pewnie teraz siedziecie i próbujecie się dostac do hummera wiec nie przecyztacie :DDDDD

08.08.2002
19:29
[21]

merkav [ Aguś ]

LOL A jaki jest kod zeby pojezdzic Abramsem(jak juz jezdzic to czyms ciezszym):)))))

08.08.2002
19:30
[22]

Rycho [ Konsul ]

Merkaw--> LOL, ja do hummera nie wszedłem tylko "wleciałem", na "ghost" przełazisz przez wszystko na mapie :)

08.08.2002
19:33
[23]

Spk [ Generał ]

ja nie proboje , teraz mecze makao :D

08.08.2002
19:36
smile
[24]

Ashura [ Generał ]

Spk --> To nie jest 'mój' klan :P Ja do niego tylko należę :) Co ja zrobię, że zawsze każdy się mnie pyta o zdanie i bez pytania rozdaje przywileje (niezasłużone zresztą - każdy wie, żem nierób i obibok :P). Ale jak chcesz... to przypadkowo mogę rozwalić Cię na Tunnel dzisiaj wieczorem. Co Ty na to? :) Ahhh, wiedziałem, że się zgodzisz ;) To jak ludziska? O 22 na Braincrushu? Włączę tunellik i do kompletu z Goostaffem i Bartem was podejmiemy, może jeszcze się Szwejo pojawi ;) Zodiac i Ghost niestety nieobecni, ale jakoś sobie poradzimy w trójkę (ew. czwórkę). GROM ostatnio rozpykaliśmy bez masełka na 3 mapkach ;) I to grając z kobietą w drużynie ([Majestic]Alfirin - hip hip hurra na jej cześć :P). To jak? Reflektujecie?

08.08.2002
19:40
[25]

Rycho [ Konsul ]

Ja bym był zainsteresowany grą, ale musi chyba kilak osób się zgodidź,... Więc kto bedzie grał z 1St PB ?

08.08.2002
19:42
smile
[26]

Spk [ Generał ]

nie wiem czy bede mogl , czy bede mial net wolny , ale jak bede gral to z checia was rozwale , :))) mozemy grac nawet 4/1 ... ja bede ten jeden :) łoł ... :) moze reszta PB tez przybędzie to przygiercamy ...

08.08.2002
20:16
smile
[27]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

NIENAWIDZE ZAMKNIĘTYCH MAP WOLĘ MOST ;))))))))))

08.08.2002
20:23
smile
[28]

Goostaff [ Centurion ]

Server Ashury, Klan Ashury ... lol .... Ash co ty w sobie masz ? :PP ... ze tak cie chetnie widza jako "znak firmowy" ... :PP .. Prosze o doglebne wyjasnienie tematu (podloze psychologiczne mile widziane .. lol)

08.08.2002
20:38
smile
[29]

Ashura [ Generał ]

Już jak miałem 4 latka moja młodsza siostra mówiła do mnie "wujku Ashura" ;) Nie wiem skąd się to brało, ale zawsze byłem hersztem band w przedszkolu i biłem kolegów na podwórku. Taki już ze mnie bullie, co ja na to poradze... boją się, czują respekt, to wołaja Ashur to, Ashur tamto :P Mnie tam to odpowiada ;) Ciekawe czy jak powiem "GRANAT!!!", to padną plackiem :P LOL :)

08.08.2002
20:51
[30]

Spk [ Generał ]

jak ci napisze na Global Chacie GRANAT to napewno padniesz :) az tak bardzo padniesz ze bron stracisz :)) LOL :))) hehe zart ... dzisiaj mam odpaly jakies :) oby mi dobrze szlo za godzine :))))))))))))

08.08.2002
20:52
smile
[31]

Juzio [ Generał ]

Siemka wszystkim Ledwie nie bylo mnie 2 tyg. ( w koncu upragniony urlop :) a tu sie tyle pozmienialo, nie wiem, o czym czytac,jakimis hammerami jezdza i itd. No nic, powiedzcie tylko na jakich serwach mozna pogrywac teraz, to pojawie sie w najblizszych dniach.

08.08.2002
20:57
[32]

nighthawk [ Pretorianin ]

Serwer bez zmian ten sam co 2 tygodnie temu 217.113.229.168.

