GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

IGI1

03.06.2007
14:11
smile
[1]

emkre [ Legionista ]

IGI1

w tej grze nie ma SAVE/jest firmowy zapis po każdym epizodzie/. Czy można samemu skombinować zapis w dowolnym fragmencie gry?

03.06.2007
14:13
[2]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

wchodzisz (wciskasz "m") chyba centrum czegoś i tam powinno być

03.06.2007
14:13
[3]

adus13 [ PREZES z SZOTGANEM ]

w IGI nie ma save'a w dowolnym momencie, tylko po misji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.