GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

medal of honor allied assault

13.06.2007
03:36
[1]

Tobias [ Pretorianin ]

medal of honor allied assault

Czy jesli zainstaluje dodatki do tej gry (Spearhead i Breakthrough), ktore mam w wersji angielskiej na wersje polska podstawowego medala to bedzie to wszystko dzialalo poprawnie?Bo te dodatki wymagaja podstawowej wersji i nie wiem czy pojda z polska podstawowa wersja, pytam sie bo kolega za pare dni mi pozyczy te dodatki ale ma je po angielsku.

13.06.2007
19:48
[2]

Tobias [ Pretorianin ]

UP^

14.06.2007
00:16
smile
[3]

szpenio [ Konsul ]

Zainstalujesz i zobaczysz

02.07.2007
10:47
[4]

Dexter1212 [ Centurion ]

Zobacz !!!

02.07.2007
11:10
[5]

m1a87z [ asd123 ]

raczej nie bedzie działać :D albo bedą mówić w grze i po eng i po PL i bedzie bardziej realistyczne dzwięki wojenne :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.