08.08.2002
22:42
smile
[33]

nighthawk [ Pretorianin ]

Cos sie stalo z serverem czy tylok ja nie moge sie polaczyc? Jak ktos ma ten sam problem to niech napisze.

08.08.2002
23:27
[34]

merkav [ Aguś ]

BC juz dziala:)))

09.08.2002
01:18
smile
[35]

Spk [ Generał ]

panowie , sorki ze dzisiaj nie gralem , ale ... hmm ... sila wyzsza o jakies 10cm :) <lol> sorki ze nie wspomoglem PB :( hmm ... a jak tam wynik meczu treningowo-sparingowego 1st.PB vs Majestic (z nieklanowymi pionkami jakimis tam - nie mowie tutaj o NightHawku bo pionek z niego nie jest :))

09.08.2002
01:23
smile
[36]

Spk [ Generał ]

ooo wlasnie , a co sie dzieje z serverem BC (nie mowie Ashury żeby go nie wywyzszac nad caly Majestic :P zartuje:) patrzam gra kolo 16 osob , a ping nie wychodzi ponad 300 .. jestem zadziwiony :) cos wczesniej slyszalem (nie wiem czy to prawda) ale ktos mowil chyba Ashura , ze serv jest na łaczu 256 albo 512 ... moze mi sie tylko porąbalo , ale .... wczesniej przy 10 osobach padał , a teraz jest duuuzo lepiej ... hmm ??

09.08.2002
01:26
smile
[37]

Spk [ Generał ]

stronka klanu PB juz dziala i jest nowy news <lol>:P juz drugi :) ehehhe ale stronka dziala jak cos ..

09.08.2002
13:06
[38]

nighthawk [ Pretorianin ]

A dzisiaj przytrafil mi sie taki o to bug >>>

09.08.2002
13:30
[39]

merkav [ Aguś ]

Heh. Night mi sie taki bug trafia prwie codziennie:)))

09.08.2002
13:47
[40]

Spk [ Generał ]

ja w takim przypadku robie ZOOM i mam juz normalnie ..

09.08.2002
14:24
smile
[41]

Juzio [ Generał ]

spk-->male pytanko, bylem na stronce 1PB, wszedlem na liste klanowa i ....nie znalazlem siebie, a przeciez bylem na liscie od zarania dziejow, hmm czyzby w ciagu ostatnich 2 tyg zostala przeprowadzona nowa rekrutacja, a ja jako nieobecny olany cieplym strumieniem uryny ! :). Oczekuje wyjasnien :)))

09.08.2002
15:43
[42]

mateusz2 [ Senator ]

no nareszcie w domciu!:) Witam wszystkich przeczytałem czeasci od 9 do obecnej i wyraze teraz swoje opibie i zadam pytanie:))) 1.Fajne stronki obydwa klany zrobiły,dzieki że znalazłem sie na liscie tzn. że o mnie nie zapomnielscie:) Widac że stronka 1stPB nie jest jeszcze bardzo rozbudowana ale napewno to sie zmiani:)Ale ogolnie jest spox:) 2.Własnie zassysam pathca i mam pytanie:Co on daje oprócz misji "snajperowych"?? Kurde czasami odczuwałwem brak kompa przez te 2 tygodnie:) Czyżby uzaleznienie???:)

09.08.2002
15:51
[43]

nighthawk [ Pretorianin ]

Glownie daje to, ze mozesz wejsc na serw i zagrac :) . Oprocz tego jest dodane auto w m16 na niektorych mapach i jeszcze dodano wyszukiwarke serwerow. Wiekszych zmian nie zauwazylem, ale pewnie o czyms jeszcze zapomnialem...

