GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zakup telewizora LCD 26" w cenie do 3000 zł

05.06.2007
23:40
[1]

Viti [ Ponury Krwiożerca ]

Zakup telewizora LCD 26" w cenie do 3000 zł

Powoli zbliża mi się kupno nowego telewizora. Ze względu na miejsce w pokoju i jego wielkość zdecydowałem się na telewizor 26". Nawet sobie kiedyś wypisałem kilka modeli:

Samsung LE-26 R81B
Smasung LE-26 R82B
Samsung LE-26 S81B

Sony KDL-26S2000

Hitachi 26LD6600

Grundig Cinaro 26 LXW 68-6612 REF

Panasonic TX-26 LX70P
Panasonic TX-26 LM70P
Panasonic TX-26 LX600

Sharp LC-26SA1E

A teraz może mi ktoś doradzi jaki wybrać, bo za dużo tego. Zależy mi na najlepszym obrazie, wierne oddanie barw, żadnego smużenia i bardzo dobrym dźwięku. Jestem nastawiony na filmy na gry raczej nie, chociaż kto wie czy kiedyś nie kupię PS3.

05.06.2007
23:42
[2]

mikmac [ Senator ]

wez ten:

32" za znacznie mniej niz 3K
tak wiem, mozesz nie znac marki - spokojnie to jedna z najlepszych na rynku, choc sam egzemplarz nie jest najnowszy.

05.06.2007
23:49
[3]

mos_def [ Generaďż˝ ]



A co myslicie o tym telewizorku ?
chodzi o TV tylko do telewizji, zadne gry, komputery itp
telewizor dla emerytow konkretnie

06.06.2007
00:05
smile
[4]

Deadwatch [ Pretorianin ]

mikmac-> Sugerujesz, że TV który chciałem kupić [i który ma Albz74] jest tańszy o 4 stówy a ma tylko 26" i 800:1?!


06.06.2007
00:20
[5]

mikmac [ Senator ]

deadwatch - to dokladnie ta sama elektronika, ta sama matryca - rozni sie tylko wielkoscia.
Wybierasz ten, na ktory cie stac. Byl tez taki 37" za 3399, ale wyszedl juz, bo to starsze modele.

06.06.2007
00:26
[6]

Deadwatch [ Pretorianin ]

hmmm... Rozumiem, dzięki.


W takim razie zapraszam też wszystkch do mojego wątku w wolnej chwili :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6483972&N=1

06.06.2007
08:55
[7]

Viti [ Ponury Krwiożerca ]

mikmac -> Czytaj, nie mogę większego niż 26" bo się nie zmieści na półce i dwa, nie chcę 32" bo jest mały pokój i mi jest tak duży telewizor niepotrzebny.

06.06.2007
19:41
[8]

Viti [ Ponury Krwiożerca ]

up

14.06.2007
16:19
smile
[9]

Viti [ Ponury Krwiożerca ]

Już wybrałem: Sony KDL-26S2030

17.06.2007
08:58
[10]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

fajny wybór , dobry tez jest samsung 26r71 lub 72

17.06.2007
09:03
smile
[11]

Kato2 [ Pretorianin ]

ten sitachi 26 calowy
!

17.06.2007
09:33
smile
[12]

anksma [ BloodRayne ]

Proponuję Samsung LCD LE 26R71B



mam go i jestem bardzo zadowolona

05.07.2007
16:03
smile
[13]

Viti [ Ponury Krwiożerca ]

Jednak kupiłem Sharpa LC-26AD5-BK. Ma najkrótszy czas reakcji matrycy 6 ms, a to był parametr na który kładłem największy nacisk.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.