Viti [ Ponury Krwiożerca ]
Zakup telewizora LCD 26" w cenie do 3000 zł
Powoli zbliża mi się kupno nowego telewizora. Ze względu na miejsce w pokoju i jego wielkość zdecydowałem się na telewizor 26". Nawet sobie kiedyś wypisałem kilka modeli:
Samsung LE-26 R81B
Smasung LE-26 R82B
Samsung LE-26 S81B
Sony KDL-26S2000
Hitachi 26LD6600
Grundig Cinaro 26 LXW 68-6612 REF
Panasonic TX-26 LX70P
Panasonic TX-26 LM70P
Panasonic TX-26 LX600
Sharp LC-26SA1E
A teraz może mi ktoś doradzi jaki wybrać, bo za dużo tego. Zależy mi na najlepszym obrazie, wierne oddanie barw, żadnego smużenia i bardzo dobrym dźwięku. Jestem nastawiony na filmy na gry raczej nie, chociaż kto wie czy kiedyś nie kupię PS3.
mikmac [ Senator ]
wez ten:
32" za znacznie mniej niz 3K
tak wiem, mozesz nie znac marki - spokojnie to jedna z najlepszych na rynku, choc sam egzemplarz nie jest najnowszy.
mos_def [ Generaďż˝ ]
A co myslicie o tym telewizorku ?
chodzi o TV tylko do telewizji, zadne gry, komputery itp
telewizor dla emerytow konkretnie

Deadwatch [ Pretorianin ]
mikmac-> Sugerujesz, że TV który chciałem kupić [i który ma Albz74] jest tańszy o 4 stówy a ma tylko 26" i 800:1?!
mikmac [ Senator ]
deadwatch - to dokladnie ta sama elektronika, ta sama matryca - rozni sie tylko wielkoscia.
Wybierasz ten, na ktory cie stac. Byl tez taki 37" za 3399, ale wyszedl juz, bo to starsze modele.
Deadwatch [ Pretorianin ]
hmmm... Rozumiem, dzięki.
W takim razie zapraszam też wszystkch do mojego wątku w wolnej chwili :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6483972&N=1
Viti [ Ponury Krwiożerca ]
mikmac -> Czytaj, nie mogę większego niż 26" bo się nie zmieści na półce i dwa, nie chcę 32" bo jest mały pokój i mi jest tak duży telewizor niepotrzebny.
Viti [ Ponury Krwiożerca ]
up

Viti [ Ponury Krwiożerca ]
Już wybrałem: Sony KDL-26S2030
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
fajny wybór , dobry tez jest samsung 26r71 lub 72

Kato2 [ Pretorianin ]
ten sitachi 26 calowy
!

anksma [ BloodRayne ]
Proponuję Samsung LCD LE 26R71B
mam go i jestem bardzo zadowolona

Viti [ Ponury Krwiożerca ]
Jednak kupiłem Sharpa LC-26AD5-BK. Ma najkrótszy czas reakcji matrycy 6 ms, a to był parametr na który kładłem największy nacisk.