09.08.2002
15:58
[44]

mateusz2 [ Senator ]

Qrwa!!!!!!!co jest nie moge zainstalowac:((((((((((((((((((---------------------->

09.08.2002
16:05
[45]

mateusz2 [ Senator ]

teraz powinno byc OK:)

09.08.2002
16:06
[46]

merkav [ Aguś ]

Zainstaluj dodatek na wersji bazowej (lol ale wyrzenie) bez zadnych patchy ,tez mialem jak ty ale po reistalce wso bylo OK:)))) Night--->>M16 nie ma bursta ma go M4A1:))

09.08.2002
16:07
[47]

nighthawk [ Pretorianin ]

Patch 1.1.1 musisz zainstalowac na wersje 1.0 prawdopodobnie instalujesz an 1.0.1

09.08.2002
16:08
smile
[48]

nighthawk [ Pretorianin ]

Ubiegles mnie. Co do bronii co to za roznica.. byle mozna bylo z niej kogos zabic :)

09.08.2002
16:17
[49]

mateusz2 [ Senator ]

a moge jakos odinstalowac patcha bez sciagania werski inastalacyjnej gry?gdu uruchamiam setup w kayalogu system to wyskakuje jakis bład

09.08.2002
16:27
[50]

merkav [ Aguś ]

Jak ja odinstalowywujesz to jest opcja Repair one chyba kasuje patcha ale nie jestem pewien.

09.08.2002
16:33
[51]

mateusz2 [ Senator ]

jak wybieram repair to po chwili poszukuje mi pliku ArmyOps.msi i zawiesza naprawe

09.08.2002
17:03
[52]

mateusz2 [ Senator ]

Trudno scigam pełna wersje AA i zainstaluje od nowa:( Rozumiem że nowy patch jest kompatybilny ze starym??? tzn.nies strace tego co dawał pierwszy patch?? Albo jakby kros mógł mi przesłac tyen plik ArmyOps.msi?/?

09.08.2002
18:23
[53]

mateusz2 [ Senator ]

Juz przeinstalowałem gierke,zalogowałem sie wszystko cacy ale jak próbuje zainstlowac patch to mi wyskakuje takie cos:---------------------------------------------------------> Czym to jest spowodowane???

09.08.2002
18:25
[54]

mateusz2 [ Senator ]

a potem jak klikne na OK jest takie cos:----------------------------------------------->

09.08.2002
19:08
smile
[55]

mateusz2 [ Senator ]

byłbym bardzo rad gdyby ktos zechciał mi pomóc...:\

09.08.2002
19:14
smile
[56]

Rycho [ Konsul ]

Buuu... Nie wiem co się stało...serwowałem wczoraj TS i AA, w pewnym momęc ie zwis, restart, uszkodzenie większości plików i przy próbie wykorzystania internetu komp po prostu się zawiesza :((((((( Na pewno nie wina Wina, zaisntalowałem na drugiej partycji i tam to samo, + to że przestało mi przyznawać IP :( Sorx all ale o serwerze i o mnie mozecie trymczasowo zapomnieć (pisze z kafejki )...

09.08.2002
19:45
smile
[57]

Spk [ Generał ]

mateusz , prawdo podobnie ssasz zly patch ( w tym sensie zly ze ze zlej stronki ) mi tez sie takie cos pokazywalo link do patcha ponizej

09.08.2002
19:47
[58]

Spk [ Generał ]

rycho, zobacz czy ram ci sie nie zjarał , ja ostatnio spalilem 32 , byly podobne objawy na brata kompie (u niego byly takie objawy) wlaczal winde i nie znajdywalo plikow , bo ladowal do zepsutego ramu

09.08.2002
19:56
[59]

Spk [ Generał ]

błąd , nie wiem o co chodzi :P

09.08.2002
21:06
[60]

mateusz2 [ Senator ]

Spk--->niestety twój adres nie działa:(((------------------->

09.08.2002
21:11
[61]

mateusz2 [ Senator ]

mam tez pytanie:Kto pracował nad strona internetowa???chodzi oczywiscie o klanowa:)

09.08.2002
21:33
[62]

ELWIS14 [ Konsul ]

mam pytanie (w sumie niewiem dlaczego jeszcze nie padło) jakie to cudo ma wymagania sprzętowe czy na athlon 1ghz 111128 ram i karta zintegrowana dędzie działać w miare sensownie

09.08.2002
21:34
[63]

ELWIS14 [ Konsul ]

sorry 128ram

09.08.2002
22:10
[64]

Spk [ Generał ]

elvis --->to dziala tylko na roznego rodzaju GFach nie wiem czy na zintegrowanej ci pociągnie mateusz---> hmmm ... na edyska mogl bym wrzucic ... chcesz ??

