GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Starforce - Splintercell Chaos Theory.

03.06.2007
13:57
smile
[1]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Starforce - Splintercell Chaos Theory.

Niedawno zakupiłem przez allegro SC: Chaos Theory. Niestety po fakcie dowiedziałem się, że razem z grą w pakiecie dostajemy zabezpieczenie starforce, o którym w przeszłości naczytałem się wiele złego. Jednak kusi mnie by zagrać. W związku z tym mam parę pytań:

1. Czy jest sposób na zainstalowanie oryginała bez starforce'a ? Ewentualnie po zainstalowaniu jakiś crack , który wyłącza SF tak abym mógł odinstalować starforce'a i bawić się grą (znam sposób na to)?

2. Jeśli nie to zapytam o trochę nielegalny sposób ? Może istnieje w sieci jakaś piracka wersja, która nie posiada starforce'a ?

3. Jakieś inne propozycje?

Moją sytuacje mogę skwitować tylko jednym. KURWA MAĆ. Człowiek kupuję oryginał aby się męczyć i bać o własny sprzęt. To jest kurwa POPIERDOLONE!

03.06.2007
13:59
[2]

Obscure [ ExcalibuR ]

Jeśli kupiłeś orginałke gra powinna Ci się włąnczyc bez żadnych problemów albo sprzedający wysłał Ci pirata.

03.06.2007
14:03
[3]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Kup sobie The World of Slinter Cell. Ja mam i nie mam żadnego StarForce'a.

03.06.2007
14:03
[4]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Obscure -> Chyba niewiesz co to jest starforce. Jesli nie to radze poczytac w necie.

03.06.2007
14:04
[5]

wysia [ Senator ]

ttwizard --> I coz to niby mozna wyczytac w tym necie?

03.06.2007
14:04
[6]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

EG2006_43107114 -> Chlopie to ja mam 2 raz kupowac cos aby zagrac w gre ? No pomysl troche....

03.06.2007
14:05
[7]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

03.06.2007
14:05
[8]

Thun [ Generaďż˝ ]

ttwizard -> AFAIK w ostatnim patchu zrezygnowali ze Starforce... Tak czy siak zainstalować najpierw musisz grę, potem patcha :)

03.06.2007
14:05
[9]

Obscure [ ExcalibuR ]

ttwizard --> MIałem gry ze Starforce takie jak Chaos Theory, King Kong, 2 trony i wszystko dobrze chodziło.

03.06.2007
14:08
[10]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Thun -> Tak ? No to super :) Dzięki za info.

Obscure -> Widzisz niektórzy mają problemy, niektórzy nie. Gratuluję. Ja jednak pracowałem trochę na to aby kupić komputer + mam bardzo ważne dane na nim, więc nie będę instalował Starshita skoro tyle złego o nim zostało napisane.

03.06.2007
14:18
[11]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Thun -> To jest path 1.05 ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.