GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Beach Party Gdynia 2007 - wybiera się ktoś?

03.06.2007
14:12
smile
[1]

BBC.BB [ Pretorianin ]

Beach Party Gdynia 2007 - wybiera się ktoś?

Wybiera się ktoś na tą imprezę? Coś takiego tylko raz do roku :)
Rok temu z różnych przyczyn nie mogłem się wybrać, a 2 lata temu nie myślałem o takich rzeczach :) Był ktoś kiedyś na Beach Party? Jak było? Jak wrażenia? Bodajże stanson był, jak dobrze pamiętam. Proszę o opinie ;)

03.06.2007
15:15
[2]

Lucky_ [ god ]

Kumpel byl rok temu. Podobno padal deszcz. Ja mam tam 15 min autobusem wiec moze sie wybiore :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.