09.08.2002
22:12
[65]

merkav [ Aguś ]

Jaka masz karte zintegrowana grafe dzwiek??? Ale procek moze byc RAM chyba tez ale najwazniejsza jest karta bez min. 32mb za wiele sie gra nie nacieszysz.

09.08.2002
22:19
[66]

mateusz2 [ Senator ]

sciagnełem patcha jeszcze raz ze strony proponowanej przez America's Army i nadal to samo:(( Spk--->no jasne ale jak to zrobisz?

09.08.2002
22:27
[67]

merkav [ Aguś ]

Spk-->>zapomniales za na edysk sie nie zmiescil --probowalismy:PPP

09.08.2002
22:50
[68]

mateusz2 [ Senator ]

a czy mógłby ktos mi przesłac plik ArmyOps.msi jest mi on bardzo potrzenby Z gory dzieki

09.08.2002
22:54
[69]

Spk [ Generał ]

mateusz , wrzuce na edysk www.edtsk.pl login : Spk <--- z duzej haslo : spooky

09.08.2002
22:57
smile
[70]

Spk [ Generał ]

ups :P nie mam takiego pliku , szukalem na C , i nie ma ... ja ci nie wysle ;(

09.08.2002
23:02
smile
[71]

mateusz2 [ Senator ]

jak biore opcje reapair to poszukuje tego pliku zreszta nieważne spróbuje znów patcha dzieki Spk

10.08.2002
00:05
smile
[72]

mateusz2 [ Senator ]

uffff....jakos sie udało mam patcha ale na razie bede cwiczył a dopiero potem trening bo jak wszedłem na pierwszy lepszy server to kazdy mnie rozwalał a calnosc moja jak zwykle do du** ale troszke pocwicze i może poprezdnia forma (co prawda niezbyt dobra ale cóz...:))powróci:)) NARA i DZIEKI ZA POMOC

10.08.2002
10:21
[73]

mateusz2 [ Senator ]

panowie tak nie może byc-watek upada:( UP UP

10.08.2002
13:08
[74]

Goostaff [ Centurion ]

mateusz2 --> nie wiem czy juz sobie poradziles ... jezeli nie .. problem wynika (jak juz pewnie wiesz... :) .. ) z tego ze masz modyfikowane niektore pliki (np. armyops.ini) Zeby patch sie zainstalowal musisz podiadac wszystkie pliki z podstawowej instalki AA:O w oryginalnym ... hmm .. stanie :P (no ... moze poza user.ini). Tez tak mialem .. przeinstalowalem AA:O .. zapakowalem patch 1.0.1b i potem 1.1

10.08.2002
13:11
[75]

mateusz2 [ Senator ]

goostaff=--->dzieki juz jest OK:)

10.08.2002
13:23
smile
[76]

Goostaff [ Centurion ]

mateusz2 --> no to supcio .. jak mowia .. hehe. Powodzenia w snajpowaniu zyczy marynarz :P

10.08.2002
13:42
smile
[77]

Rycho [ Konsul ]

JEstem! Udało mi się dzięki mojej ponad przecienej inteligencji odzyskać łacze i ip :)))))

10.08.2002
14:03
[78]

mateusz2 [ Senator ]

gratulacje:)ide przechodzic trening:)

10.08.2002
14:55
[79]

mateusz2 [ Senator ]

ha udało sie 37/40 tylko na razie nie wiem w co mam strze4lac:)

10.08.2002
15:16
[80]

mateusz2 [ Senator ]

udało mi sie przejsc trening z M-24 ale nie wiem w co styrzelac w treningu z M-84 czy w to mam strzelac??------> Aha i jeszcze jedno:Jeżeli przeszedłem trening z M-24 to znaczy ze juz moge z niego korzystac w grze tak?? Czy aby korzystac z której kolwiek snajperki musze przejsc oba???

10.08.2002
15:16
[81]

mateusz2 [ Senator ]

udało mi sie przejsc trening z M-24 ale nie wiem w co styrzelac w treningu z M-84 czy w to mam strzelac??------> Aha i jeszcze jedno:Jeżeli przeszedłem trening z M-24 to znaczy ze juz moge z niego korzystac w grze tak?? Czy aby korzystac z której kolwiek snajperki musze przejsc oba???

