
emkre [ Legionista ]
IGI1
w tej grze nie ma SAVE/jest firmowy zapis po każdym epizodzie/. Czy można samemu skombinować zapis w dowolnym fragmencie gry?
Wiewiórk [ - Syska ! ]
wchodzisz (wciskasz "m") chyba centrum czegoś i tam powinno być
adus13 [ PREZES z SZOTGANEM ]
w IGI nie ma save'a w dowolnym momencie, tylko po misji