GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc przy kodeku!

03.06.2007
13:51
[1]

rrrr [ Error File Not Found ]

Pomoc przy kodeku!

Chciałbym skompresować film żeby 20 minut filmu zajmowało około 100Mb, nie więcej. Jaki kodek użyć i jak go skonfigurować. Film musi być w miarę do dobrej jakości.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.