10.08.2002
15:20
[82]

merkav [ Aguś ]

Nie w to strzelaj. Celuj w BIALA tarcze jast po prawo od kemki drzewek na wprost ciebie:))

10.08.2002
15:31
[83]

nighthawk [ Pretorianin ]

M 84 to chyba ta sloniowa. Wtedy musisz celowac w niewypal . Jest po prawej stronie.

10.08.2002
21:44
smile
[84]

Rycho [ Konsul ]

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<KOMUMNIKAT>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Uwaga wszyscy! Z powodu ostanich problemów z łączem zmieniło mi się ip. teraz serwer jest postawiony na 62.179.14.54

10.08.2002
21:51
smile
[85]

mateusz2 [ Senator ]

juz zaliczyłem obydwa treningi:)) teraz czekam az w teamie bedzie 6 osob aby wypróbowac snajperke:)

10.08.2002
21:53
[86]

mateusz2 [ Senator ]

nie wiem czy można to nazac bugiem ale miałem inne stroje niz moji teamowi koledzy

10.08.2002
21:54
[87]

mateusz2 [ Senator ]

tzn.patrz na rekaw:) po jakies minucie było z powrotem dobrze

11.08.2002
00:27
smile
[88]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Hejka, przeczytalem co tu wypisujecie, poogladalem screeny a ze gry w stylu Ghist recon, op:flashpoin, rainbow 6 itp to po prostu miod na moje serce zassalem AA No i mam pytanie...otoz zassalem ze strony www.nvidia.com no i ta wersja gry ktora zassalem to juz chyba jest 1.1.1 (tak tam pisze), ale jak odpalam gierke to nie moge wlaczyc treningu snajperskiego. Przeszedlem trening ze strzelaniem (tylko 4 pudla- zakwalifikowany jako marksmen czy jak to sie tam pisze), no i przebieglem ten taki bieg z przeszkodami.. ale wciaz widze ze mam sniper school unavalaible... jak to jest, to mi sie dopiero usuchomi pozniej, czy jednak mam stara wersje. Z drugiej strony jak odpalam patcha (na calkowicie swiezo zainstalowana giere to pisze mi sie to co mateuszowi2 na pierwszym ze screenow: ze old file not found i costam costam. Please help me!! Gra zapowiada sie delikatnie mowiac powalajaco... a tu taka bezradnosc. To jak to w koncu jest z ta szkola sniperow? A jesli mam ta stara wersje gry (choc na stronie nvidii stoi jak byk ze to wer 1.1.1) to jak zainstalowac patcha skoro tak sie robi???? Mam nadzieje ze uda mi sie zainstalowac to cudo i kiedys bedziecie do mnie mogli postrzelac (bo pewnie nie bede stanowil zbyt trudnego celu... ale trening czyni mistrza jak mawiaja...)

11.08.2002
00:31
[89]

merkav [ Aguś ]

Wszystko jest w FAQ na goze:))))

11.08.2002
01:35
smile
[90]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

No i stalo sie to oczywiste jak tylko troche ochlonalem i pomyslalem. No coz, narazie kilka razy ubilem 35 pkt, no i juz zaczynaja mi sie oczy zamykac wiec dzis chyba nie ustrzele tej 36, ale jutro... Choler ale umierzyc tak ze stajacej pozycji jest ciezko... z lezacej mam 100% ale ze stojacej...heh. Ale gierka jest baardzo fajna, choc dopiero widzialem trening ;-)

11.08.2002
07:27
[91]

mirasek [ Pretorianin ]

"Where did you download the game from? The NVIDIA download is flawed. If you got it from there - uninstall and install teh version from Gigex or fileplanet" To jest text z oficjalnego forum AA , ja tez mialem male porblemy z patchem 1.1.1 Zastosowalem sie do tego co mi gosciu napisal i po klopotach . a gre i pozniej patch sciagalem wlasnie z NVIDA

11.08.2002
11:30
smile
[92]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Dobra, wszystko jest OK, juz troche sie oswoilem z wygladem gry i z tego co widze to mam wersje 1.1.1 od samego poczatku (w gornym prawym roku pisze recon 1.1.1), czyli wg. faq'a wyzej mam wersje 1.1.1 Plan na dzis, ubic expert marksmana ;-) Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia w "polowaniach" ;-)

