
BBC.BB [ Pretorianin ]
Beach Party Gdynia 2007 - wybiera się ktoś?
Wybiera się ktoś na tą imprezę? Coś takiego tylko raz do roku :)
Rok temu z różnych przyczyn nie mogłem się wybrać, a 2 lata temu nie myślałem o takich rzeczach :) Był ktoś kiedyś na Beach Party? Jak było? Jak wrażenia? Bodajże stanson był, jak dobrze pamiętam. Proszę o opinie ;)
Lucky_ [ god ]
Kumpel byl rok temu. Podobno padal deszcz. Ja mam tam 15 min autobusem wiec moze sie wybiore :)