11.08.2002
12:15
smile
[93]

Spk [ Generał ]

nowy bug <lol>:) hehm ... lookajcie , wtedy lezalem dlatego rece są tak nisko , moglem strzelac ,chodzic , milame normalnie TPP :)) jejeje potrafie AA przerobic na Tomb Ridera <lol>:P ok , lookajcie na screen

11.08.2002
12:21
smile
[94]

Juzio [ Generał ]

uwaga , wlasnie zaczal dzialac serwer Ashury, przynajmniej u mnie bo od wczoraj nie moglem sie polaczyc

11.08.2002
12:59
smile
[95]

nighthawk [ Pretorianin ]

A ja sie pochwale, ze dzisiaj zabilem 21 osob w 4 rundy :o) oczywiscie na HQ RAID. I jeszcze 5 osob jednym granatem :). Pamietajcie.... HQ RAID RZADZI! HOAH

11.08.2002
13:44
smile
[96]

mateusz2 [ Senator ]

No i dupa myslałem że bede miał czas aby pocwiczyc a tutaj starzy wysyłaja mnie do zakopanego:(Oni wyjeżdzaja anie chca zostawic mnie w domu na tydzirn samego:(((A myslałem że troszke pocwicze dzisaij wieczorem bedzie ostatni dzien mojej gry wracam pewnie za tydzien:( DO ZOBACZENIA

11.08.2002
14:06
[97]

merkav [ Aguś ]

Stary kombinuj mnie moi tez chcieli wziasc ale sie uparlem i postawilem na swoim:)))

11.08.2002
15:01
smile
[98]

nighthawk [ Pretorianin ]

Tylko nie Zakopane ! Tam jest taki tlok, ze sie w glowie nie miesci. Bylem tam kilka dni temu i nawet swobodnie przejsc po krupowkach nie mozna. Krakowski rynek przy tym to nic. Drugi raz tam napewno nie pojade.

11.08.2002
15:55
[99]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Cze kilerzy... :P Zarejetrowalem serwer już 4 dni temu i cholercia ciągle wyskakuje ze jest nieautoryzowany :/ Czy może coś źle ustwiłem ??, może mi ktoś pomóc, bo another sewerk by się przydał, nie sądzicie :P Czekam na jakieś sugestie :) Pozdrawiam all kilerów :>

11.08.2002
16:50
[100]

Rycho [ Konsul ]

Imothep---> wejdź na strone americas army, zalogój sie i podaj pod jakim ip stawiasz serwer... Thats all Powiedz mi na jakim łaczu cchesz psotawić serwer?

11.08.2002
16:55
[101]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Hmm.... to zrobiłem w pierwszej kolejności..... Someone else... :)

11.08.2002
17:59
[102]

Rycho [ Konsul ]

Moze somthing else a nie samone? Ściagnij sobie z E Dysku Spk : Login : Spk Hasło: spooky program HOAM, tam ustaw sobie aby nie było autoryzacji i serwer LAN'owy (na publicznym zawsze ejst autoryzacja), no i tyle...

11.08.2002
19:13
[103]

ELWIS14 [ Konsul ]

MOGE WIEDZIEĆ JAKIE TA GRA MA WYMAGANIA SPRZĘTOWE?????

11.08.2002
19:43
[104]

nighthawk [ Pretorianin ]

Na moim P III 650 192 SDRAM i Geforce 3 ti/450 chodzi swietnie :)

11.08.2002
20:15
[105]

merkav [ Aguś ]

Zapraszam -->>https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=659623 Na moim Cel 1GHz 256 RAM i GF 2MX 200 przy 800/600 i z niskimi detalami jakos tam chodzi:)))

23.08.2002
11:50
smile
[106]

Zysio [ Konsul ]

wlasnie wrocilem z wakacji... skad sciagnac tego patcha na snajperke??? to raz... a dwa... moze mi ktos wytlumacczyc o co chodzi: instaluje army ops, potem chce zainstalowac patcha ale mowi mi ze jakiegos pliku nie ma czy cos i nie zainstaluje tego dopoki sie zgadzac nie bedzie...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.